Şimdi Ara

(Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
4
Favori
22.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 170
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Viktor R3znov (22 mesaj) niventr (11 mesaj) ccgg4 (9 mesaj) MogoLKhan (8 mesaj) DarknessIsOurNewKingdom (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (172 mesaj) Mobil (86 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (38 mesaj)
  • @
221 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Firmalar ile Yaşanan Sorunlar >> (Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    601 Mesaj

Adam iki yere de birebir aynı cümleleri mi yazmak zorunda?
    |
    |
    ugurcansayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6339 Mesaj

Belki adam memur veya bekçi veya polis ortalama 5 - 9 bin tl arası maaş alabiliyordur

giriş seviyesi polis 5.500 e yakın maaş alıyor
    |
    |
    edessa2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj

Ne alaka? 1983 doğumlu adam, 23 yaşında evlense, 25 yaşında da çocuğu olsa, oğlu şu anda 12 yaşında olur. Hatta belki de daha erkenden evlat sahibi bile olmuş olabilir. Ben 13 yaşındaki kardeşime 20 bin liralık cihaz topladıysam, bırak o da oğluna toplasın. Millete troll demeden önce, kendi yaşam standartlarını gözden geçir. Şu anda 10 bin liraya orta seviye cihazı bile zor topluyorsun. Bu neyin kafası? Artık yeni nesil, teknolojinin içinde doğuyor. 80'li 90'lı yıllarla, günümüzü karıştırma.

Dolayısıyla o yorumunu, o yaştaki çocuğa, o kadar masraf yapılır mı manasında söylediysen saçmalamışsın. O çocuğun önüne hurda bir cihaz koymak istesen bile 5-6 bin liradan aşağı masraf yapmazsın. Yok eğer, adamın yaşı ve oğlu arasında bir ilişki kurmaya çalışıyorsan, demek ki adam genç yaşta baba olmuş.

Ya da bilgisayar için yaşı küçüktür demeye çalışıyorsan, çocuğunun kontrolünü sağlayabilen anne-baba her türlü teknolojik cihazı kontrol edebilir. Kontrol edemeyenler ise, zaten çocuk sokakta seksek bile oynasa kontrol edemezler. Tekrar söylüyorum, çağımız dijital çağ. 80 ve 90'ların çocukları kalmadık artık. Önemli olan çocukları bu çağa entegre edebilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 8 Ağustos 2020; 19:47:40 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Belki adam memur veya bekçi veya polis ortalama 5 - 9 bin tl arası maaş alabiliyordur

giriş seviyesi polis 5.500 e yakın maaş alıyor
    Mesleke bir şey demedim .. yani 12 yaşında çoçuğa ( 25 yaşında evlensin) 11.500 liralık bilgisayar almak , tam eğitim zamanı... Bende 3 tane var en fazla tablet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj

Sence tablet çok farklı bir nane mi? Sabahtan akşama kadar kafasını tablete gömmek ile PC kullanmak arasında ne fark var? Bunun kontrolünü yapabilen anne-baba tableti de kontrol edebilir, PC'yi de. Kontrol edemeyen, zaten çocuk sokakta da oynasa kontrol edemez.
    |
    |
  • Yarbay
    6416 Mesaj
    fortnite oyuncu kitlesinin yaş ortalamasından bihabersiniz herhalde
    |
    |
  • Yarbay
    6339 Mesaj

ya bak Babam öğretmen sırf ben dışarı çıkmayın sigara,alkol,tiner veya eroin içmeyim internet cafeye gitmeyim diye ben 11 yaşındayken PC aldı hemde dönemin en parhalı bilgisayarını almıştı olur öyle yoksa çocuk daha kötü işler yapabilir. bizim mahalle problemliydi..
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://www.youtube.com/watch?v=LsUTMn60lkM&feature=youtu.be

yeterli mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ugurcansayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://www.youtube.com/watch?v=LsUTMn60lkM&feature=youtu.be

ok?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

Ne alaka? 1983 doğumlu adam, 23 yaşında evlense, 25 yaşında da çocuğu olsa, oğlu şu anda 12 yaşında olur. Hatta belki de daha erkenden evlat sahibi bile olmuş olabilir. Ben 13 yaşındaki kardeşime 20 bin liralık cihaz topladıysam, bırak o da oğluna toplasın. Millete troll demeden önce, kendi yaşam standartlarını gözden geçir. Şu anda 10 bin liraya orta seviye cihazı bile zor topluyorsun. Bu neyin kafası? Artık yeni nesil, teknolojinin içinde doğuyor. 80'li 90'lı yıllarla, günümüzü karıştırma.

