Şimdi Ara

Crysis 2 (2011) [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
2
Favori
250.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaslar crysis 2 orjinal oyun var elimde pc kurdum ama en düşük grafik ayarı hangisi aşagıdaki gibi oyundaki ayarlar sıralaması hangisini sececegim en düşük ayar icin

1-yüksek
    2-cok yüksek
    3-ekstrem
    4-ultra

bunlardan hagisini sececegim en düşük ayar icin
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

slm arkadaslar crysis 2 orjinal oyun var elimde pc kurdum ama en düşük grafik ayarı hangisi aşagıdaki gibi oyundaki ayarlar sıralaması hangisini sececegim en düşük ayar icin

1-yüksek
    2-cok yüksek
    3-ekstrem
    4-ultra

Cevap veriyorum 1 numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

slm arkadaslar crysis 2 orjinal oyun var elimde pc kurdum ama en düşük grafik ayarı hangisi aşagıdaki gibi oyundaki ayarlar sıralaması hangisini sececegim en düşük ayar icin

1-yüksek
    2-cok yüksek
    3-ekstrem
    4-ultra

Cevap veriyorum 1 numara

tesekkürler hocam
  • beyler blackbox sürümü indirmiştim ama dx11 pack veya patch olmuyor görmüor oyuna kuran varmı blackboz sürümü ile kuran veya fikri olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 25 Ekim 2012; 19:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

Orijinalden alıntı: Guardian97

Arkadaşlar psn den crysis 2 almak istiyorum.Dil seçme ekranında türkçe dil seçeneği varmı?

Dostum bunu Playstation bölümündeki arkadaşlara sorsan daha sağlıklı bir cevap alırsın

var hocam her dil var ana menüde çıkıyor karşına.
  • Arkadaslar oyun kac bolum?Kac satte biter oyun?

• Bende oyunun orijinali var fakat multiplayer oynayamıyorum, multiplayere girdiğimde hiç sunucu bulamıyor, nasıl olacak bu iş biri cevaplarsa sevinirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

Bende oyunun orijinali var fakat multiplayer oynayamıyorum, multiplayere girdiğimde hiç sunucu bulamıyor, nasıl olacak bu iş biri cevaplarsa sevinirim ??

ps3 mü pc mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry
    ps3 mü pc mi

PC orijinal kutulu aldım, oyunu kurdum fakat multiplayere girdiğimde hiç sunucu çıkmıyor ?
    1.9 patch varmış otomatik güncelleme yaptı güya fakat başarılı olduğunu sanmıyorum, zira DX11 paketini yüklemeye çalıştığımda önce 1.9 güncellemesi yapın diyor ?
    Ayrıca indirip 1.9 patch yükledim fakat yine aynı uyarıyı alıyorum ve yine multiplayerda sunucu göremiyorum ?
    Antivirüsü komple kaldırdım oyunu defalarca kaldırıp kurdum ama sonuç değişmedi ?

Birde dikkatimi çeken bir durum daha var, 1.9 patch yüklerken Crysis 2 klasörüne yüklemiyor, Crysis diye bir klasöre yükleme yapıyor ama oyun klasörüne girip bakınca öyle bir klasör olmadığını görüuorum.

Crysis 2 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurunc -- 21 Kasım 2012; 20:38:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry
    ps3 mü pc mi

PC orijinal kutulu aldım, oyunu kurdum fakat multiplayere girdiğimde hiç sunucu çıkmıyor ?
    1.9 patch varmış otomatik güncelleme yaptı güya fakat başarılı olduğunu sanmıyorum, zira DX11 paketini yüklemeye çalıştığımda önce 1.9 güncellemesi yapın diyor ?
    Ayrıca indirip 1.9 patch yükledim fakat yine aynı uyarıyı alıyorum ve yine multiplayerda sunucu göremiyorum ?
    Antivirüsü komple kaldırdım oyunu defalarca kaldırıp kurdum ama sonuç değişmedi ?

Birde dikkatimi çeken bir durum daha var, 1.9 patch yüklerken Crysis 2 klasörüne yüklemiyor, Crysis diye bir klasöre yükleme yapıyor ama oyun klasörüne girip bakınca öyle bir klasör olmadığını görüuorum.

valla ben ps3 de oynuyom çok bilemiyorum bilen birine sormak lazım ama serverlar normalde zaten anca geliyor yani server olmaya bilir ya da hepsi dolu old seni oyuna almıyordur belki

• neyse sorun çözüldü, 1.9 patchi başka biryerden indirdim ve kurdum, şimdi online oynanabiliyor
  • Beyler server durumları nasıl online oynayan varmı?
  • beyler imzadaki sisteme geçtim multide dx11 herşey açık high res açık.. vsync limitine giriyor kart gözlerime inanamadım :D crysis deyince çünkü aklıma kasılmalar geliyor :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • big mac gibi tadı güzel şeker gibi ama maalesef doyurmuyor
  • http://www.mediafire.com/?iizb94iuonjmd4i
    http://www.mediafire.com/?ch4mwkdd84x46zv

evet son kez bitirmiştim en yükske ayarlarda.. biraz geç upload ettim ama olsun. SS ler.
  • benim oyunda askerler lazca konuşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kararver

benim oyunda askerler lazca konuşuyor

Yani karadeniz sivesi...

• Oyun bende uzun zamandır yüklü değil. Multisini oynayan var mı acaba?Ve şu CO-OP modu ne oldu, çıktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Oyun bende uzun zamandır yüklü değil. Multisini oynayan var mı acaba?Ve şu CO-OP modu ne oldu, çıktı mı?

Multi oynayan belki vardır ama dolu server helede 3 üncü oyun çıktıktan sonra bulmak zordur.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.