Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • panelden help'e tıkla contact us'dan yaz dostum.
  • Kontratı iptal ettiğimizde geri kalan günlerin parasıda iade ediliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimlik doğrulama gelmiş, yapan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Kimlik doğrulama yapınca içeride parayı çekim limitine takılmadan çekebiliyorsunuz ben doğrulamaya çalışıyorum document numbere ne yazacağımı çözemedim

• Morpheause kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınızı bekliyorum, bende yapmayı düşünüyorum da.

• Morpheause kullanıcısına yanıt
    Hocam çekebildiniz mi? Benim bakiye 0,005 kaldı onuda çekmek istiyorum.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Ben hiç çekemedim limit 0.01 gözüküyor bende 0.03 var verification level 1 gözüküyor

• Ben de iptal ediyorum kontratı mail attım. gerekli şeyleri yolladım. beklemedeyim. 15 dolarlık falan var.80 dolar yatırmıştım. 1000 dolar girmeyi düşünüyordum ve iyiki girmemişim. konuyu açan arkadaşa da kızgınım istemeden biraz ama değilim biraz da. sonuçta o da bilemezdi. hepimiz sazan gibi atladık. yine de beilemezdik bu kadar düşeceğini. 20bin dolara kadar çıkmıştı o zamanlar. hayal kuruyorduk. 15 dolarımı alıp binance'te al sat yapıcam şansımı deneyeceğim.
  • Kontratı iptal edip biriken parayı çekebilen oldu mu şimdiye kadar? bir de kimlik doğrulamayı nasıl yapıyoruz anlayamadım.
  • dün tekrar üretime başlayacaklarını bildiren mesaj aldım. kontratlar devam edecekmiş.
  • 22 dolarlık kazım gücü almıştım, BTC için. 0.00084927 BTC birikmiş. Her gün bakım gideri çekiyor, yeni gelen de yok. İçerideki parayı nasıl alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheause

Kimlik doğrulama yapınca içeride parayı çekim limitine takılmadan çekebiliyorsunuz ben doğrulamaya çalışıyorum document numbere ne yazacağımı çözemedim

hocam naptınız ya?

• kimlik doğrulamayı yaptım level 2 oldum ama btc miktarım çekimin çok az altında şimdi ne mesaj göndereyim onu anlamadım, kontratı iptal edin mi yazacağım.

• la bende taa sene 2017-18'de yatırmıştım bir şeyler o zamandan beri unutmuşum alabiliyoz mu para mara bişi beyler .d

• Benim bitcoinler bugün btcturk hesabına aktarılmış bulunmakta hiç beklemiyordum ama mesajdan 2 gün sonra işlem tamamlandı.

• ne kadar olmuş hesapta CLOUD MİNİNG / HASHFLARE 

• Güvenilir bir kripto para borsasını kullanarak ücretsiz bir şekilde cloud mining yapabiliyoruz.

Cloud mining nedir ve sitenin sağladığı imkanlar avantajlar nelerdir ayrıntılar videoda.

• quote:

Orijinalden alıntı: shario

Not alın. 25K OLDUĞU gün arkadaşa yazacağım.

25 i geçeli çok oldu hocam yazdın mı

• quote:

Orijinalden alıntı: cozali

Benim bitcoinler bugün btcturk hesabına aktarılmış bulunmakta hiç beklemiyordum ama mesajdan 2 gün sonra işlem tamamlandı.

Hocam gerçekten geçti mi hesabınıza btc'ler. Bende hesabı doğrulayıp konuyla ilgili mail attım desteğe. 0.009 küsür btc var. 4000₺ yapıyor. Çekebilsem hiç yoktan çok iyi olacak.

• Arkadaşlar bende süreci tamamladım cevap vermeleri 1.5 ay sürdü tam umudumu kesmiştim dün cevap verdiler manuel çekim linki gönderdiler şu an bakiyem gönderime alındı yazıyor bakalım. İçerde kalan bakiyeniz için uğraşın gönderiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.