Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünde payout leş. Btc düştü, dolayısıyla fee için alınan btc arttı. Eyvallah. Bunların hepsini anlıyorum da her gün dalgalanmasını anlayamıyorum bir türlü Bir gün %10 fazla, bir gün %15. Diğer gün %20 düşük. O kadar farkettırecek btc çıkılması, sıçraması da olmuyor. Havuzlar ile mi alakalı acaba? Çözemedim bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişmanlık

• şu fee olayını önceden bilsem hayatta girmezdim. tabloda yazanı alıyoruz sanarak 1th'nin 150$ olduğu btc'nin 20kları gördüğü dönemde girdim. buna rağmen roi hala 6 ay gerçi keşke 6 olsa zorluk artacak bu roi hiçbir zaman gelmeyecek.
  • payout su an leşlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toady -- 21 Şubat 2018; 19:18:10 >
  • Btc min. 14-15k olmadıkça böyle leş olmaya devam edecek gibi. En azından fee yüzdesi düşecek, elimize geçen btc artacak.

• bitmain s9 ile madencilik yapıyorum yaklaşı 25000 tl yatırım yaptım.şu an için kazdığımız btc yi satmıyoruz ama fiyat düştüğü için karımız baya düştü 15000 usd yi bulursa btc bir şeyler kalacak inşallah
  • bu arada btc madenciliği hesabını buradan yapabilirsiniz.

https://alloscomp.com/bitcoin/calculator
  • Kontrat bittiği zaman kalan miktarı cekebiliyoruz değil mi ? Bir de mobilden nasıl bakabilirim bitiş tarihine ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

Kontrat bittiği zaman kalan miktarı cekebiliyoruz değil mi ? Bir de mobilden nasıl bakabilirim bitiş tarihine ?

Evet, kontrat bitiminde çekim yapılabiliyor çekim yapılabilecek minimum tutara erısılmese bile. Mobilden geçmiş kısmına girip satın alma tarihinıze bakarak görebilirsiniz bitiş tarihini. 1 yıl sonra aynı gün biter kontrat.

Bende bir süredir paylaşım yapamıyorum. Yatırım yaptığım dönemdekı btc karşılığı 0.023'tu toplam yatırdığım rakam. 1 ay kadar önce 0.019 çekim yaptım, 0.005 de şu anda hesabımda birikmiş durumda 1 ayda. Yani aşağı yukarı 100 gün oldu benim roi sürem. Bu dakikadan sonraki her kazım kar olarak cebime yansıyacak. Tahminim ise toplamda 0.06-0.065 gibi bir rakamla kontratı bitiririm gibi görünüyor. Yani, yatırımımın 2.5 katı. Kontrat bıtımındekı btc değerine göre de usd olarak kazancım belirlenecek. Hiç fena değil gibi su anda. Özet olarak, beklentim hepimiz gibi daha yüksekti. Ama pişman da değilim. Tek canımı sıkan konu, 0.01 olan minimum çekim limitinin 0.05 olarak 2 aydır devam etmesi. Ha düzeldi, ha düzelecek derken 2-3 defa resmen saatlik olarak düşürdüler, öyle kaldı.

• bugün 0,80 nin de altına düşmüş vay anasını
  • BTC yükseliyor ama gelir düşmeye devam ediyor ben anlamadım bu işi
  • Düşük ghs'ye sahip olanlar için çekme ihtimali çok az. eğer reinvest yapmazsak zaten önümüzdeki aylarda neredeyse hiç gelir sağlamıycak. bunu bilseydim 18 dolar birikmişti reinvest yapmazdım. neyse bekleyip görelim nasıl olcak. reinvest yapmayı düşünmüyorum bir daha. geleni biriktircem günlük 1000 satoshi gelse bile
  • 2-3 gün iyi gidiyor bu sefer oldu diyorum. sonra yine diplere düşüyor
  • Biriktirin arkadaşlar, btc 15k'yı aşmadan reinvest hiç mantıklı değil. Usd karşılığı btc ödediğimiz için daha fazla ödememiz gerekiyor gh/s başına şu anda reinvest yaparsak. Limite ulaşmasanız bile kontrat bitiminde çekebilirsiniz zaten.

• Ben de Aralık ayında 150 dolarlık 1 th/s bir deneme alışı yaptım, bir kere reinvest yaptım şimdi 1.13th/s oldu.
    Şimdi kontrat bitiminde en azından yatırdığım parayı kurtarayım diyorum ama biriken 0,006 btc. 1 yıl sonra da 0,032 btc olacak görünüyor.

