Şimdi Ara

Crysis 2 (2011) [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
2
Favori
250.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum bu Crysis 2 bir harika ama ben aslında kim olduğumuzu hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim624

Dostum bu Crysis 2 bir harika ama ben aslında kim olduğumuzu hala çözemedim.

biz ilk başta alcatraz adında askeriz.sef saldırsında ağır yaralanıyoruz ve propeth bizi kurtarıyor.aynı zamanda propethe sefler tarafından virüs vs. Bulaşıyor oda bizr giysiyi giydirip kafasına sıkıyor.yalnız nano giyside propeth Dna sı var ve bizi propethe dönüştürüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim624

Dostum bu Crysis 2 bir harika ama ben aslında kim olduğumuzu hala çözemedim.

biz ilk başta alcatraz adında askeriz.sef saldırsında ağır yaralanıyoruz ve propeth bizi kurtarıyor.aynı zamanda propethe sefler tarafından virüs vs. Bulaşıyor oda bizr giysiyi giydirip kafasına sıkıyor.yalnız nano giyside propeth Dna sı var ve bizi propethe dönüştürüyor.

Biraz daha kapsamlı anlat dostum

• C2 ve c3 spoiler konusu var orayı oku mobildeyim uğraşılmaz

• Multi'de takılan var mı?
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Ben.
  • Multi oynayan arkadaşlar!

Oyun Crytek'in serverları üzerinden oynandığı gibi, steam ve Origin versiyonu da var malumunuz. Multi oynayanlar, hangi serverlar üzerinden oynuyorlar acaba, merak ettim.
  • Beyler bu oyun türkçe değil miydi? Ben oyunu originden indirdim ama türkçe değil. Oyun içinde dil değiştirme yerini bulamadım yoksa yama mı indirmemiz lazım? Ben oyunu türkçe biliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puder

Beyler bu oyun türkçe değil miydi? Ben oyunu originden indirdim ama türkçe değil. Oyun içinde dil değiştirme yerini bulamadım yoksa yama mı indirmemiz lazım? Ben oyunu türkçe biliyordum

Origin den inen sürüm Türkçe değildir. Türkiye de satılan kutulu ve TTnet'e ait olan playstore.com da satılan sanal (Bu adres oyunları key olarak ülkemiz de satıyor ver verdikleri link den oyunları indiriyorsun) sürüm de Türkçe var. O sebeple mecbur yama kuracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puder

Beyler bu oyun türkçe değil miydi? Ben oyunu originden indirdim ama türkçe değil. Oyun içinde dil değiştirme yerini bulamadım yoksa yama mı indirmemiz lazım? Ben oyunu türkçe biliyordum

steamden indirdim türkçe
  • dostlar hala bu başlığı okuyanlar varsa oyunda üç grafik seçeneği var. kararlı oyuncu gelişmiş. bunların sıralması nedir düşük orta ve yüksek olarak?
  • Resimdeki sonuca göre ben şimdi oyunu %60 başarı seviyesi ile mi bitirmiş oluyorum?

Ayrıca acemi/er/binbaşı ilerlemeleri tamam da insan ötesi savaşçı süreci 0 görünüyor. Ben bir yerde hata mı yaptım?

Crysis 2 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 8 Ocak 2014; 20:59:20 >
  • finansmen1 kullanıcısına yanıt
    Zorluk modları onlar. İnsan ötesi savaşçı, en zor olan. Oyunu o zorluk derecesinde oynamamışsın demek oluyor bu. Zaten gerekte yok. Oyunu bitirmene rağmen % 60 görünüyorsa, nano giysi yükseltmeleri veya toplanan itemlerin yüzdeliği olabilir o. Bende oyun yüklü olmadığı için bakma imkanım yok şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Zorluk modları onlar. İnsan ötesi savaşçı, en zor olan. Oyunu o zorluk derecesinde oynamamışsın demek oluyor bu. Zaten gerekte yok. Oyunu bitirmene rağmen % 60 görünüyorsa, nano giysi yükseltmeleri veya toplanan itemlerin yüzdeliği olabilir o. Bende oyun yüklü olmadığı için bakma imkanım yok şu an.

Yardımınız için teşekkürler.

Ben Bölümleri geçmenin derdine düştüğüm için vizör ile bakıp görevlerin neler olduğuna tespit edemedim. O yüzden tesadüfen önüme çıkarsa topladım anahtarları, e-postaları vs. Oyunu şimdi bir kez daha oynayacağım fakat bu sefer dikkat ederek.

Bir de ikinci defa oynarken farklı bir mod ile oynayayım diyorum ama özel modları nereden indirmem gerekir? Ve bir de bulursam hangi mod ile oynamamı önerirsiniz?

Gerçi şimdi mod'ları araştırayım diye forum'a bir kez daha girdim. Sizin yanıtınızı görünce mod'lara bakma işi kaldı. Ben bir yandan da bakıyor olacağım!!
    Herkesin oynayabileceği zorluk modu farklıdır. Resme göre insan ötesi savaşçı dışındaki zorluklarda oynamışsın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Herkesin oynayabileceği zorluk modu farklıdır. Resme göre insan ötesi savaşçı dışındaki zorluklarda oynamışsın zaten.

Yok o değil benim kastettiğim. Şu özel modlar var ya, onları diyorum.

Mesela CONTINUUM diye bir mod varmış. İndirmeye çalışıyorum ama biraz uğraştıracak gibi!!
    Onlar hakkında bilgim yok.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Şimdi hunter mod yüklemeye çalıştım ama olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Bahsettiğin modlar w w w.crydev.net sitesinde mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Bahsettiğin modlar w w w.crydev.net sitesinde mevcut.

Hunter mod indirdim fakat yükleyemedim herhalde. Akşam gidince bir kez daha bakayım.

Yardım için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.