Yüzbaşı
23 Şubat 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar, 2016 model arabamı sıfır aldığımdan beri hep kendim yıkadım. Oto yıkamacıya arabamı götürmem. Fazla titiz bir insanım.
Artık ilk defa detaylı temizlik yaptırmak istiyorum.
İzmirde bu işi en iyi şekilde yapan neresi tavsiye edilir?
Arkadaşlar merhaba. Asphalt 8, 9 oyunları xbox konsolumuzda oynayabiliyor muyuz?

Arkadaşlar merhaba, herkese iyi keyifler.

Xbox one x konsolun kola pil yetiştiremiyorum. siz ne yapıyorsunuz bu konuda ?

İnternette satılan birkaç şarj kiti gördüm. iyi midir ? alınır mı?

usb kablo ile konsolu ve kolu bağlasam böyle de oynayabilir miyim ?

İyi akşamlar herkse. Şehirler arası seyahate çıkmayı düşünüyorum. Ankara Eskişehir taraflarında kar dolayısıyla yol durumu nedir?
O taraftaki vatandaşlarım bilgilendirirseniz sevinirim
Arkadaşlar merhaba, arabamı 3 - 5 gün kullanmadığım zaman ilk çalıştırdığımda bir iki saniye geç marş alıyor. Sizce bir sorun mu bu normal mi?
2016 golf 7 1.2 tsi. Bakımdan bakıma servis görmüş bir araba bu hiç arızası olmamıştır şu ana kadar.
Arkadaşlar golf 7 midline plus aracım için multimedia araştırmasındayım.
Aliexpress alışverişi yapmadım daha önce.
TRY 777.53 41%OFF | Android 9.0 4G multimedya Video için 2 Din araba radyo VW Volkswagen Golf 7 VII 2014-2018 GPS navigasyon bölünmüş ekran ile CANBUShttps://tr.aliexpress.com/item/4001296554517.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=20013685710&tt=MG&aff_platform=default&sk=_mrQvDpf&aff_trace_key=5da0514de2f04d579fe0044c9fcbb725-1608840157873-05253-_mrQvDpf&shareId=20013685710&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=8b9087d3317b444fa53b59a5101ebcc0
Şu ürün için ne dersiniz?
Ya da başka bir tavsiyeniz olur mu?
Herkese iyi geceler sevgili dostlar, 

Arac içi kamera ve led aydınlatma için enerjiyi çakmaklık girişinden alıyorum. Bunları direkt aküye bağlatsam herhangi bir zararı olur mu? 

İzmirde tavsiye edebilceginiz bir oto elektrikçi var mı? 

Teşekkür ederim 

Arac içi kamera ve led aydınlatma için enerjiyi çakmaklık girişinden alıyorum. Bunları direkt aküye bağlatsam herhangi bir zararı olur mu? 

Teşekkür ederim 

Araç: 2016 model golf 7

Teşekkür ederim 

Araç: 2016 model golf 7

yurt dışından xbox one x geldi. daha kutusundan çıkarmadım 4 gündür duruyor. yaşım 32. daha önce hiç konsol sahibi olmadım. sizce geç mi kaldım bu işleri öğrenmek için ? satmayı düşünüyorum.

siz ne dersiniz ?

Hakkında
Meslek: Matematikçi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 697
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 872)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 692 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.