Şimdi Ara

13' lastiğe 14' jant olur mu?ayrıca POLO YA 13'(14') ÇELİK JANT ALMAYA DEĞER Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
12.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni polo aldım:)tek kapı spor...metalik lacivert...jant filan orjinal..o yüzden hoşuma gitmiyor...ne tavsiye edersizi..birde link verirseniz memnun olurum.ayrıca bu istanbulda sunroof u nerede kaça yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 18 Mayıs 2005, 23:00:36 >

• www.cardomain.com adresinden aracın markasını seç ve gelen yerden cinsini ve modelini gir sana tüm modifiyeler gelsin.İstanbulda isen maslakta sunroof açan yerler bulabilirsin.Ama kesinlikle önüne gelen ilk yerden sunroof açtırma.Önce gerekli hesaplamalar yapılıyor ve sunroof un nereye açılacağı tespit ediliyor.Bunlar önemli şeyler çok dikkat etmen lazım.
  • quote:

www.cardomain.com adresinden aracın markasını seç ve gelen yerden cinsini ve modelini gir sana tüm modifiyeler gelsin.İstanbulda isen maslakta sunroof açan yerler bulabilirsin.Ama kesinlikle önüne gelen ilk yerden sunroof açtırma.Önce gerekli hesaplamalar yapılıyor ve sunroof un nereye açılacağı tespit ediliyor.Bunlar önemli şeyler çok dikkat etmen lazım.

tuttum bu siteyi

hayalet sende arabanı buraya bıraksan hiç fena olmazzz

• quote:

Orjinalden alıntı: _goLdEnSkuLL___

quote:

www.cardomain.com adresinden aracın markasını seç ve gelen yerden cinsini ve modelini gir sana tüm modifiyeler gelsin.İstanbulda isen maslakta sunroof açan yerler bulabilirsin.Ama kesinlikle önüne gelen ilk yerden sunroof açtırma.Önce gerekli hesaplamalar yapılıyor ve sunroof un nereye açılacağı tespit ediliyor.Bunlar önemli şeyler çok dikkat etmen lazım.

tuttum bu siteyi

hayalet sende arabanı buraya bıraksan hiç fena olmazzz

FOCUS' u mu?

• evet, focus lara baktım da dehşet olmuş
  • Dur daha oraya koymadan önce birkaç işlemden geçmesi lazım.Öncelikle kafamda kurduğum 1800$ lık ses sistemi, sonra deri koltuk ve jant atınca araç oraya koyulur.Kafanda kur bakalım böyle bi focus nasıl bişi olur???
  • arabana önce jant lastik ve yay uygulamalısın , daha sonra logo iptal yapıp ızgarayı değiştirebilirsin ... Abartıdan hoşlanmam şahsen , bunları yaparsan çok harika bir görünüm elde edersin
  • Hatırladığım kadarıyla aracın 7 yaşında 67 binde idi..
    Yerinde olsam önce aracımı yetkili bi servise gösterip herhangi bi masrafı olup olmadığını öğrenirdim. Ki mutlaka masrafı vardır. (triger bakımı- frenler vs..) Ona göre diğer şeylere girişirdim. (jant- lastik- yay felan..)
    Benim şu ana kadar öğrendiğim, kimse satacağı arabaya masraf yapmıyor. Ve araba alanın elinde patlıyor. Ne kadar temiz olursa olsun..

Tecrube Konuştu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: out

Hatırladığım kadarıyla aracın 7 yaşında 67 binde idi..
    Yerinde olsam önce aracımı yetkili bi servise gösterip herhangi bi masrafı olup olmadığını öğrenirdim. Ki mutlaka masrafı vardır. (triger bakımı- frenler vs..) Ona göre diğer şeylere girişirdim. (jant- lastik- yay felan..)
    Benim şu ana kadar öğrendiğim, kimse satacağı arabaya masraf yapmıyor. Ve araba alanın elinde patlıyor. Ne kadar temiz olursa olsun..

Tecrube Konuştu...

Evet kesinlikle katılıyorum.Öncelikle götür bi kontrolden geçirsinler aracı.Bu tür ihmaller ilerde çok büyük sorunlara davetiye çıkarabilir.

