Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: codered1983

Geliyor gelmekte olan.  

yama varmı

uyarlandı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: JuelzII

Mortal Kombat 11 Kırılmış gözüküyor 542 gün sonra vay be. Doğru görüyorum değil mi?  

Geçenlerde Steam'de 90 liradan 32 liraya düşmüştü hemen aldım Mortal Kombat 11'i. Kesinlikle çok güzel oyun anlatmaya gerek yok zaten. Bir sürü modu var oyun içinde. Orjinal olmasa bile hazır kırılmışken kesinlikle indirin oynayın seveceksiniz CPYWATCH [ANA KONU] 

• wert1903 W kullanıcısına yanıt

SENDEN İCAZET ALACAK DEĞİLİM İKİLE.

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Vallahi beklediğim bir oyun değildi. CPYWATCH [ANA KONU]  Neyse müsait olursam indirir bakarım bi ara. Crysis gelsin yahu onu merak ediyorum. Cyberpunk 2077 ye kadar oyalanacak şeyler lazım. CPYWATCH [ANA KONU] 

• Arkadaşın teki demiş ki paran yoksa oynama kardeşim demiş. Mantığa bakar mısınız :)

Kendi durumu var belli ki orjinal oyun alıp oynuyor ama parası olmayan insanlara bunu hak olarak görmüyor. Basit bir bilgisayar oyunu için bile insanlara bu kadar yüksekten bakıp kibirlenmeye gerek yok.

Durumu olmayan adam ne yapacak o zaman o arkadaşa soruyorum ? Peynir zeytin yesin sonrada siz gibi kibirlilerin para harcamasını mı izlesin. Ne kadar boş insan var şu dünyada..

• quote:

Orijinalden alıntı: JuelzII

Vallahi beklediğim bir oyun değildi.   Neyse müsait olursam indirir bakarım bi ara. Crysis gelsin yahu onu merak ediyorum. Cyberpunk 2077 ye kadar oyalanacak şeyler lazım.  

Valla ben Crysis zamanında oynamıştım şimdi yenilenmiş versiyonu çıktı ama inanın hiçbir işe yaramaz. Ufak tefek grafik düzeltmeleri dışında oyun çağ dışı kalmış durumda. Yapay zeka sıfır bile değil sıfırın altında. Ayrıca oyunda son bölümlerden bir taneside silinmiş. Muhtemelen yeni versiyon uyarlaması ile alakalı bir durum..

Easter Games TV'de baştan sona izledim diyebilirim izleyin karar verin sizde.

• Orjinal oyun alıp oynamak için maddi durumunun yeterli olması gerekiyor

Maddi durumun var ve alıyorsan emeğe saygı duyup karşılıgını veriyorsun demektir. Ama maddi durumun yoksa oynamayacaksın demek değildir ki günümüz şartlarında görüyoruz bi oyun 200 lira mesela geçim derdinde olan biri nasıl versin :) oynama ozaman demek kimsenin haddine değil tartışmaya açık bir konuda deiğil. Sonuçta açık ortam kim ne isterse indirir oynar. Cpy den beklentim rdr yi kırması olacaktır beklemedeyiz bakalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Geçenlerde Steam'de 90 liradan 32 liraya düşmüştü hemen aldım Mortal Kombat 11'i. Kesinlikle çok güzel oyun anlatmaya gerek yok zaten. Bir sürü modu var oyun içinde. Orjinal olmasa bile hazır kırılmışken kesinlikle indirin oynayın seveceksiniz  

Alıntıları Göster

İlaç gibi oyundur kendisi...

Direk vuruyorum damardan her gün saatlerce. Kalp hastasıydım bu oyun ile hastalığı yendim. CPYWATCH [ANA KONU] 

CPYWATCH [ANA KONU]

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Oynayacağımdan değil meraktan istiyordum zaten hocam. Dediğim gibi kasım ayını bekliyorum oyalanacak şeyler lazım :D Önümüzdeki günlerde WD ve Valhalla kırılırsa iyi eğlence çıkabilir aslında onlara para vermek istemiyorum çünkü. CPYWATCH [ANA KONU] 

• codex ise paranın köpeği oldu, dikkat edin oyunları unlocked olarak paylaşıyor daha sonra parayı alınca kırmıyor ama ne hikmetse oyunun yeni sürümü çıkınca anında kırılıyor, bir yerde görmüştüm legal güvenlik şirketi olarak açığınız var diyorlarmış. CPYWATCH [ANA KONU] 

• Forumda korsan paylaşımı yasak. Konu bildirildi, şu konuyu yabancı firmalara atın da boşuna Türkçe falan uğraşmasınlar.

• ozgur79 kullanıcısına yanıt

bırak insanlar fikirlerini paylaşıyor ve link paylaşan yok konu farklı ben şahsen orjinal alıyorum gücüm yettikçe insanları ispiyonlama derdinden vazgeçin yaşlı amcalar gibi ayıp yeter

• answer25 A kullanıcısına yanıt

Avrupa Birliği'nde VPN kullanmadan korsan indirirseniz ceza ödüyorsunuz. Bu telif hakkı yasaları yakında bize de gelecek. Bence konuyu kaldırmaları daha mantıklı, kendileri bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur79 -- 16 Ekim 2020; 17:1:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur79

Avrupa Birliği'nde VPN kullanmadan korsan indirirseniz ceza ödüyorsunuz. Bu telif hakkı yasaları yakında bize de gelecek. Bence konuyu kaldırmaları daha mantıklı, kendileri bilir.

Kaynak var mı? Merak ettim bu konuyu.

• ozgur79 kullanıcısına yanıt

Gerekli emailleri attım . Ubisoft , Electronic Arts Activision Warner Bros Take Two anında geri dönüş yaptılar ve zaten Türkçe ile uğraşmadıklarını söyleyince ne diyeceğimi bilemedim CPYWATCH [ANA KONU] CPYWATCH [ANA KONU] 

Fare dağa küsmüş dağın haberi yok.

• bi oyuna 400 tl veren kekolarin gözü yaşlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 16 Ekim 2020; 17:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur79

Siirt'in hangi köyünde duydun bu yanlış bilgiyi de gelip burda hiçbir bilgin olmayan konuda paylaşım yapmakta bir beis görmüyorsun? Ben Avrupa'da yaşadım. Böyle bir şey söz konusu değil. Bunun takibini yapmak mümkün değil zaten. Sen hayatında hiç Avrupa'ya turistik amaçlı bile olsan gittin mi? Hangi gazete küpüründe gördün de gelip buraya yazıyorsun? Hayatım boyunca korsan oyun oynamadım da, indirmedim de ama asgari ücretin, açlık sınırından daha düşük olduğu bir yerde insanlar oyun fiyatları pahalı diye eğer illegal yollara yöneliyorlarsa da umrumda olmaz. Herkesin kendi bileceği iş. Nelere nelere ses çıkarmayan millet, gelip burda 3-5 kişinin korsan oyun oynamasını kendine memleket meselesi haline getirmiş. Yazık.

• CPYWATCH [ANA KONU]
  • Arkadaşlar cahilliğime verin.Bu indirdiğimiz oyunları Steame ekleyip online olarak oynayabilir miyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt

hayır korsan oyunlar online oynanamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.