Şimdi Ara

Crysis Türkiye Lansmanı, Cevat Yerli Röportajı ve Türkçe oyun içi sahnelerden videolar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
3
Favori
135.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: |FoX|-Jr.lLeGenDl

orjinini almayan popo olsun :D:D süper yaaa

yok artık orjinal almayanı oldu olacak vatan haini pkk örgütü üyesi ilan edelim.

hatta ben şimdi herkes gibi saçma bi konu açayım.Orjinal almayan vatan hainidir diye
  • 16 Kasım'da tüm dünya ile aynı anda Türkçe oyunun ve kutunun hazır olduğu bize iletildi. Şahsen biz hepimiz kendimize bir kopya alacağız :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarKSpideR99

Mükemmel yahu. Seslendirmelerde gerçekten çok kaliteli olmuş. Emeği geçenlere sadece teşekkür yetmez bence.

Kesinlikle.49 YTL imiş üstelik.%100 Orj. alacağım.
  • Türkçe oyun kabının büyük hali için BURAYA TIKLAYIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyaz_piy10

quote:

Orjinalden alıntı: DarKSpideR99

Mükemmel yahu. Seslendirmelerde gerçekten çok kaliteli olmuş. Emeği geçenlere sadece teşekkür yetmez bence.

Kesinlikle.49 YTL imiş üstelik.%100 Orj. alacağım.

Spiderman Friend or Foe 74 YTL iken, Crysis gibi bir oyunun 49 YTL olması ve %100 Türkçe olması gerçekten çok iyi.Daha önce hiç orjinal oyun almadığım halde bu oyunu orjinal alacağım ben de.
  • Ben 2 tane alıcam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Türkçe oyun kabının büyük hali için BURAYA TIKLAYIN

güzel
  • vaybe farkettinizm.. cevat ın konuşmada.. dx10 grafiklerini dx9 sistemde yaptırmamız için izin yok diyor..

kim vermiyo bu izini acaba.. dx10 kartlar satsın diye çıkarılan bir uygulama olduğu belli.. demek bu grafikler normlade dx9 da da çıkarılabilirmiş bunu anlıyoruz burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 13 Kasım 2007; 18:30:01 >
  • Süper olmuş Cevat Yerli ve ekibinin ellerine sağlık

Ropörtaj için Mesut çevik yani (Speed-Step) arkadaşımıza teşekkür ediyorum
  • cevat baba hep kaçamak cvplar verdi directx 10 konusunda. keşke biraz daha sıkıştırsaydın Speed-Step
  • Huhteşem bir olay
  • Arkadaşlar Yerli kardeşler bu oyunun Türkçe versiyonunu Türk kullanıcılara bir armağan olarak hazırladılar. Türk oyun sektörünün gelişmesi için bunu bir başlangıç bir deneme olarak görüyorlar. Böyle bir baş yapıt bile Türkçe olarak ülkemizde orjinal olarak satılmaz ise hangi oyun satacak ki?

Lütfen üzerinde bunca emek harcanmış bir oyunu, sizlere bir armağan olarak sunulan ve Türk oyuncuları da dünya standartlarında bir oyunu kendi dillerinde oynasınlar gayesiyle girişilen bir hareketi destekleyin. Bu oyunu, ORJİNAL versiyonunu alarak oynayın...
  • Orjinal kaçınılmaz son...
  • Aynen katılıyorum
  • bence bir eksiği var oda çok sistem yemesi e ülkemizdede canavar sitemi olanların oranı malum.. yani gene ekonomiye bakıyo iş..

birazdaga iyi optimize ve sistem canavarı olmasa eminin çok iyi satış rakamları yakalardı

* bu arada 3. video izlenmedi yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 13 Kasım 2007; 18:40:07 >
  • SON VİDEO ÇALIŞMIYO
  • Orjinal istiyorum ama alcak gücüm yok. o para benim 2 haftalık harçlığım yol parasıda içinde.
  • 3. videoyu şu an sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Gecikme için özür dileriz...
  • hacu eline sağlık videolar gerçekten çok güzel Cevat beye bi mail atmak gerekir
  • Bu oyunun mutlaka orj li alınmalı.Diğer şirketlerde görmeli bunun sonucunda.Türkçe dil desteği sağlandığı ve fiyatının ülkemiz şartlarında geldiğinde nasıl korsan oyunlardan vazgeçildiğini göstermeliyiz herkese.Bence CRYSİS gibi bir oyuna 45 ytl gibi bir rakam gerçekten kayda değer.Yurtdışında bile böyle bir fiyat aralığında olacağını sanmam.Güzellik istiyordunuz işte size güzellik bu oyununda korsanını çıkarıp yapanlara lanet olsun orginalini yapanlara ah ettirmeyin.Hele ki! bizi düşünenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigerspeed -- 13 Kasım 2007; 19:04:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.