Şimdi Ara

CLİO 4 17 JANTA GEÇMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb aracim clio 4 icon 1.5dci 90 hp,biz alırken üstünde orjinal olmayan 15 jant vardı arabanın görünüşünü bozuyor,yüksek hizlardada güven vermiyor ,bende 17 jant orjinal jantin replikasini taktırmak istiyorum ,lastik olarakta dunlup fm 800 düşünüyorum,bendeki jant lastiği verip üstüne 2300 lira istiyorlar 17 jant v3 lastik icin,replika jant sıkıntı çıkarirmi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Replika jant ağır ve dayanıksızdır diye biliyorum.

• Replika düşünmeyin bile. Bizim tr yollarında büyük risk. Kötü ve bozuk yollarda dayanıksız olur replika.
    Tse standartlarında üretim yapan büyük jant firmaları var. Onlardan al arabana uygun olanı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Replika 17 jant yerine orjinal 15" tercih ederim. Mümkünse 17 orjinal jant bulun...

• quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

Replika 17 jant yerine orjinal 15" tercih ederim. Mümkünse 17 orjinal jant bulun...
    Tercih ederimde 4500 e patlıyor lastikle cok pahali geliyor

• Niye 17 jant takıp arabanı ve yürür aksamı yoruyorsun. Bir tık ustu 16 jant daha tatlı duruyor. Hem daha kaliteli alalabilirsin uyguna.

• 17 ‘ gt line orjinal ekipman jantı 3000 ₺ bandında bulunabiliyor. Hem güvenli hem şık kanaatimce.

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Niye 17 jant takıp arabanı ve yürür aksamı yoruyorsun. Bir tık ustu 16 jant daha tatlı duruyor. Hem daha kaliteli alalabilirsin uyguna.
    Tip olarak 17 jant cok hoşuma gidiyor ,lastikleride 0 almisken 17e gecim diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Son ne olur?

17 ‘ gt line orjinal ekipman jantı 3000 ₺ bandında bulunabiliyor. Hem güvenli hem şık kanaatimce.
    Hocam ben kendi jant lastiğimi takasta kullanacam,okadar bütçem yok

• Replika jant hem ağır hemde sert bir darbe esnasında orijinal alaşım gibi esneme payı yok direk jant kırılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk Clio Grand Tour aldığımda 17 inch jant tercih etmiştim. Aracın süspansiyonları da sert olduğu için düz yolda bile giderken sanki sekiyormuşum gibi geliyordu. Herhangi bir sorun yaşamadım ama 16 inche geçince konforu arttı diye hissediyorum. Eğer imkanınız varsa bir 17 inch jantli aracu deneyin. Sonra pişman olmayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Replika jant hem ağır hemde sert bir darbe esnasında orijinal alaşım gibi esneme payı yok direk jant kırılıyor
    Hocam benim suan üstünde olan 15lik jantta replika yamotami ne marka bir jant,araç full versiyon ama aldigimiz kişi 18 janta gecmis orjinal jantları vermis 18le rahat edemeyince 15 janta gecmis

• ............

• bütçe yoksa geçme. replika jantlar çok kötü ya da 16" yap daha güzel durur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Replika isine girmemek lazim, ancak parcalaniyor diye bir kaide yok.Ozellikle kisin , buz acilsin diye atilan tuzlarla acilan bicimsiz cukurlar janti kirabilir, orjinal jant kirilmaz lastik yarilir.Normal kasis ve hafif cukurlarda sorun olmaz.
    Benim tavsiyem 2. El orjinal ekipman bakmaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

bütçe yoksa geçme. replika jantlar çok kötü ya da 16" yap daha güzel durur
    Hocam işte 2300 butce var , şuan ustundekide çin mali jant kırılacak olsa oda kirilmazmiydi gerçi 15lik jantlar suan,benim istediğim jant lastik 3500den asagi dil orjinali bide üzerindeki lastikler çıkma

• ......

.

• 17 inç könig lace vereyim sana jantlar tertemiz orjinal, lastikleride verebilirim

• TR de düzgün çeşitliliği bol jant satan yer var mı online olaral ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.