Şimdi Ara

Reçetesiz Paxera Nasıl Alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paxera lazım ama reçetem yok nerden bulabilirim çok önemli

• Bu da karılar yüzünden antidepresana başladı
  • .Ferrum. kullanıcısına yanıt

karılar değil aslında, tipsizliğimi düşünmekten sabah 6'ya kadar uyuyamazdım

bir de eski kız arkadaşımı nasıl kaçırdığımı düşünürdüm kendime kızardım

sonrasında o kızın aslında hiç güzel olmadığını fark ettim, geçen ay buluştuk zorlasaydım aramızda tekrar bi şeyler olurdu ama istemedim

yani o kız için boşa üzüldüm zamanında sevmiştim evet ama şimdi sevemedim, tipsizliğime ise boşa üzülmemişim

antidepresanı bıraksam yine tipsizliğimi düşünüp uyuyamam

• Maraz Alinin sağ kolu kullanıcısına yanıt

antidepresan ile otomatik tipsiz oluyon zaten  

• B1GSM0K333 kullanıcısına yanıt

Nalaka???

• zaten reçetesiz satılmıyor mu ben mi yanlış biliyorum

• VS18 kullanıcısına yanıt
    İnternette reçeteli yazıyor direkt gidip istesem verirler mi
  • CeremiKılarksın kullanıcısına yanıt
    hocam bilemiyorum her yerde eczane var bir sorun bence
  • Veriyorlar reçetesiz
  • Beyaz reçete :) Türkiye'de eczaneler market gibi maşallah. Avrupa'da bir doktora "reçetesiz digoxin satılmalı mı?" diye sorsan sana deli muamelesi yapar mesela. Burdan da bizim ülkede tıbbın nasıl bir ticarethaneye dönüştüğü anlaşılıyor. Avrupa ve Amerika'da reçetesiz anca su alabilirsin. Beyinle yönetilen ülkeler başka oluyor tabii.

• SUBJECT 101 kullanıcısına yanıt

bakkaldan sakız alır gibi silah alıyorlar ama  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olishernandez -- 2 Şubat 2023; 2:30:19 >
  • olishernandez kullanıcısına yanıt

Silah insan öldürmek için yapılan bir şey dolayısıyla silah satan adamın halk sağlığını düşünmesini beklemezsin ama ilaç satan adamın en azından eczanede digoxin satmamasını beklersin. Silah dediğin şeyi burda almıyorlar mı? İnternette alenen silah ticareti yapılıyor. Ben karadenizliyim her köyde keleş, mavzer, hatta el bombası bulabilirsin. Samsun Çarşamba'da 13 yaşında çocuk belinde silahla dolaşır. Güneydoğu da aynı şekilde. Avrupa'da böyle değil sadece.

• Gidip alabilirsin direkt beyaz reçete diye geçer genelde beyaz reçeteli ilaçları direkt parasıyla alabilirsin
    Alamadığın ilaçlar da var mesela trankobuskas
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.