Bildiğiniz gibi çekim limiti 0,05 btc. yani bu şekilde devam ederse parayı çekemiyorum.

Sizce nasıl bir yol izlemek mantıklı. Reinvest mi yapayım? Bir miktar daha mı kazım gücü alayım? yoksa hiçbir şey yapmayıp limitlerin düşmesini, bitcoinin artmasını mı umut edeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozali -- 5 Mart 2018; 14:6:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozali

Ben de Aralık ayında 150 dolarlık 1 th/s bir deneme alışı yaptım, bir kere reinvest yaptım şimdi 1.13th/s oldu.
    Şimdi kontrat bitiminde en azından yatırdığım parayı kurtarayım diyorum ama biriken 0,006 btc. 1 yıl sonra da 0,032 btc olacak görünüyor.

Bildiğiniz gibi çekim limiti 0,05 btc. yani bu şekilde devam ederse parayı çekemiyorum.

Sizce nasıl bir yol izlemek mantıklı. Reinvest mi yapayım? Bir miktar daha mı kazım gücü alayım? yoksa hiçbir şey yapmayıp limitlerin düşmesini, bitcoinin artmasını mı umut edeyim?

Kontrat bitiminde kalanı çekebiliyorsunuz. 1 th/s ile reinvest mantıklı olmaz. Değmez yani açıkçası. Aralık ayında girdiyseniz, o günkü 150 usd'ın btc karşılığını neredeyse çıkarmışsınız. Yani roi oldunuz sayılır. Aşağı yukarı bu dakikadan sonraki her gelen btc size kar. Bekleyin, aralık ayında sözleşme bitimine kadar aşağı yukarı 0.018-20 arası bir rakam birikmiş olur zaten. Onu çekersiniz. Sene sonundaki kur ile de dolar bazında kazancınız ortaya çıkar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Ben de Aralık ayında 150 dolarlık 1 th/s bir deneme alışı yaptım, bir kere reinvest yaptım şimdi 1.13th/s oldu.

Kontrat bitiminde kalanı çekebiliyorsunuz. 1 th/s ile reinvest mantıklı olmaz. Değmez yani açıkçası. Aralık ayında girdiyseniz, o günkü 150 usd'ın btc karşılığını neredeyse çıkarmışsınız. Yani roi oldunuz sayılır. Aşağı yukarı bu dakikadan sonraki her gelen btc size kar. Bekleyin, aralık ayında sözleşme bitimine kadar aşağı yukarı 0.018-20 arası bir rakam birikmiş olur zaten. Onu çekersiniz. Sene sonundaki kur ile de dolar bazında kazancınız ortaya çıkar.

Anladım Deranzo sağolasın, kontrat bitiminde miktar ne olursa olsun çekilebileceğini bilmiyordum, bu iyiymiş.
    Aslında daha yüklü girecektim ama şirket ne kadar güvenilir emin olamadım, bir de bakıyorum da üretilen bitcoin miktarı geçen aydan bu yana günlük 0.00015092 seviyelerinden 0.00008726 seviyesine indi neredeyse yarı yarıya bir düşüş var, aldıkları masraflar da arttı bakalım sonunda ne olacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Anladım Deranzo sağolasın, kontrat bitiminde miktar ne olursa olsun çekilebileceğini bilmiyordum, bu iyiymiş.
    Aslında daha yüklü girecektim ama şirket ne kadar güvenilir emin olamadım, bir de bakıyorum da üretilen bitcoin miktarı geçen aydan bu yana günlük 0.00015092 seviyelerinden 0.00008726 seviyesine indi neredeyse yarı yarıya bir düşüş var, aldıkları masraflar da arttı bakalım sonunda ne olacak.

Zorluk artacağı zaten hesaplar dahilindeydi. Btc düşüşünün bu derece olması en büyük sıkıntıyı yaratan. Günlük fee'ler aralık ayında %15-20-25 aralığındayken, bugün neredeyse %50. Btc aynı çizgisinde ilerlese, bu kadar etkilenmeyecektik. Çok dramatik düşüşler var maalesef 2 ay öncesine göre. Bir an önce btc'in toparlanması lazım.

• Aynı yerde mh/s satın alıp Eth kazma konusunda ne düşünüyorsunuz? Yoksa rig kurmak mı daha mantıklı olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: elektra

Aynı yerde mh/s satın alıp Eth kazma konusunda ne düşünüyorsunuz? Yoksa rig kurmak mı daha mantıklı olur?

Şu guncel durumda ikisini de yapmayın, o paraya btc veya ethereum alın daha mantıklı olur.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.