Dolayısıyla o yorumunu, o yaştaki çocuğa, o kadar masraf yapılır mı manasında söylediysen saçmalamışsın. O çocuğun önüne hurda bir cihaz koymak istesen bile 5-6 bin liradan aşağı masraf yapmazsın. Yok eğer, adamın yaşı ve oğlu arasında bir ilişki kurmaya çalışıyorsan, demek ki adam genç yaşta baba olmuş.

Ya da bilgisayar için yaşı küçüktür demeye çalışıyorsan, çocuğunun kontrolünü sağlayabilen anne-baba her türlü teknolojik cihazı kontrol edebilir. Kontrol edemeyenler ise, zaten çocuk sokakta seksek bile oynasa kontrol edemezler. Tekrar söylüyorum, çağımız dijital çağ. 80 ve 90'ların çocukları kalmadık artık. Önemli olan çocukları bu çağa entegre edebilmek.
    Bende 3 tane var refah seviyem iyi en fazla tablet ..12 yaşındaki oyun bilgisayarı almam .. evladı olan gelsin..
    .

• Yüzbaşı
    601 Mesaj

Sana yanıtımı yukarıda yazdım. Yeni çağa ayak uydur. Önemli olan çocuğu dijital ortama adapte edip, onun üretim yapabilmesini sağlamak. Geç bu eski kafaları.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

Sana yanıtımı yukarıda yazdım. Yeni çağa ayak uydur. Önemli olan çocuğu dijital ortama adapte edip, onun üretim yapabilmesini sağlamak. Geç bu eski kafaları.
    20 yıldan fazladır bilgisayar kullanan biriyim.kimin ne çağda ne yapmasını biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 9 Ağustos 2020; 8:1:30 >
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj

Hacım, keşke Türkçe yazmayı da bilsen. "Kimin ne çağda ne yapmasını biliyorum" nasıl bir cümledir?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

Hacım, keşke Türkçe yazmayı da bilsen. "Kimin ne çağda ne yapmasını biliyorum" nasıl bir cümledir?
    Boş ver , telefon azizliği..yeterince eğitim aldım.. adresim telefonum belli..

• Teğmen
    228 Mesaj
    rakip firmalar birbiine bu tarz oyunlar oynuyor. viral kötüleme kampanyaları yaratıyorlar böyle.
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj

Neyi ima ediyorsun? Tanışmak istiyorsan adresini ve telefonunu pek tabii özelden atabilirsin hacım :) :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj

Bu rakip firma işi değil.
    |
    |
    emclord00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj

Değil. :D Ama ekşisözlük'teki üyeyle buradaki üye farklı işler yapan, farklı yerlerde yaşayan iki kişi… ya da değil. Biri İnternet'ten neredeyse hiç alışveriş yapmadığını yazan biri, diğeri de Donanımhaber'in ikinci el forumundan birçok kez alışveriş yapmış biri. Aynı kişiyse de farklı kişiyse de tuhaf. Neyse siz yine de eksiup'a adblock kurmadan girmeyin.

Troll
    |
    |
    Viktor R3znov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    yuhh o kadar masraf yapılmış şu rezalete bak
    |
    |
  • Yarbay
    3567 Mesaj
    Neyse ders çıkarsın herkes bu konudan..

Elektronik parça, pc parçası alacaksanız gidip, görüp, deneyerek alacaksınız..
    Ben hayatımda internet üzerinden pc parçası felan almadım.
    İhtiyacım olduğunda Vatan'a girerim ne istiyorsam alır, denetirim kusuru yoksa basarım parasını 3-5 fazla alırım o kadar :XD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.