DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
743
Cevap
39
Favori
22.120
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      478 Mesaj
      03 Nisan 2018 12:00:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Orijinalden alıntı: cozali

Parayı nereye çekiyoruz buradan blockchain de cüzdan hesabım var oraya mı acaba, sonra nasıl tl. ye çevirip hesabımıza aktarıyoruz ben anlayamadım orasını.

Blockchain cüzdanınıza aktarmak ekstra bir transfer daha, yani ekstra maliyet anlamına geleceği için gereksiz. Bozduracağınız TR borsasına göndermeniz yeterli. Örn; Paribu için konuşuyorum. BTC işlemleri menüsünden btc al diyerek cüzdanınızı görebilirsiniz. Oradaki cüzdan adresinizi hashflare'e ekleyip , limite ulaştığınızda çekim talebi yaparsınız. Transfer tamamlandığında güncel kurdan satıp tl'ye geçip hesabınıza eft edebilirsiniz.

Teşekkürler, yani direk olarak paribu'ya aktarabiliyorum, o zaman oradan hesap açıp cüzdan adresi alıyorum ve hashflare onu ekliyorum.

• Yarbay
      2633 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yumurta Gibi Çocuk

03 Nisan 2018 12:33:18
      tek olumlu yanı dolar 4 tl oldu (nasıl olumlu oluyorsa) + türk borsalarında btc yüksek fiyattan bozuluyor. 9 aralıktaki 450$'ın 200'ünü kurtarıcam gibi.

• Yarbay
      3373 Mesaj
      03 Nisan 2018 21:29:42 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Torbjorn

tek olumlu yanı dolar 4 tl oldu (nasıl olumlu oluyorsa) + türk borsalarında btc yüksek fiyattan bozuluyor. 9 aralıktaki 450$'ın 200'ünü kurtarıcam gibi.

Usd olarak bakmayın tahmini kazancınıza. Yatırdıgınız günün kuru ile ne kadar btc alabılırdınız, buradan 1 sene sonunda ne kadar btc alacaksınız ona bakmalısınız. Sözleşme sonunda btc kuruna göre usd bazında kazanç veya kayıp hakkında konuşabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      04 Nisan 2018 07:21:19
      Aralık 2017 de 5 ths aldım ! Hashflare tamamen pişmanlık ve ahlaki değerleri olamayn bir sitedir, 0.01 olması gereken çekme limiti halen 0.03 ve 20 50 ths gucu olmayan 2aydan önce cekım yapamıyor. Hayatımda yaptıgım ılk hatadır bu sıteye para yatırmak. Yatırmayı dusunenler uzak dursunlar, roi yok şu anda, yani yatırdıgınız kadar para bıle almamazsınız 1 sene sonunda, %70 bakım ucretı kesılıyor btc nın dususu ıle... UZAK DURUN. Çekme limitini dusurmezlerse site batacak zaten
      |
      |

Kunduz
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      04 Nisan 2018 09:04:59
      Ve cekim limiti 0.02001944 BTC :)

|
      |

• Yarbay
      3373 Mesaj
      04 Nisan 2018 09:47:18 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

Parayı nereye çekiyoruz buradan blockchain de cüzdan hesabım var oraya mı acaba, sonra nasıl tl. ye çevirip hesabımıza aktarıyoruz ben anlayamadım orasını.

Blockchain cüzdanınıza aktarmak ekstra bir transfer daha, yani ekstra maliyet anlamına geleceği için gereksiz. Bozduracağınız TR borsasına göndermeniz yeterli. Örn; Paribu için konuşuyorum. BTC işlemleri menüsünden btc al diyerek cüzdanınızı görebilirsiniz. Oradaki cüzdan adresinizi hashflare'e ekleyip , limite ulaştığınızda çekim talebi yaparsınız. Transfer tamamlandığında güncel kurdan satıp tl'ye geçip hesabınıza eft edebilirsiniz.

Teşekkürler, yani direk olarak paribu'ya aktarabiliyorum, o zaman oradan hesap açıp cüzdan adresi alıyorum ve hashflare onu ekliyorum.

