Şimdi Ara

Corollaya DEV zam .. 1.33, 57 .. boş dizel 80 ... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
4.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siz asıl bir kasımdan sonra görün piyasayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 2 Eylül 2015; 0:44:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani "döviz yükselmiş bana ne, dövizle bi şey almıyom ki" diyen çomar tayfası var ya, işte döviz böyle iki katına çıkarsa (2015 yılı başında dolar 2.30) kullandığın her şeyin fiyatı da iki katına çıkar. Maaş hariç. O aynı kalır. Aynı kaldığı için küçük küçük fakirleşirsin.

Dünyada petrol 45 dolara iner,senin ülkende benzine zam olur.

Yerli üretim toyota euro yükseldi diye 5000 lira birden zam yapar.

Sana bir sır vereyim mi cahil, o arabaların fiyatları aynı aslında biliyor musun, sadece senin seçtiğin kişinin yüzünden döviz yükseldi diye yükseliyor bu fiyatlar.

Dolarla maaş alıyor olsaydın hiç sorun yoktu yani.

Sen gene cebinde evine gidecek para yokken mitinglerde dünya bizi kıskanıyor diyen liderini alkışlamaya devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Hani "döviz yükselmiş bana ne, dövizle bi şey almıyom ki" diyen çomar tayfası var ya, işte döviz böyle iki katına çıkarsa (2015 yılı başında dolar 2.30) kullandığın her şeyin fiyatı da iki katına çıkar. Maaş hariç. O aynı kalır. Aynı kaldığı için küçük küçük fakirleşirsin.

Sana bir sır vereyim mi cahil, o arabaların fiyatları aynı aslında biliyor musun, sadece senin seçtiğin kişinin yüzünden döviz yükseldi diye yükseliyor bu fiyatlar.

Sen gene cebinde evine gidecek para yokken mitinglerde dünya bizi kıskanıyor diyen liderini alkışlamaya devam et.

Şu benzin motorin fiyatları gerçekten aklıma geldikçe deliriyorum. 120 dolarlık varil fiyatı 45 dolara düşüyor benzin 5 tl den 4.5 tl de şuan. Tamam dolar da arttı ama o zaman da 1.25 değildi gerçekten aklım almıyor sonumuz ne olacak merak ediyorum.

• Kural her zaman şu kelimeyi okumak kadar basit ; ALMA

Zam gelince kur farkı , ama dolar inince indirim falan yok. Hadi ordan be biraz tepki koyun tepki

• Almayin aldirtmayim

• ocak ayında 68 tl ye sıfır b8 passat aldım... 1.6 duz toyota active 69 tl.... 1 ri d segmenti öbürü c... fiyatlar uctu...

Corollaya DEV zam .. 1.33, 57 .. boş dizel 80 ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 3 Eylül 2015; 1:39:55 >

• Zorla satmıyolar.. Corollaya 96 bin verecek adam bence çok zengindir, zevk olsun diye alıyodur. :)

• 2 senedir burda bi taraflarımı yırttım otomobil fiyatları uçuyor diye 2 sene sonra bu arabayı 150 Bin e alırlar artık , alırız diyemiyorum malesef keza derken zamlanıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

ocak ayında 68 tl ye sıfır b8 passat aldım... 1.6 duz toyota active 69 tl.... 1 ri d segmenti öbürü c... fiyatlar uctu...

On yildir avensis ve full corolla ayni fiyata satılıyor zaten. Donanimlari da yakın birbirine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hani "döviz yükselmiş bana ne, dövizle bi şey almıyom ki" diyen çomar tayfası var ya, işte döviz böyle iki katına çıkarsa (2015 yılı başında dolar 2.30) kullandığın her şeyin fiyatı da iki katına çıkar. Maaş hariç. O aynı kalır. Aynı kaldığı için küçük küçük fakirleşirsin.

Dünyanın bizi kıskandığına ben inanıyorum. Gütmesi bu kadar kolay olan bir topluluk zor bulunur. Örneğin bak yunanistana adamların haklarına azıcık kısıtla tüm ülke ayakta. Ama bizde B sınıfı arabalar olmuş 60k C sınıfları olmuş 100k rezalet ötesi ama ses seda yok. 2 sene öncesine göre en az %50 fakirleştik ama seçimlerde meydanlar tıklım tıklım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

quote:

Orijinalden alıntı: ingeniarius

Bu piyasada en iyisi 10 liraya sahin almak.

Çarpışma anında ikiye ayrılarak kabinde sıkışmayı önlüyor

Yolcu fırlatma sistemi de tüm şahinlerde standart donanım

• quote:

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'de ekonomik kriz olmayacağını belirterek, "Vay şu olmazsa kriz gelir.' Gelmez arkadaşlar. Allah aşkına ben söylüyorum." dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, doların TL karşısında önlenemeyen yükselişini, “Kurdaki artış kamuyu ve hane halkını etkilemiyor.” sözleriyle değerlendirdi.

Bunlara gerçekten hala inananlar var bu ülkede... O yüzden oy verenler ağlamasın.

• Oooh ford da döşemiş zamları

dizel titanium focus 90.800
  • Sadece dövizin yükselmesi de değil mesele. Şu filo işlerinin yavaşlaması lazım . Yollar 34 plaka doldu.

• C sınıfı sedan alacak olan gitsin

0 ayarında 2.el focus 1.6 ti vct trend x veya style alsın, isterse lpg atsın, keyfine baksın.

Bundan iyisi yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Sadece dövizin yükselmesi de değil mesele. Şu filo işlerinin yavaşlaması lazım . Yollar 34 plaka doldu.

yavaşlamaz

rent a car ile araç kiralama yapıp, masraf gösterip, vergiden düşüyorlar.

yakında devlet borçlu çıkacak bu açık ile.
  • Land Cruiser v8
    620 bin tl ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 2 Eylül 2015; 11:02:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Seçimden sonra hukumet kurulsun kurlar düşer fiyatlara indirim gelir

O biraz zor, daha da düşmez fiyatlar.
  • Allah akıl fikir versin millete.
  • 1- bütün bu zulmü, bizim yani Türk halkının bir araya gelip, ortak tepki koyamayacağımızı bildikleri için bu kadar rahat yapabiliyorlar.

Almayın. Vermeyin. Ekonomiyi kilitleyin.

2- artık bıktık. Arabaların normal sayılabilecek fiyatlarının bile üstünde yüzde 50-60 vergi vardı.

Artık yeter. Araba alırken bir tane de devlete almayın.

3- dikkat ettiniz mi, zam çok büyük. Ve bütün firmalar aynı anda yaptı. Bunlar kesinlikle ortak hareket ediyorlar. Hani anti tekel mekel, rekabet yasaları falan vardı bu ülkede.

Peki hiç gördünüz mü bütün.firmaların aynı anda indirim yaptığını.

Bak okuyan herkese sesleniyorum; dolar euro inerse bu fırsatçı halk düşmanı firmalar -indirim - adı altında geçici kampanyalar düzenleyecek ve seni keklemeye çalışacak. Asla gerçek bir indirim yapmayacak.

Kanma. Alma.

4- bu fiyatlardan, bu vergi oranlarıyla, bu benzin fiyatlarıyla hala araba alıyorsan, 60 ay kredi çekiyorsan, sana diyeceğim; beter ol.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.