Şimdi Ara

numara taşıma da bekleme süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
9.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • numara taşıdıktan sonra tekrar taşımak için bir bekleme süresi var mı?

• bekleme suresi yok diye biliyorum ama indirim icin tasiyacaksaniz onun icin bayi ile gorusun tekrar tasima yapacaginiz operator yani turkcell den vodagone gecip geri turkcell gecerseniz yani hangi operatorden geciyorsaniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Her zaman numara taşınabiliyor fakat yeni abonele kampanyalarından faydalanmak için diğer operatörde 30 veya 90 gün beklemek gerekiyor sanırım. Yoksa yeni abone saymıyor. Yani ben öyle biliyorum tam doğrusunu bilen bir arkadaş aydınlatabilirse çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır bir süresi yok ama yeni hat alımında sadece ilk 90 gün başka operatöre taşıyamıyorsunuz.

• Bende öyle biliyorum, ama geçen Vodafone ve Türk Telekom bayilerine sordum,bir operatöre taşıdıktan sonra tekrar numara taşıma için 30 gün beklemeniz gerekiyor dedi. Gerçi çoğunun tarifelerden bile haberi yok, doğru olduğunu sanmıyorum

• Doğru değil hocam, numara taşımak için 1 gün dahi beklemeye gerek yok. Turkcell'de yeni abone kampanyalarından faydalanmak için 30 gün (faturasız) yada 90 gün (rahat) beklemek gerek başka operatörde. Faturalıda başka operatörde hattınız açılır açılmaz geçebilirsiniz. telekom'da ise ilk ay 30 tl ödüyorsunuz faturalıda yeni müşteri sayılmak için. Vodafone'dada faturasızda yeni müşteri sayılmak için başka operatörde 90 gün kalmak gerek.

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Sözde öyle ama gerçekten değil hocam.

• Hocam bende türk telekomdan yeni hat aldım ama hiç çekmiyor ve bimcell de 3gb 26 tl iken bana 35 tl ye vermeye çalışıyorlar kontörlü aldım şimdi bunu vodafone ye 3ay dolmadan taşıma yapamıyormuyum

• Türk Telekom'dan yeni hat aldım demişsiniz hocam yani ilk 3 ay Vodafone ve Turkcell'e taşıyamazsınız.

Ama Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi alternatif firmalara taşıyabilirsiniz çünki o firmalar Türk Telekom'un çatısı altında.

• Aslında yanlış telaffuz etmişim bazen sorun yaşıyorum çekmede yani hiç çekmiyordan kastım bimcell taşıma yapmak mantıklı galiba

Ama 30 tl ve üstü yükleme yaptığımda ise 10gb da hediye verecek ucuz bi paket bulabilsem hemen alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şuyo Derler Adıma -- 18 Eylül 2021; 12:26:34 >
  • Bimcell 15 GB 43 ₺

Teknosacell 12 GB 35 ₺

• Bu kadar pakete gerek yok hocam modem var evde en ucuzu ne kadarsa o olsun

• Bimcell 3 GB 26 TL.

• Hocam iyi paket ama 10gb yükleme etkinliği kaybolacak Telekom da 1gb bile olur hiç ucuz paket yok mu DOLU 1gb paketi vardı o alınabiliyor mı

Bide faturalıya 1 ay sonra mi 3ay sonra mı geçiş yapabilirim gelen teklifler var ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şuyo Derler Adıma -- 18 Eylül 2021; 12:33:29 >
  • Telekom'da bulmak çok zor hocam, Teknosacell 3 GB 23 TL'de var.

• Faturalıya ne zaman geçebilirim 3 ay dedi de mh bana

• Teklif gelirse uygulamadan geçebilirsiniz hocam ya da bayiye her ay giderek.

• Merhabalar, bu konu hakkında güncel bilgisi olan var mı acaba. Bir bayiye sordum Türkcell e geçerseniz 3 ay kalmanız lazım dedi geri hat taşımak için. Bir Vodafone bayisine sordum o da 1 yıl kalmanız lazım dedi. Türktelekoma sormadım. Geçen yıl böyle bir zorunluluk yoktu diye biliyorum. İnternette konu ile ilgili net bişey bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Turk telekom faturasızda hatta tl yükledikten sonra ne kadar süre tl yüklemezsek hat hem aramaya hem aranmaya komple kapanıp iptal olur ?

• Yukardaki konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.