• quote:

evet, focus lara baktım da dehşet olmuş

focus
  • quote:

Orjinalden alıntı: selin

quote:

evet, focus lara baktım da dehşet olmuş

focus

Yavaş yavaş focus severler toplanıyor.Artık araca değişik yenilikler yaptıkça resimleri güncelleyecem
  • arkadaslar aracı zaten almadan once 50 ytl verip doğuş un experine gösterdim...araçta 2 eksik vardı..
    1.debriyaj seti değişecek..
    2.arka porye bilyaları ses yapıyomuş değişmesi lazımmış.
    ancak yine aynı experin dediğide şu şekilde arabayı rahat 4-5 ay kullanırsın dediğiydi..yani bu ikisini hemen değiştirmene gerek yok dedi.zaten madem direksiyonu öğrenmek için aldın dedi bu arabayı debriyajı tam öğrendikten sonr adeğiştirrisin dedi..bende öyle yapıcam.....sizce bu porye bilyaları değişmelimi hemen ben bunu ilk defa duydum?
    ilk olarak heralde ufukta ses sitemi yatıyor..transporter a aldığım sony 3350 nin aynısını bunada alıyim diyorum..çok kalite bişey.2. sırada jant olacak ama araçta lastikler 13"..bunu büyütsem ne gibi sorunlar olur ne kadara patlar?ya da değermi bu arabaya sizce?
    unutmadan arabayı 11.500 e aldım 98 model 65000 km..doğuşta 98 model yine aynısı 100000 km.14.500...söylediğim kimse fiyata ninanmıyor

• ayrıca yine aynı servise yarın götürüp yağını değiştirticem-bütün filtreleri değiştirecekler ve bujilerde değişecek....
    bu triger konusunda da adamların dediği 1 sene sonra o parçayı burdan 80 ytl ye alırsın dışarıda taktırırsın dediler..ama burda yapmaya kalkarsan 750 ytl ye malolur dedi.onun için arabanın nasıl olsa garanti olayı geçmiş herşeyi burda yaptırmana gerek yok dediler..
  • bilyaları bilmem ama jantları 14 yap bence (yakıt biraz artar ama), söylediğin fiyat gerçekten çok iyi, kazasız belasız sürüşler

quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

arkadaslar aracı zaten almadan once 50 ytl verip doğuş un experine gösterdim...araçta 2 eksik vardı..
    1.debriyaj seti değişecek..
    2.arka porye bilyaları ses yapıyomuş değişmesi lazımmış.
    ancak yine aynı experin dediğide şu şekilde arabayı rahat 4-5 ay kullanırsın dediğiydi..yani bu ikisini hemen değiştirmene gerek yok dedi.zaten madem direksiyonu öğrenmek için aldın dedi bu arabayı debriyajı tam öğrendikten sonr adeğiştirrisin dedi..bende öyle yapıcam.....sizce bu porye bilyaları değişmelimi hemen ben bunu ilk defa duydum?
    ilk olarak heralde ufukta ses sitemi yatıyor..transporter a aldığım sony 3350 nin aynısını bunada alıyim diyorum..çok kalite bişey.2. sırada jant olacak ama araçta lastikler 13"..bunu büyütsem ne gibi sorunlar olur ne kadara patlar?ya da değermi bu arabaya sizce?
    unutmadan arabayı 11.500 e aldım 98 model 65000 km..doğuşta 98 model yine aynısı 100000 km.14.500...söylediğim kimse fiyata ninanmıyor

• arkadaşlar 13" çelik jant..kalite bişey 80 ytl..alsammı 4 tanesi 320 ytl..sizce değer mi?
    13 lastiğe 14"jant olmaz heralde..
  • quote:

arkadaşlar 13" çelik jant..kalite bişey 80 ytl..alsammı 4 tanesi 320 ytl..sizce değer mi?

13 lastiğe 14 olur olmasına da, bence 13'' beğendiğin 1 modeli al, resimlerini koyabilirsen 320ytl ye alacağın jantın bir yorum yapmak isteriz
  • quote:

arkadaşlar 13" çelik jant..kalite bişey 80 ytl..alsammı 4 tanesi 320 ytl..sizce değer mi?

80 ytl. ye çıkma felan değildir insallah. Aşağıdaki linke bi bak. 3+1 kampanyası var. 4 tanesi 360 ytl. ye felan geliyor.

http://www.kormetal.com.tr/turkish/kormetal.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: out

quote:

80 ytl. ye çıkma felan değildir insallah. Aşağıdaki linke bi bak. 3+1 kampanyası var. 4 tanesi 360 ytl. ye felan geliyor.

http://www.kormetal.com.tr/turkish/kormetal.asp

yok cıkma degil zaten markası kormetaldi..80*4=320..
    zaten adamların bayii satışıda 120*3=360.aynı hesaba geliyor 3+1 olunca..

• 14" için değiştirdiğine değmez en az 15" al bence..
  • porya yanlış bilmiyorsam arka kampanaların kapağına deniyor.bizim bi arkadaşın unusununkiler değişmişti baya bi para almışlardı.porya rulmanıdherhalde poryanın içindelki rulman olsa gerek.değiştirmelisin bence ses yapabilir.ama ses rahatsız etmiyorsa seni o zaman gerek yoktur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.