Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel haber geldi, çekim limiti 3 hafta içerisinde düşürülecekmiş.

https://www.reddit.com/r/hashflare/comments/82ym0i/finally_some_good_news_from_hashflare/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Güzel haber geldi, çekim limiti 3 hafta içerisinde düşürülecekmiş.

https://www.reddit.com/r/hashflare/comments/82ym0i/finally_some_good_news_from_hashflare/

Sevindirici ancak geç alınmış bir karar, bitcoin lighting networka geçtiğinden beri sırada bekleyen işlem sayısında önemli ölçüde düşüş var. Şu an itibari ile 5k küsür işlem sırası mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 ay önce buraya para yatırdığım zaman 1 yıl sonrası için 5 katı olacağı görünüyordu, şimdi bakıyorum da yatırdığımı zor kurtarıyorum neyse bakalım 9 ay daha var neler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cozali

3 ay önce buraya para yatırdığım zaman 1 yıl sonrası için 5 katı olacağı görünüyordu, şimdi bakıyorum da yatırdığımı zor kurtarıyorum neyse bakalım 9 ay daha var neler olacak.

Düşünceniz yanlış, sizin kazandığınız şey para değil btc yani bitcoin. Bitcoinin değerinde anormal bir sıçrama olursa sizin btc lerin dolar kariılığındada aynı oranda yükselme olur. Bu olaylardan sonra yatırdığınızın beş katını değilde yirmi katınıda kazanabilirsiniz.

• Aynen öyle arkadaşlar. Para yatırdıgınız dönemdekı btc karşılığını hesaplayın. Atıyorum 1000 usd yatırdınız, yatırdıgınız dönem btc 16k'di. Yani 0.0625 btc yatırdınız. Bu rakama ne zaman ulastıgınıza bakın. Aralık ayında giren birisi 90-100 günde roi yaparken, aralık sonu ya da ocak'ta giren yani 220 usd/1 th alım yapan birisi yaklaşık 170-180 günde roi yapabiliyor. Ben roi yaptım dememe rağmen, usd olarak yatırdıgımdan az bir miktar ediyor şu anda elimdeki btc. Btc olarak kurtardım yatırımımı. Tl'ye gecmedıgım için herhangi bir sorun yok. Btc yükselince satarsam, usd bazındakı kazancım ortaya çıkacak.

• Doğru benim para yatırdığım zaman btc fiyatları 18-19 bin civarı idi, ona göre hesaplayınca tabi 1 yıl sonraki kazanç çok yüksek görünüyordu, şimdi btc fiyatları çok düşünce kazançta az görünüyor, işin kötüsü btc fiyatı düştüğü gibi kazım gücünde çok fazla düşüş var.
    3 ay öncesi ile şimdiye bakıyorum yarı yarıya düşmüş, bakım masrafları da tam tersine çok artmış hatta dün payout o kadar azalmış ki bakım masraflarının yarısını bile çıkaramamış kalanı ana paradan almışlar.

• quote:

Doğru benim para yatırdığım zaman btc fiyatları 18-19 bin civarı idi, ona göre hesaplayınca tabi 1 yıl sonraki kazanç çok yüksek görünüyordu, şimdi btc fiyatları çok düşünce kazançta az görünüyor, işin kötüsü btc fiyatı düştüğü gibi kazım gücünde çok fazla düşüş var.
    3 ay öncesi ile şimdiye bakıyorum yarı yarıya düşmüş, bakım masrafları da tam tersine çok artmış hatta dün payout o kadar azalmış ki bakım masraflarının yarısını bile çıkaramamış kalanı ana paradan almışlar.

Bakım masrafı da hala aynı aslında, btc 18k iken günlük bakıyenın 4'te 1'ı yeterli olurken , şu anda btc 9k iken yarısı gidiyor. Her 15'de bir artan zorlukta hesaba katılınca tablo dediğiniz gibi. Btc olarak yatırımınızı hesaplayıp ona göre takip edin. Öbür türlü yanıltır sizi rakamlar.