Aynen öyle yapabilirsiniz.
      |
      |

• Binbaşı
      1581 Mesaj
      04 Nisan 2018 13:06:55

sorma hocam roi 500 gün gösteriyor

allahtan sadece 50 dolarlık girmiştim de fazla bir etkisi yok.

6000 dolarla girmeyi düşünüyordum, doları bozdurup koinim'e atmıştım, son anda vaz geçip parayı tekrar çektim btc dönüştürmeden, şanslıymışım yine...
      |
      |
      Torbjorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      100 Mesaj
      18 Nisan 2018 13:47:56
      Bende girmeyi düşünüyordum.Yorumlardan sonra vazgeçtim.
      |
      |

http://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
    • Yarbay
      2666 Mesaj
      18 Nisan 2018 13:56:20
      quote:

Aynen öyle arkadaşlar. Para yatırdıgınız dönemdekı btc karşılığını hesaplayın. Atıyorum 1000 usd yatırdınız, yatırdıgınız dönem btc 16k'di. Yani 0.0625 btc yatırdınız. Bu rakama ne zaman ulastıgınıza bakın. Aralık ayında giren birisi 90-100 günde roi yaparken, aralık sonu ya da ocak'ta giren yani 220 usd/1 th alım yapan birisi yaklaşık 170-180 günde roi yapabiliyor. Ben roi yaptım dememe rağmen, usd olarak yatırdıgımdan az bir miktar ediyor şu anda elimdeki btc. Btc olarak kurtardım yatırımımı. Tl'ye gecmedıgım için herhangi bir sorun yok. Btc yükselince satarsam, usd bazındakı kazancım ortaya çıkacak.
      hocam hesapladım 400 dolar zararda görünüyorum bi bakarmısın hesaplayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 18 Nisan 2018; 14:0:26 >

İYİLER GELİYOR KAÇIN

• Yarbay
      2633 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yumurta Gibi Çocuk

18 Nisan 2018 15:39:49
      good old days

|
      |

• Yarbay
      3373 Mesaj
      18 Nisan 2018 16:19:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

hocam hesapladım 400 dolar zararda görünüyorum bi bakarmısın hesaplayamadım

Alıntıları Göster
      Hocam yatırım yaptığınız tarihte 1 Btc'in fiyatı 17 bin küsür usd. Gün itibari ile 8100 , yarı yarıyadan daha düşük durumda. Sözleşmenizin 4.5 ayını harcamışsınız, 0.055 btc çekim yapmışsınız. Halihazırda elinizde 0.008 btc mevcut, yani 0.063 toplamışsınız. 7.5 ayınız daha var, toplam yatırdığınız bitcoin 0.083, aşağı yukarı 1-1.5 ay sonra roi olmuş olacaksınız. Sözleşme bitiminde o günün btc kuru ile usd bazındaki kazancınız da ortaya çıkacak. Yani endişe etmeniz gereken birşey yok.

edit:

Sonradan farkettim, 2 th'lık bir alımınız timeout olmuş. Yani 0.066 yatırmışsınız. Ay bitmeden roi, kalan süreç btc bazında kar olarak hanenize yansıyacak. Durumunuz gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deranzo -- 18 Nisan 2018; 16:27:6 >

• Yarbay
      2666 Mesaj
      19 Nisan 2018 09:23:43
      quote:

Hocam yatırım yaptığınız tarihte 1 Btc'in fiyatı 17 bin küsür usd. Gün itibari ile 8100 , yarı yarıyadan daha düşük durumda. Sözleşmenizin 4.5 ayını harcamışsınız, 0.055 btc çekim yapmışsınız. Halihazırda elinizde 0.008 btc mevcut, yani 0.063 toplamışsınız. 7.5 ayınız daha var, toplam yatırdığınız bitcoin 0.083, aşağı yukarı 1-1.5 ay sonra roi olmuş olacaksınız. Sözleşme bitiminde o günün btc kuru ile usd bazındaki kazancınız da ortaya çıkacak. Yani endişe etmeniz gereken birşey yok.

edit:

Sonradan farkettim, 2 th'lık bir alımınız timeout olmuş. Yani 0.066 yatırmışsınız. Ay bitmeden roi, kalan süreç btc bazında kar olarak hanenize yansıyacak. Durumunuz gayet iyi.

