Şimdi Ara

Crysis 3'ün İlk Videosu Geldi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CryTek'in merakla beklenen yeni oyunu, kısacık da olsa bir videoyla karşımızda.

Crytek, Crysis 3'le ilgili ilk videoyu yayımladı. Videoda önümüzdeki hafta 24 Nisan günü, Crysis 3'ün oyun içi videosunun da çıkacağı belirtiliyor.

Alıntıdır

Yayımlanan yeni video..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 24 Nisan 2012; 15:42:39 >

• Ok olayı güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Ok olayı güzelmiş.
    oyun nezaman piyasaya çıkacak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1444

Alıntıları Göster
    Gelsin video saolasın dJ_bLoW
    Ortamlar orman + şehir ortamı aynı yerde süper olucak :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 20 Nisan 2012; 14:42:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1444

Alıntıları Göster
    Oyunun çıkış tarihi 2013 yılı..

Konusuda; klasik kıyamet senaryosu.. uzaylı istilası ve savaş sonrası çöken NewYork'un ormanlık alana dönüşmesi
    ve uzaylılarla verilen yeni kapışmaları içeriyor.
    birçok değişik silahın kullanılacağı bir oyun olacakmış. Ayrıca 9 değişik güç moduna yer verilmiş.
    Oyun baştan sona CryENGINE 3 kullanılarak Dx11 modunda yapılıyor. ( Değişiklik olmazsa )
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

Gelsin video saolasın dJ_bLoW
    Ortamlar orman + şehir ortamı aynı yerde süper olucak :p

Rica dostum. kesinlikle katılıyorum. orman ve Şehir havası güzel birleşecek..
    Im Lagent olayını yaşayacağız öyle görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Konusuda; klasik kıyamet senaryosu.. uzaylı istilası ve savaş sonrası çöken NewYork'un ormanlık alana dönüşmesi
    birçok değişik silahın kullanılacağı bir oyun olacakmış. Ayrıca 9 değişik güç moduna yer verilmiş.
    Oyun baştan sona CryENGINE 3 kullanılarak Dx11 modunda yapılıyor. ( Değişiklik olmazsa )

Ekran Kartlarını ne derecede zorlayacak bakalım merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Ekran Kartlarını ne derecede zorlayacak bakalım merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    19 saniyelik videoyu bile dona dona izliyoruz,yazıklar olsun bu ne ya 1mbit internet nedir...70 lira para veriyoruz su halimize bak...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lizarazu77

19 saniyelik videoyu bile dona dona izliyoruz,yazıklar olsun bu ne ya 1mbit internet nedir...70 lira para veriyoruz su halimize bak...

Bana küfür etmeyi öğreten TTNET'tir hiç bir şeye küfür etmezdim ******** adil kullanım kotasıymış kime göre adilse ************
    78 tl almayı biliyorlar ayda ama bir interneti doğru dürüst vermiyorlar *****

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Orijinalden alıntı: Lizarazu77

Bana küfür etmeyi öğreten TTNET'tir hiç bir şeye küfür etmezdim ******** adil kullanım kotasıymış kime göre adilse ************
    78 tl almayı biliyorlar ayda ama bir interneti doğru dürüst vermiyorlar *****

Alıntıları Göster
    Pek birşey anlaşılmıyor ama güzel olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Pek birşey anlaşılmıyor ama güzel olacak gibi

Alıntıları Göster
    Bence Crytek bir panel yapmalı. "Berbat bir senaryo nasıl hazırlanır? Bunu oyuna nasıl aktarabiliriz?"
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehErozbey

Bence Crytek bir panel yapmalı. "Berbat bir senaryo nasıl hazırlanır? Bunu oyuna nasıl aktarabiliriz?"

Alıntıları Göster
    yay saçma olmuş bu oyunda bence savaşı uzaya sürüklemeleri lazımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

Dostum yay deyip geçme. Lazerli yay ile normal yayın arasında fark var ;) Ayrıca oyunun konusu gereği yay ile savaşıyoruz. Yıl 2047 olmuş ve dünya da kimse yaşamıyor. Bu yüzden silah üretimi vs hiçbir şey yok. Bu yüzden ok kullanacağız. Tabi oyun sırasında bazı bölümlerde silahımız olacaktır ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

Dostum yay deyip geçme. Lazerli yay ile normal yayın arasında fark var ;) Ayrıca oyunun konusu gereği yay ile savaşıyoruz. Yıl 2047 olmuş ve dünya da kimse yaşamıyor. Bu yüzden silah üretimi vs hiçbir şey yok. Bu yüzden ok kullanacağız. Tabi oyun sırasında bazı bölümlerde silahımız olacaktır ;)

Güldürdün beni
  • quote:

quote:

Zeki Müren'de bizi görecekmi ???
  • quote:

quote:

quote:

Zeki Müren'de bizi görecekmi ???

Alıntıları Göster
    cryengine 2 nin trailerindeki aracı koycaklarını bekliodm bn ama öle bi video göremedm :) artık sıktı önüne geleni öldür öldür öldür öldür 1000 cesit silahta olsa sıkılıo insan biraz daha yaratıcı bir senaryo ve farklı bilim kurgu aktiviteleri olsa çok daha iyi olur bnce video senaryoyu anlatmıo ama gene 2 gibi olcağı kesin ne dunyaymıs arkadaş habire yaratıklar cıkıo bi kople def edemedik gitti bu yaratıkları xD :) bunu aşması lazım bnce crysisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ll_ll

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Video hoşuma gitti merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f(x)

Video hoşuma gitti merakla bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    2013 23 nisanda çıkacak oyun . 2040lı yıllarda geçecekmiş . ok silahıda süper . umarım sistem gereksinimleri crysis 2 ile aynı olur yoksa benim pc açmaz :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

• quote:

Orijinalden alıntı: Two Stroke

quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

Alıntıları Göster
    Karanlik orman ortami bunu bekliyordum Crysis'ten yikima ugramis ve yesilliklerle cevrili yalniz oldugumuz bir New York kulaga hos geliyor. insallah konsollar gene grafiklerin gelisimine engel olmazlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.