Yarbay
27 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.myheritage.com.tr/yuz-tanima-sistemi

Hangi ünlüye benzediğinizi bulun

Bu da çocuğunuzun veya bebeğinizin kime daha çok benzediğini bulmak için

http://www.myheritage.com.tr/FP/Company/look-alike-meter-upload.php
Bu da oldu. Adana'da su içmek için musluğu açan çocuk, gördüğü manzara karşısında şok oldu...

Adana'da, bir evin musluğundan yaklaşık 30 santimetrelik yılan çıktı.

Merkez ilçe Yüreğir'de yaşayan Kaygısız ailesinin 16 yaşındaki çocukları Emre, su içmek için açtığı musluktan su yerine yılan çıktığını görünce şoka uğradı. Mutfaktaki buzdolabının arkasına kaçan yılan Emre'nin bağırmasıyla mutfağa koşan anne Selma ve ağabey Ali Kaygısız, tarafından öldürüldü.

Yaşadığı olayın şokunu üzerinden uzun süre atamayan Emre Kaygısız, su içmek için açtığı musluktan yılan çıktığını belirterek, "Mutfakta su içmek için bir bardak aldım. Bardağı musluğun altına tuttum. Musluğu açtım su gelmedi. Daha sonra yılanın başı göründü. Ben önce pis su sandım, ama yılan birden düşüverdi ve kaçtı. O an çığlık atmışım" dedi.

"Su alırken başka bir yöne baksam, su içmek yerine yılanı yeme durumuyla karşı karşıya kalabilirdim" diyen genç, artık musluktan su içemediğini kaydetti.

Anne Selma Kaygısız ise, yılanın çıkmasıyla birlikte musluktan su içemez duruma geldiklerini ifade etti.
APPLE şirketinin tüm dünyada devrim yaratan mp3 çaları iPod’un bazı modelleri şarj sırasında fazla ısınarak yangın tehlikesi yaratabiliyor.

Japonya’da ağustos ayı içinde iki iPod nanonun alev alması üzerine Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı kullanıcıları uyardı. Benzer bir olayın yaşanmasıyla Japonya’da inceleme başlatılmıştı. Japonya Ticaret Bakanlığı, iPod nano modellerinin kıvılcım çıkardığı toplam 14 olayın Apple’a bildirildiğini belirtti.
TTNET Space ile Kendini İfade Et!

Herkesin kendini özgürce ifade edebildiği,
TTNET ve MTV Türkiye işbirliğinde oluşturulan müzik platformu TTNET Space'in 5. sezonu da tamamlandı. Her sezon kendine güvenen ve sezon konusuna uygun videosunu çekip gönderenler arasından seçilen sezon finalistleri son model birer motorsiklet kazandı. Şimdi sezon finalistleri, araba kazanmak için yarışacaklar.

1. Sezon: 15 Temmuz-15 Eylül 07 (ÖZEL YETENEK)
2. Sezon: 15 Eylül-15 Kasım 07 (KOMEDİ)
3. Sezon: 15 Kasım 07-15 Ocak 08 (MÜZİK)
4. Sezon: 15 Ocak-15 Mart 08 (DANS)
5. Sezon: 15 Mart-15 Mayıs 08 (TAKLİT)

İki ayda bir sezon birincilerine son model motorsiklet hediye edilen TTNET Space’te, bir senenin sonunda beş sezon tamamlandı ve beş finalist seçildi. Sezon finalistleri, 15 Mayıs - 15 Haziran 2008 tarihleri arasında MTV Türkiye Prodüksiyonu desteğiyle yeni bir video daha çekecek. Gerçekleşecek olan final oylamaları sonucunda TTNET Space'in birincisi motorsiklet kazanmakla kalmayacak, MTV stili bir otomobilin de sahibi olacak! Final oylamaları 19 Ağustos 2008 'e kadar uzatılmıştır.

----------------------------------------------------------------

Evet arkadaşlar kendine güvenenler bu kampanyaya katılabilirler

Detaylı bilgi için linke tıklayınız http://www.mtv.com.tr/TTNETSpace.aspx
TTNET'ten yeni abonelerine hoşgeldin indirimi!

10 Temmuz 2008 tarihinden itibaren TTNET ADSL’e 24 ay abone olan herkes birbirinden avantajlı indirimler kazanıyor, TTNET ADSL ile hızlı, kesintisiz ve güvenli İnternete bağlanıyor. Üstelik bağlantı ücreti yok ve modemli seçeneklerde modeminiz de bizden. 30 Eylül 2008'e kadar başvurun bu fırsatı sakın kaçırmayın, yaz bitmeden internet dünyası ile tanışın, internete hoş gelin !
Kablosuz: 1 port Ethernet ADSL2+ kablosuz modemler:

Airties
Exper
Pikatel
Kablolu: 1 port ethernet, 1 port USB ADS2+ destekli kablolu combo modemler:

Airties
Exper
Pikatel
Zyxel
Turbo İndirim
TTNET ADSL'den bütün abonelerine Turbo İndirim Fırsatı!

Kampanyaya başvuran tüm müşterilerimiz, 12 ay boyunca %12 indirimden yararlanıyor. Kampanyaya katılmak için hemen Türk Telekom Ofislerine, Türk Telekom Bayilerine veya TTNET Çözüm Ortakları (Casper, Crea, Datateknik, Elkotek, Indeks, Nanonet, Sentim, Smile, Spintek, Vestel) bayilerine başvurun, bu büyük indirimi kaçırmayın !

TTNET ADSL abonesi iseniz 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

ADSL PAKETİNİZ (hız/ kota) Şu anki aylık paket ücreti (YTL / ay 12 ay boyunca indirimli paket ücreti (YTL/ay) Toplam İndirim (YTL)
LİMİTLİ 1 Mbps / 4 GB 29 25,5 41,7
LİMİTLİ 1 Mbps / 6 GB 39 34,3 56,1
LİMİTLİ 2 Mbps / 6 GB 49 43,1 70,5
LİMİTSİZ 1 Mbps 49 43,1 70,5
LİMİTSİZ 2 Mbps 69 60,7 99,3
LİMİTSİZ 4 Mbps 89 78,3 128,1
Türk Telekomun verdiği hizmetinden memnunmusunuz ?
Dün knight'a girmek üzereydim ablamı gördüm elinde kodlar vardı .sonra yanına gittim baktım K-ESN kodlarını almış istedim güzellikle vermedi.şimdi ne yapacağımı bilmiyorum
en az 3-4 ayın kodu var ,ticket atamıyorum yardım edin bana !!!
Monitörle oyun oynarken ani renk değişiklikleri oluyo alalı daha 2 yıl olmadı bile bu sorun nedir böyle ara sıra koyulaşıyo falan nasıl giderebilirim.
Az önce ds deyken partymizden birine bronze earning düştü sanırım artık droplarda uniqe takılarda düşüyor.
Hakkında
Forum İmzası:

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.500
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 33.146 (Bu ay: 351)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.