Şimdi Ara

Creative SB Z Ses Kartı Ailesi İncelemesi, Güncel Driverlar, Ayarlar, İpuçları [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
828
Cevap
35
Favori
42.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
Giriş

Daha önce de x-fi titanyum vardı bende 7-8 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam onda da yapıyordu. Buda o kart gibi herhalde.

• iyi geceler üstadlar. Yeni Creative Zx aldım. Şu an kargoda. Sorum şu ki Windows 11 ile 23h2 ile kullanan var mı bu kartları. Sorunsuz çalışıyordur umarım. Çünkü X-fi titanium sahibiydim maalesef son sürüm windows 11 de çaılşmadı. @MühendisMurat

• aleregrax kullanıcısına yanıt
    SB Z sorunsuz, bir şey olmaz, hayırlı olsun. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. Gelince hayırlısıyla sonuçları paylaşırım.

• Kart dün itibarıyla elime geçti. Son sürücüyü indirip kurdum. Programı başlatınca bir kaç güncelleme buldu ve programı güncelledim. Ardından gerekli ince ayarlarımı yaptım ve şu an sorunsuz kullanıyorum. Aklında olup almak isteyen varsa alabilir. Ben Soundbarı Optik üzerinden kullanıyorum bana daha iyi geldi ses.

Hayırlı olsun. Ben, SB Z için bir önceki eski uygulamanın daha verimli olduğunu düşünüyorum.

• Hocam rica etsem eski dediğiniz sürümün numarasını veya linkini paylaşabilir misiniz? İlgi alakanız için şimdiden çok teşekkürler.

@MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleregrax -- 10 Aralık 2023; 12:24:30 >

İlk sayfyada mevcut zaten, özel bir ayarı yok hatta Bass ayarını kapattım ben.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.