Şimdi Ara

Crysis Türkiye Lansmanı, Cevat Yerli Röportajı ve Türkçe oyun içi sahnelerden videolar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
3
Favori
135.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son video hala problemli malesef :( Türkçe olayı gerçekten süper olmuş artık bu pyunu orjinal almamız farz oldu.Yalnız Cevat Yerliyede Türkçe dil desteği sunulsaymış keşke Şaka bi yana Yerli kardeşlere sonsuz teşekkürler.
  • Vaybe mükkemmel seslendirmeler bugünleride gördük ya. İpek TUZCUOĞLU direk tanıdık isim geldi. Bora SİVRİ ninde Denzel WASHİNGTON, John TRAVOLTA gibi isimleri seslendirdiğini biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceX -- 13 Kasım 2007; 18:15:31 >
  • Şimdi bunuda orjinal almayan adam deildir artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 13 Kasım 2007; 18:11:07 >
  • sağolun bilgiler için bakıyorum
  • Seslendirmeler tam anlamıyola benim için berbat yanii
  • Harika Olmuş Heleki Prophet in Sesi
  • Mükemmel yahu. Seslendirmelerde gerçekten çok kaliteli olmuş. Emeği geçenlere sadece teşekkür yetmez bence.
  • Büyüksünn Cevat abiiiii ve Mesutt abiiiiiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPlayer00 -- 13 Kasım 2007; 18:11:41 >
  • 3. video başında oyunun pre release demo olarak da Türkçe olduğu görülüyor. Dmekki her ülke galası için demo yu oranın diline göre eklemişler. Bu arada Cavt Yerli 'nin konuşması gayet iyi düzeyde Türkçe bakımından . Hayatının büyük çoğunluğu Almanca + İngilizce geçtiğini düşünürsek kutlamak lazım.

@ Speed step
    Mesut Hocam bu röportaj nerede yapıldı acaba? Donanım haber adına 3-5 kişi amatör oalrak mı röportaj yaptınız ? izini ve zamanı nasıl kopardınız ?
  • orjinini almayan popo olsun :D:D süper yaaa
  • Oyundaki diyaloglarda şamayatmış türçesini oynamak lazım bu oyunun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

3. video başında oyunun pre release demo olarak da Türkçe olduğu görülüyor. Dmekki her ülke galası için demo yu oranın diline göre eklemişler. Bu arada Cavt Yerli 'nin konuşması gayet iyi düzeyde Türkçe bakımından . Hayatının büyük çoğunluğu Almanca + İngilizce geçtiğini düşünürsek kutlamak lazım.

@ Speed step
    Mesut Hocam bu röportaj nerede yapıldı acaba? Donanım haber adına 3-5 kişi amatör oalrak mı röportaj yaptınız ? izini ve zamanı nasıl kopardınız ?

Bugün conrad da intel-crytek ortaklığında ufak bir toplantı vardı. Röportaj orada yapıldı. Bizden sonra da TV ekipleriyle görüşeceklerdi. Hatta biz çıkarken NTV kameramanı ve muhabiri içeri giriyordu.

• Tüylerim Diken Diken.
  • Ozaman NTV yi açalım bakalım çıkıcak mı
  • walla süper olcak 50 ytlyede alacam bu oyunu çok iyi olmuş fiyat walla artık o kadar uğraşmışlar türkçe dil desteği vermişler almazsak ayıp etmiş oluruz
  • mükemmel ötesi!!kimileri "senkron bozukluğu var,adamlar ağızlarıyla konuşmayı bitiriyolar ama tr seslendirme hala devam ediyor" falan diyolar...okdr kusur herşeyde olur...takılmayın bunlara..tonlamalar, küfürler herşey mükemmel ötesi valla helal olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 13 Kasım 2007; 18:19:17 >
  • Cevat Yerli amerikada kala kala türkçeyi unutmuş.. Türkçeyi rahat konuşamıyo
  • İlk defa bir oyun Türkçe bukadar zevk vereceğini bilmezdim biz oyun oynamıyormuşuz şimdiye kadar filim izliyor gibi oldu şunu şuraya yazıyorum artık crysisin bütün oyunları Türkçe destekli çıkar gerçekten muhteşem.Sistemim şuanda alsam oyunu kaldırmaz oyüzden almıyorum ama 1 yıl sonra fiyatlarda biraz düşerse alacam arşivimde dursun gerçekten muhteşem.
  • Crysis'in Türkçe oyun kabı
    Crysis Türkiye Lansmanı, Cevat Yerli Röportajı ve Türkçe oyun içi sahnelerden videolar
  • Oyun kabıda güzel olmuşş

Dayanamicamm 16 kasıma kadar dondurun beni
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.