Şimdi Ara

Corona virüsü sizce ülkemizde var mı mı mı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım yoktur ama ben ülkede olduğunu ve bunu gizlediklerini düşünüyorum. Ülkeye olan güvenim sıfır durumda çünkü. Sağlık bakanın cnn de açıklaması var. Şu an için virüs yok diyor ama konuşmaları her an olabilir der gibi. Hazırlıklı olun demeye getiriyor. Eğer bu virüs ülkemizde de görülürse umarım İran gibi elinizi kalbinize koyup dua okuyun demezlerde gerçekten tedbirler önlemler alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoche. -- 26 Şubat 2020; 13:3:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Corona virüsü sizce ülkemizde var mı mı mı mı?

• Sinirlarimizda oldugunu ve yayildigini dusunursek bizde olmamasi cok dusuk bir ihtimal. Grip diyip geciyorlardir.

• Konunun sadece grip diyip geçilmicek kadar basit olmadığının farkında değiller

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:10:20 >
  • Kesin var

• Uçağı karşılayan ekipten bu sorunun cevabını anlaman gerekirdi.
    Maskeye bile ihtiyaç duymadan hoşgeldin karşılaması yapmışlar güzel güzel.
    Ortalama 15-20 gün içerisinde olup olmadığını öğreniriz.
    Umarım eski virüsler gibi sıcakla birlikte etkisini kaybeden bir virüstür.
  • Ya gerçekten saklayabileceklerini düşünüyor musunuz? Orta çağda değiliz elektirik telefon intenet var. Virus salgınını nasıl saklayabilirsiniz arkadaşlar ? Adamlar ne desin? Bu ülkeye virüs gelmez takılın öyle mi desin? Tabi ki gelebilir. Adamlar hazırlıklı olun diyor ışte. Tabi ki önlem amaçlı karantina olacak . Virüsün girmesini nasıl engellemeyi düşünüyorsunuz muskayla falan mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilden açıldı konu unutulmuş olabilir tek derdin benim nasıl yazıp yazmadığım mı küçük yazmışız büyük yazmışız derdinizi sevsinler

• 6equj5 kullanıcısına yanıt
    Bi noktaya kadar saklıcaklarını düşünüyorum evet telefon İnternet kullanmıyan kullanamıyan bir çok kesim var herşeyi televizyondan ve sadece tek kanal üzerinden öğrenen

• Smoche. kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:10:15 >
  • var ben suri, ben var irandan gelmek, yanımda corona getirmek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kimsin hayırdır da geçin bunları falan diyosun sana mı sorcaz neyi geçip geçmiceğimizi konu ülkemizde virüs var mı saklanıyor mu sen bana gelmişsin soru işareti yok şurda bi yerde Block butonu var bas geç

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoche.

Bi noktaya kadar saklıcaklarını düşünüyorum evet telefon İnternet kullanmıyan kullanamıyan bir çok kesim var herşeyi televizyondan ve sadece tek kanal üzerinden öğrenen
    aklınca ülkede yobaz bi kesim var falan boş boş konuşuyorsun da üzülerek söylüyorum sen de ileri derecede yobazsın. Ne toplululuk yönetimi ne kriz yönetimi hakkında en ufak bir bilgin var. izlediğin bi kaç film gibi zannedip olayları boş boş konuşup bir başkalarını cahillikle suçluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoche.

Telefon internet kullanmayan çok kesim mi var. Hocam mağarada falan mı yasiyorsunuz acaba?

• 82,4 milyon nüfusa sahip ülkemizde;

Nüfusun %72’sini oluşturan 59.36 milyon İnternet kullanıcısı
    Nüfusun %63’ünü oluşturan 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı
    Nüfusun %53’ünü oluşturan 44 milyon aktif mobil sosyal medya kullanıcısı var.

• Corona virüsü sizce ülkemizde var?

Bu sorumu ? soruysa eğer eki nerde.
  • Sen köpek baliği gördin?

• Güney korede 1250 vaka 12 ölüm var. İranda 95 vaka 16 ölüm var. İran'da bu kadar az vakaya bu kadar çok ölüm nasıl oluyor! Belliki sayı çok çok yüksek ama saklıyorlar. Komşuda bu kadar salgın varken bize bulaşmaması saçma olurdu. Yakında çıkar kokusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Corona virüsü sizce ülkemizde var?

Bu sorumu ? soruysa eğer eki nerde.
    Evet soru, arkadaşta Kürt galiba

Baba eve geldi ? Tarzında

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.