Şimdi Ara

Clatronic dondurma makinesi ICM 3764 - 600 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Clatronic dondurma makinesi ICM 3764, sorbe, dondurma ve dondurulmuş yoğurt hazırlamak için uygundur, 1500 ml'ye kadar dondurma, beyaz
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08WJ8FKSY/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1

yurt disi 60 euro + vergiler

amazon.de
    Clatronic ICM 3764 Ice Cream Maker for Sorbet, Ice Cream and Frozen Yogurt, for up to 1500 ml Ice Cream, White, 263956
    https://www.amazon.de/-/en/Clatronic-Sorbet-Frozen-Yogurt-263956/dp/B08WJ8FKSY

dondurma uzerine bircok modeli olan bir alman firmasi..denemedimde.ancak 600 tl icin riske girilir diye dusunuyorum..

en azindan amazon iade kosullari malum.begenmezseniz iade edersiniz,,

yalniz stokta yok dikkat edin.ileri tarihli teslimat cunku.

• bi benzerini 300 tlye paylaşmıştım

2 defa dondurma yaptım, 1inde aldığım sahlep sahte çıktı kıvam vermedi, diğerinde sorbe yaptım evdekiler severek tüketti. zahmetli ve uzun uğraş istiyor, ona göre dikkat etsin alacaklar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 25 Haziran 2022; 3:10:39 >
  • clatronic almanların sinbosu, gayrısını siz düşünün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanilmayacak boşuna para vermeyin... İngiltere'den kendim dondurma yapıcı getirdim 1 kez yaptım yıllardır... Şu an nerede alet bilmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğutuyor mu bu ne işe yarıyor yoksa sadece karıştırmaya mı?

• Bu cihazlar salepli dondurmayı yapamıyor kıvamı çok sert oluyor. İtalya usulü yumurta ve krema ile ancak dondurma yapabilirsiniz

Kendi soğutması yok

ÜStteki mesajlardaki gibi Almanların sinbosu o ayarda bir cihaz al kalite

• Cuisinart dondurma makinesinden çok memnunum. Bu da aynı sistemle çalışıyor. Yerli olarak Kiwi marka var bir de, bunların motor gücü asla aynı değildir diye düşünüyorum. Fiyat farkı da çok fazla çünkü aralarında. Cuisinart 2 lt geçtiği halde ben 1 lt bile değil 650 gr süt ile yapıyorum. salepli olan kabardığından dolayı, içine de şeker+neyli olacaksa o malzeme eklenince haznenin plastik karıştırıcısının üstüne kadar çıkıyor malzemeler döndükçe, kıvam aldıkça. 1300 gr sütle denemiştim fazla gelmişti mesela, kıvam daha cıvık oldu ve daha uzun süre dönmesi gerekti, donmuş hazne de çözülmeye başladı öyle olunca. cuisinart'ın 2 lt yazması beni yanılttı yani. Bu ürün ise 1500lt diyor ama verimli çalışıp dönerken kıvamlı bir şekilde donmaya başlaması isteniyorsa 500gr sütle deneme yapılmasını tavsiye ederim. Hem daha kısa sürede işlem bitecektir.

Cuisinart hakkında merak edilen bir konu olursa, sorabilirsiniz. Sadece salep ile denemeler yaptım ve artık dışarıdan dondurma almıyoruz. Yani bu makinelerde salepli dondurma yapılamaz diye birşey yok. Bir arkadaşta da tefalin daha mini olan bir makinesi var, o da yıllardır evde salep ile kendi dondurmasını yapar. 4-5 çeşit olacak şekilde 10 defa kadar dondurma yaptım az çok oturdu kafamda bu iş. Dışarıdaki dondurmalardan daha güzeli bile yapılabiliyor ev şartlarında bu makinelerle. Öyle alıp bir kenara atabileceğim değil iyi ki almışız dediğim bir ürün oldu.
    Geçenlerde paylaşılan 400 lük dondurma makinesini de görmüştüm, şuan stokta yok ama her ikisini de kullanıp karşılaştırma yapmayı çok isterdim..

• Ebrar21 E kullanıcısına yanıt

Sizinkinin linkini alabilir miyim hocam?

Şöyle 2-3 litre yapıp bir kere uğraşıp dolaba atasım var en azından 2-3 haftada bir uğraşırım diye ne alsak bilemedim.

Kiwi için memnunum demişti alan arkadaş ama motor gücü, dayanıklılık önemli.

Marketteki dondurmalar palm yağlı kansorejen dondurmalar alınmaz e dışarıda almaya kalksak 90-100 tl çekiyorlar kilosuna .

• Bugün esnaf yazı asmıştı:

Top : 6₺

Kg: 95₺

Her ay 5kg dondurma tüketiyorsanız makine şart...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Her ay 5kg olmasına gerek yok her türlü kendi yaptığımız amorti edecek hocam uğraşı parasını
    Kana kana dondurma yemek istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aldığım ürün bu model ama fiyat 3 ay kadar önce 1600dü, şuan bu fiyatı hakeder mi bilemiyorum..

https://www.amazon.com.tr/Cuisinart-ICE30BCE-dondurma-makinas%C4%B1-antrasit/dp/B002007HQI/ref=mp_s_a_1_1?qid=1656170852&refinements=p_4%3ACUISINART&s=kitchen&sr=1-1

• voodoo child kullanıcısına yanıt

taa İngiltere den getirmişsin boşuna durmasın sen gönder ben kullandikca seni anarım;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.