• 1.20 USD olarak güncellenmiş fiyat. Bu fiyatla birlikte şu anki koşullarda roi 130-140 gün civarı. Btc artarsa süre iner. Fena değil fiyat.
  • bugün mail geldi 1.2$ olmuş hashrate. üstelik ekstra %10 bahar indirimi de var. Böylesine umutsuz ve beklentisiz olduğumuz bir yatırım için cazip fiyat. İki hesabımının üretimini bu fiyatlardan arttırdım.
  • bügün gelen btcnin %58i fee olarak geri gitti, şaka gibi
  • 5 aralıkta 1724 tlye 3th/s aldım. çekim limiti düşerde btc tekrar 11k seviyesini görürse 1000 tlyi kurtarmış oluyorum. bide biz günlük btcnin 20k olduğu dönemde ucuzdan girdik.

bu 2.20'den ocak şubatta girenlerin hali daha vahim.
  • 1 Th/s = 150$ iken 0,5 Th/s (75$) almistim.
    sonra 0,2 Th/s de reinvest yaptim.
    hesaplamalara göre 1 senenin sonunda halen kar edememis olacam.
    Hashflare balonu da sonunda patladi :(
  • Bu tarz sitelere pek güvenemiyorum ben ya, gerçekten öneriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shancarrig

Bu tarz sitelere pek güvenemiyorum ben ya, gerçekten öneriyor musunuz?

Sitenin güvenilirlik tarafında bir sorunu yok. Sorgulanması gereken an itibari ile karlılık. Btc fiyatı düşük olduğu sürece maalesef pek kazançlı değil. 1 senelik süreçte yatırdığınız btc miktarının ortalama 2-2.5 katı gibi bir rakam elde edersiniz. Usd bazındaki değer ise tamamen btc'e bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shancarrig

Bu tarz sitelere pek güvenemiyorum ben ya, gerçekten öneriyor musunuz?

Sorun güvenilirlik kısmında değil, Asıl sorun btc nin düşmesi, fee oranının ve kazım zorluğunun artmasından kaynaklı yatırdığınız miktarla zarar etme durumu. Yani şuan için karlı bir sistem değil.
  • quote:

Friends,

On March 26, 2015, was the day when HashFlare was first introduced to the world, which means that we are celebrating our third birthday! We are already getting your messages of congratulation and want to express our sincere gratitude for your attention and support.

To celebrate our third Birthday, we have prepared an unprecedented surprise – a 30% discount for the first 10,000 lucky customers to purchase hashrate of any volume!

If you want to take advantage of the lowest possible prices, use the promo code HF18BDAY30 when making a purchase. Remember, the offer is limited!

Follow the latest news and status reports in our official Telegram channel —https://t.me/hashflare_news_eng

Thank you for choosing us!
    HashFlare.io Team

10.000 kişiye %30 indrim var HF18BDAY30 koduyla.

• 0.04'e düşürülmüş an itibari ile. Umarım bir an önce 0.01 olarak sabitlerler.
  • Parayı nereye çekiyoruz buradan blockchain de cüzdan hesabım var oraya mı acaba, sonra nasıl tl. ye çevirip hesabımıza aktarıyoruz ben anlayamadım orasını.
  • quote:

Parayı nereye çekiyoruz buradan blockchain de cüzdan hesabım var oraya mı acaba, sonra nasıl tl. ye çevirip hesabımıza aktarıyoruz ben anlayamadım orasını.

Blockchain cüzdanınıza aktarmak ekstra bir transfer daha, yani ekstra maliyet anlamına geleceği için gereksiz. Bozduracağınız TR borsasına göndermeniz yeterli. Örn; Paribu için konuşuyorum. BTC işlemleri menüsünden btc al diyerek cüzdanınızı görebilirsiniz. Oradaki cüzdan adresinizi hashflare'e ekleyip , limite ulaştığınızda çekim talebi yaparsınız. Transfer tamamlandığında güncel kurdan satıp tl'ye geçip hesabınıza eft edebilirsiniz.
  • Çekme Limiti 0,03 BTC olmuş
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.