Şimdi Ara

Crytek Crysis Serisine Neden Devam Etmiyor ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet değerli donanım haber müptelaları soru gayet açık ve net bileniniz varsa cevap yazabilir mi ? "Crytek Crysis Serisine Neden Devam Etmiyor ?" hayran olduğum ve parayla satın aldığım tek oyun serisi neden durdu ?

• Hem seri bitti hem de şuan mali durumları iyi değil batmaları yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

Hem seri bitti hem de şuan mali durumları iyi değil batmaları yakındır.

Çok büyük haksızlık değil mi? adamlar yüzlerce saat harcadılar biz Türkler için çok manyak oyunlar yaptılar ama şimdi batmak üzereler bumuydu ödülleri bunun için mi full Türkçe yaptılar oyunlarını büyük haksızlık hemde çok büyük haksızlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessions -- 24 Nisan 2017; 23:46:54 >
  • Crysis serisine 3 ile başladım.2 serisini korsan olarak 1 2 saat oynayıp silmiştim ve pek ilgim yoktu o zamanlar oyun piyasasına.Sonra 3 çıkınca destek olmak için orjinal aldım para verince de bitirmiştim.Ryse of diye oyun çıkarmışlar geçen sene.Yazın onu da lisanslı alır bitiririm.Bu şirket batmasın istiyorum umarım piyasada tutunurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessions

quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

Hem seri bitti hem de şuan mali durumları iyi değil batmaları yakındır.

Çok büyük haksızlık değil mi? adamlar yüzlerce saat harcadılar biz Türkler için çok manyak oyunlar yaptılar ama şimdi batmak üzereler bumuydu ödülleri bunun için mi full Türkçe yaptılar oyunlarını büyük haksızlık hemde çok büyük haksızlık

Eğer arkanda güçlü bir finansal bir kaynak yoksa,yaptığın oyunlar maliyetli ve istenen satış rakamlarına ulaşamazsa, bu firmaya zarar olarak geri dönüyor.zaten crytek firması en son çalışanlarının maaşlarını ödeyemez duruma gelmişti,çoğu studiosu kapanmıştı, büyük bir mali krizdeler, aşabilirlerse devam ederler,aşamazlarsa son belli zaten.

• Olum en son haber de görmüştüm Başbakan Binali Yıldırım Crytek'e 500 bin tl verecekti.Bilmiyorum verdi yi halde mi böyle yoksa daha parayı vermediler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan1216

Olum en son haber de görmüştüm Başbakan Binali Yıldırım Crytek'e 500 bin tl verecekti.Bilmiyorum verdi yi halde mi böyle yoksa daha parayı vermediler mi?

Evet bende duymuştum hatta o söylediğinin videosunuda izledim ama o para zor yeter daha maaşları yatırmasına

• konu bittiği için olabilir mi
  • Teknoloji geliştirmeye yöneldiler çünkü ve topu dikmek üzereler şuan

• Valla Yeni oyun çıkarsınlar kaç para olursa olsun alıcam maddi destek için, ama burası Türkiye millet yine crackli indirip oynar adamlar yine istedikleri rakamlara çıkamazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3de oyunun icine ettiler bence,1~2 gibi tat vermedi

Bide hikaye genel olarak bitti,nasil devam edecek

• Hikaye bitmedi bitemez çünkü alpha ceph'ten sonra omega sef olması gerek o uzaylılar intikam almadan vazgeçmezler ayrıca 500 bin lira parayla ööf neler yapılmaz ki adamlar sinema tadında mükemmel bir oyun serisi yapsınlar ödülleri Türkiye'de paso crackli korsan indirmelerler ve çok sayın başbakanın 500 bin tl'si olsun ulan yazıklar olsun be o insanlar bizleri insan yerine koyup full Türkçe oyun üreten tek insanlardı iyi ki tüm 3 oyunu'da almışım hatıra olarak kalıcak bende. İlerde çocuklarıma gösterir bak oğlum/kızım eskiden bizlere değer veren insanların eserleri bunlar der ve onlara veririm onlarda kendi çocuklarına gerçekten çok üzücü bir durum batmalarına vicdanım dayanamıyor ah keşke zengin olsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessions -- 25 Nisan 2017; 16:18:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan1216

Olum en son haber de görmüştüm Başbakan Binali Yıldırım Crytek'e 500 bin tl verecekti.Bilmiyorum verdi yi halde mi böyle yoksa daha parayı vermediler mi?

Evet bende duymuştum hatta o söylediğinin videosunuda izledim ama o para zor yeter daha maaşları yatırmasına

Aslında her ne kadar atanmış bir Başbakan olsada gerçekten Türk Milleti'ni seven bir insan ama yanlış partide (kendi düşşüncemdir eğer chp'den aday olmuş olsaydı bir saniye bile düşünmeden oyumu ona verirdim neyse konu siyaset değil ama bir siyaset adamının teknoloji ve oyun dünyasını desteklemesi beni çok mutlu ediyor hayalimdeki siyasetçiler bilime ve teknolojiye önem veren insanlardan oluşuyor sayın binali yıldırım bu konuda oldukça ısrarlı ama yanlış partide olduğu için önü hep kapalı) neyse konumuz siyaset değil. Ama sayın binali yıldırım 500 bin demiyor 500 milyon dolar ve yatırım yapacak diyor vaat vermiyor benim izlediğim 50 saniyelik videoda onun için bir önceki mesajımda ki kızgınlığımı yok sayabilirsiniz ama silmiycem o mesajımı çünkü hala kızgınım bizi temsil eden bir insan yanlız bırakılıyor hiçbir destek görmüyor hiçbir destek verilmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.