Şimdi Ara

Creative SB Z Ses Kartı Ailesi İncelemesi, Güncel Driverlar, Ayarlar, İpuçları [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
829
Cevap
35
Favori
42.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En alt slota takın. Bence masraf etmeye değmez.
    Kasaniz ATX ise bu şekilde kullanmaa yarıyor örnek attığım riser. (Yeni bir PCI grisi yuksekliginde, gorselden cozeceksiniz.)
    Bu yüzden alfais olan çözüm maalesef olmaz.
    Creative SB Z Ses Kartı Ailesi İncelemesi, Güncel Driverlar, Ayarlar, İpuçları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 17 Eylül 2022; 18:5:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 ay önce sunulmuştu program üzerinden güncellemeler.

• Sound Blaster Z Serisi Kartlarının Girişlerinin Açıklanması

Sound Blaster Z kartına Kasa Ön Panel Ses Konektör Bağlanması Mümkün! - SB Z HD Audio Front Panel Connection 

Creative SB Z Ses Kartı Ailesi İncelemesi, Güncel Driverlar, Ayarlar, İpuçları [ANA KONU]
  • AE-5 Plus kartım sorunlu çıktığından ötürü iade ettim. AE-9 almayı istiyorum ancak satan bir yer bulamadım, sıfır şekilde alabileceğim bir yer var mıCreative SB Z Ses Kartı Ailesi İncelemesi, Güncel Driverlar, Ayarlar, İpuçları [ANA KONU] 

• KYTECHNGAMING kullanıcısına yanıt

Ekran kartım neredeyse her iki Pci-e slotlarını kapatıyor... Sondaki slot ekran kartının

fanına 1,5 cm mesafede kalıyor.. Sanırım sizin verdiğiniz linkdeki kabloyu sipariş edeceğim.

• nodar kullanıcısına yanıt
    Yonlerine emin olarak sipariş verin. Ters yön olmasın.

• Kasanın ön panel ses çıkışlarını devamlı kullananlar için bu bilgi faydalı oldu.

Ben çok sık kullanırım ön paneli,devamlı kulaklık bağlıdır.

Konunun daha önceki sayfalarında ön panel bağlantı pini yok denmişti gibi sanki.

Kart daha elime ulaşmadığından resimlerine bakıyorumda üzerinde kırmızı kapalı bir plaka var.

O zaman kartın arka tarafı açık oluyor herhalde değil mi? Kasanın Audio pinini rahatça

bağlayabiliyor muyuz.

@MühendisMurat

• Halikarnas Şakşakçısı kullanıcısına yanıt

Ne gibi bir sorun çıktı, ben de AE-5 kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kasanın iç tarafında kalan kısmı açık. Orada ön panel bağlantı pinleri mevcut. Çoğu ses kartinda da bu var zaten.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

Seste bozulma oluyordu

• CREATIVE Sound Blaster Z SE ve Asus strix raid dlx dac bu iki ürün arasındaki fark nedir? Asus'un snr değeri daha yüksek ve daha yeni bir kart sanırım. Ama Asusta dolby, dts desteği yok ya da ben göremedim. Sizce hangi ürünü tercih etmeliyim.

Ayrıca bilgi olarak soruyorum ses kartında dolby ve dts varsa fakat kullandığımız 5.1/kulaklıkta yoksa bir etkisini göremez miyiz?

https://www.evaletim.com/urun/alfais-5086-pci-e-express-1x-disi-erkek-riser-yukseltici-uzatma-kablosu-10cm

5086 ürün kodu 5087 olanı da uzatmak için.

Hatırlayınca ve bu ürünün yeni geldiğini görünce konuya mesaj olarak eklemek istedim.

• bende ae 5 var pubg oynayan veya fps oynayan hangi ayarda kullanıyorsunuz.

• Arkadaşlar, ben de yeni sb z se aldım. Fakat kartı kurduktan sonra, hoparlör açıkken, bilgisayarı açarken veya kapatırken, çat çut sesler geliyor. Nedenini bulamadım sizde oluyormu? onboard realtek seste asla böyle sesler yoktu. sadece pc yi açtığımda ve kapattığımda oluyor..

• Olmuyor, video çeker misiniz?

• Bende Sound Blaster Titanium X-fi takılı makinede açılışta çat sesi oluyor, AE-5 takılı başka bir makinemde herhangi bir ses yok.

• Evet işte o çat sesi açılış ve kapanışta oluyor. Sinir etti beni, onboard ta bir şey yok ama bu kartta o sesler var, kablo sipariş verdim gelsin yine olursa kartı geri iade edeceğim..

Galiba bunun çözümü yok.

• Bu arada birçok şey denedim, tüm pcı e slotlara taktım, başka anakartta denedim, yazılım ayarları yaptım yok nafile , kulaklıkta da oluyor malesef, ...

• Fast boot açıksa kapatmayı denedin mi?

• Denedim

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.