Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MK11 i eğitim amaçlı indirip denemek istiyorum da 2 torrent sitesinde bulamadım. Yardımcı olabilcek var mı?

• Siz bu zeka ile korsan oyun falan oynamayın, indirmeyi bile beceremiyorsunuz saçma saçma siteleri gerçek sanıp saldırmışsınız bu zeka ile nasıl yaşadınız bugüne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Siz bu zeka ile korsan oyun falan oynamayın, indirmeyi bile beceremiyorsunuz saçma saçma siteleri gerçek sanıp saldırmışsınız bu zeka ile nasıl yaşadınız bugüne kadar

Bu insanlar niye böyle ya :)

Şu üsluba bak. Adam her zaman oyun oynamıyordur uzaktır bu oyun işine. Duymuştur böyle bir durum olduğunu görüp indirmiştir. Bunun hayatta kalmakla karşıda ki bilmeden yanlış yapan insanı aşağılamakla falan ne alakası var ?

Cidden saçmalıyorsunuz..

• Bu bahsettiğim arkadaşların gözümde "biz emniyetten arıyoruz" diyenlere parasını kaptıranlardan farkı yok.

• DreamSs kullanıcısına yanıt

101.72 GB olarak görücüye çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

MK11 i eğitim amaçlı indirip denemek istiyorum da 2 torrent sitesinde bulamadım. Yardımcı olabilcek var mı?

Özel mesaj atabilsem yardımcı olacam ama atamıyorum, buradan da isim vermek yasak ama çok ünlü bir bulgar sitesinde mevcut fakat 102 GB CPYWATCH [ANA KONU] 

• Ben de sana gönderemiyorum özel mesaj almak istemiyor diye uyarı veriyor. O bulgar sitesine baktım ama bulamadım. Neyse aramaya devam

• Crackwatch da yesil yanmiyorsa fakedir.

Yesil olsa bile sacma sapan sitelerden indirmeyin. Hicbir scene grubunun kendi sitesi yok!

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

tşkler hocam mortal kombat 11 olarak hiçbir yerde bulamıyorum nedense neyse acelesi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

Ben de sana gönderemiyorum özel mesaj almak istemiyor diye uyarı veriyor. O bulgar sitesine baktım ama bulamadım. Neyse aramaya devam

Başka bir siteye bakmışsındır Z ile başlıyor ana sayfasında bile kocaman MK11 var CPYWATCH [ANA KONU] 

• 1337kere söyledik şunları doğru yerden indirin diye, virüs kapacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

yama varmı

uyarlandı mı

Alıntıları Göster

Şu an yok gelirse, kulaklarınızı cınlatırım... CPYWATCH [ANA KONU] 

Edit: 1.0.1+DLC Olmuş, ayrıca yeni gelenler var, saldırın...

CPYWATCH [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codered1983 -- 17 Ekim 2020; 0:11:45 >

• Altyazar kullanıcısına yanıt
    https://crackwatch.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

400 TL

• Crackleri çöp çalışmıyor zaman kaybı nfs heat crack çalışmıyor

• Hırsızların buluşma konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-40C5DD97E

Hırsızların buluşma konusu

Enayi olmayanların buluşma noktası.

Not: orijinal alanlar değil, orijinal alıp korsan kullananlara boş yapanlar enayi. Neden mi? çünkü gerçekten cebinde parası olan ve oyunlara para ayırabilen adam kimin ne kullandığını dert etmiyor, umursamıyor. Zorlaya zorlaya 3 kuruş parasını oyunlara yatıranlar, boğazından iki lokma et geçmeyen çubuk krakerler, kamburu çıkmış vitaminsizler de son kuruşunu oyuna yatırdığı için böyle dert sahibi oluyor, yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Not: orijinal alanlar değil, orijinal alıp korsan kullananlara boş yapanlar enayi. Neden mi? çünkü gerçekten cebinde parası olan ve oyunlara para ayırabilen adam kimin ne kullandığını dert etmiyor, umursamıyor. Zorlaya zorlaya 3 kuruş parasını oyunlara yatıranlar, boğazından iki lokma et geçmeyen çubuk krakerler, kamburu çıkmış vitaminsizler de son kuruşunu oyuna yatırdığı için böyle dert sahibi oluyor, yazık.

Alıntıları Göster

Piyasadaki en pahalı oyun benim 1 günlük kazancım bile değil 😂 binbir emek ve masrafla yapılan oyunları çalan hırsızlarsınız. Varoş mahallesinden, fakirliği sebebi ile çıkamayan korsan oyun indiren asalaklar sizi:)

kaldı ki benim oyun oynayacak vaktim yok, oynadığım tek oyun knight online oradaki karakterim de senin 2 senelik maaşına eş değerdir😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-40C5DD97E -- 17 Ekim 2020; 1:54:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Alıntıları Göster

Maddi durumum, eğitim düzeyim hakkında bahsetmeyeceğim. Asgari ücretle çalışan, varoşlarda yaşayan vasıfsız tiplere kendimi kanıtlama ihtiyacı duymuyorum.

Normalde oyun oynamaya vakti olan, oyun oynamaktan keyif alan biri değilim. Konuyu üst sıralarda gördüm dikkatimi çekti, yasal da değil dh nasıl izin vermiş anlamadım.

Daha önce öğrenciyken ülkenin en bilinen oyununu yapan firmada birkaç ay gönüllü olarak çalışmıştım. Binbir emekle, büyük masraflarla yapıldığına bizzat şahit oldum. Sizin yaptığınız da düpedüz hırsızlık. Paran yetmiyorsa oynama. Ben de porsche panamera almak istiyorum ama param yetmiyor. Gidip çalmıyorum CPYWATCH [ANA KONU] 

Neyse varoluşsal ezikliğinin hıncını bu tarz platformlarda almaya devam edip hırsızlığını haklı çıkarmaya çalış.

Buradaki son yorumum.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.