Alıntıları Göster
      btc bazında kazanıyorum dolar bazında BTC nin düşmesi ile kaybediyorum dimi BTC nin yükselmesini bekliycem

İYİLER GELİYOR KAÇIN

• Yarbay
      3373 Mesaj
      19 Nisan 2018 11:34:15 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

btc bazında kazanıyorum dolar bazında BTC nin düşmesi ile kaybediyorum dimi BTC nin yükselmesini bekliycem

Alıntıları Göster
      Aynen öyle. Bu günün kurundan usd olarak bakmayın , sizi yanıltır. Siteye üye olduğunuz tarihin tam 1 yıl sonrası, sözleşme bitimindeki btc kuru usd bazında kazancınızı gösterecek. Takribi 2-2.5 kat gibi bir btc kazancınız olur gibi görünüyor sözleşme bitimine kadar.
      |
      |

• Yarbay
      2633 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yumurta Gibi Çocuk

22 Nisan 2018 23:46:52
      çekim limiti 0,02 oldu mu ? cüzdan adresi değiştirdiğim için 10 gündür göremiyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      24 Nisan 2018 11:22:16

0,03

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhan95 -- 24 Nisan 2018; 11:22:41 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Torbjorn

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      27 Nisan 2018 09:34:37

Arkadaşlar herhese merhaba.

Bi kaç gün önce sha256 hariç tüm sözleşme alımları kapatılmıştı.
      Bugün itibariyle sha256 da dahil tüm kontratlar kapanmış oldu.

Artık isteseniz de hashflareden güç satın alamıyorsunuz.

FB hesaplarından açıklama yaptılar, yeni projelere yelken açıyoruz tarzında ama bence artık yolun sonuna gelindi. Madenciliğin sonuna gelindi gibi. Son dönemdeki fiyat indirimi ve %30-25 lik kuponlar felan fayda etmedi bence.

Bakalım zaman neyi gösterecek.
      |
      |
      Bahsedilenler: Deranzo

• Yarbay
      2633 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yumurta Gibi Çocuk

27 Nisan 2018 11:28:22

vay anasını ya 0,028'de kaldı bakiye. 5-10$ kendim yükleyip çekebilsem keşke. 1000 tl üzerine tekabül ediyor. ödemeden kaçacaklar belli
      |
      |
      Maestro26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      27 Nisan 2018 13:45:42

Genesis aylardır kapalı yeni sözleşmelere ama hala duruyorlar.

Bence yanılıyorsunuz. Kaçmazlar bence. Umarım yanılmam :(
      |
      |
      Torbjorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2633 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yumurta Gibi Çocuk

27 Nisan 2018 14:07:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Genesis aylardır kapalı yeni sözleşmelere ama hala duruyorlar.

Bence yanılıyorsunuz. Kaçmazlar bence. Umarım yanılmam :(
      genesis yamuk yapmıyor bunlar azıttı. twitterda withdraw yazdığın an blokluyorlar. birkaç saat önce mef'i umursamıyorum limiti düşürün yeter paramızın yarısını kurtaralım yazdım facedende engellemişler. sebepsiz yere withdraw limiti aylardır yüksek. çok sakatlar çok
      |
      |

• Yarbay
      3373 Mesaj
      27 Nisan 2018 14:12:56 Konu Sahibi
      Kaçma biraz ağır bir itham. Kaçacaklarına yönelik herhangi bir emare yok. Zaten kaçmayı planlayan firma kontrat bitti demez diye düşünüyorum, ne koparırsak kar mantığı ile. Bir sorun olacağını sanmıyorum, izleyip göreceğiz.

Reklamlar
SEO
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.