Şimdi Ara

Cübbeli Ahmet'in Atatürk'e hakaret görüntülerine büyük tepki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsmailağa Cemaati'nde Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ettiği videolar ortaya çıktı.
    Cübbeli Ahmet'in Atatürk'e hakaret görüntülerine büyük tepki

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan hakaretler gündemdeki sıcaklığını korurken, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan şahsın bir sohbetinde sarf ettiği sözler büyük yankı uyandırdı.
    Cübbeli Ahmet, verdiği sohbette Atatürk için "kafir, dinsiz" gibi hakaretlerde bulunurken Kemal'i, "Kamal" olarak telaffuz ediyor.
    Cübbeli Ahmet'in yıllar önce verdiği sohbetteki görüntülerle ilgili herhangi bir hukuki işlemin bugüne kadar başlatılmadığı belirtiliyor.

HABERİN VİDEOSU:http://www.nededik.com/ataturk-e-bir-hakaret-videosu-da-cubbeli-den/17167/

• Bu dincilerin alayı aynıdır hepsine batar atatürk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu şahıs villalarda yaşayıp havuzlarda fink atıyor.sonra millete şükredin diyor.ne desek bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hakaret falan göremedim.
  • Bunu diyen birinin de boy boy seks video'lari var internette.

Ne yazsam ban yerim. Ama icimden öyle küfürler ediyorum ki bunlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Bunu diyen birinin de boy boy seks video'lari var internette.

Ne yazsam ban yerim. Ama icimden öyle küfürler ediyorum ki bunlara.

Mesajım silimiş, herhalde dokundu yada forumda hata oldu.

Ben bişeyler yazdım, adam sefasını sürüyor, milletede şükret diyor akıl veriyor, peşinden gidenlere müstehak, kandırsın dursun ne diyelim.
  • Her zaman derim. Tek gerçek hoca Adnan hoca.
  • 28 subat gibi arttı bunlar sanki ataturke sıraya girmişler biri laf ediyor oteki sovütor olurmu oyle operasyon ediyorlar sanki
  • bir dhcinin tepkisi:

egmye bildirdim

• Bu ve benzeri herifleri takip edip kapısında kul köpek olanlar yok mu ben onların beyinlerini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekai -- 21 Mayıs 2017; 14:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

Bu dincilerin alayı aynıdır hepsine batar atatürk

kedi popülasyonunda azalma var sanırım sinirler gergin.
  • Atatürk' e hakaret etmeleri yanlıştır diyip tepkide bulunuyor en azından. Sessiz tepkisiz kalmasından iyidir.

• pop-dinci, böylelerinin islamla alakası yok.
  • Cübbeli sadece Atatürke değil Peygamberimize de hakaretler ediyor.Sidiğini içtiği kadını cehennemden azad ediyor ve sahabesinide salya sümüğünü üzerine sürtürten kanını içirtip cennetten tapu dağıtan biri olarak gösteriyor bu cübbeli beyin yamyamı
  • Milattan önce 3500 yılında Sümer'de yaşayan bir insana desen ki kardeşim bundan 5000 yıl sonra da sizi din adamları yönetecek

Ya hadi kardeşim gece vardiyasından çıktım Anu aşkına hadi git başımdan diye cevap verirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Mayıs 2017; 14:49:58 >
  • Soru: sayın cübpeli türkiye şeriat yasalarıylamı yönetilmeli ?

Cübpeli: evet islami kanunlarla yönetilen bir türkiye huzuru bulur

Soru: islami kanunlara göre evli biri zina yaparsa iki kişide şahitlik yaparsa zina yapankişi ölümle cezalandırılır ki sizinde seks kasetiniz cıktı binlerce kişi şahitlik yapabilir ve ölüm cezası alırsınız şeriat yasalarıyla

Cubpeli: olurmu öyle şey türkiye cumhuriyetle yönetilmeli insan hakları var bu cagda uygulanmamalı bu ceza

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.