Şimdi Ara

Civic VS Megan 2021 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Teşekkürler fiyatlar güzelmiş ama uzakmış bana ben Avrupa yakasındayim:) burada 1400 ve 1450 fiyat aldım:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmd.239

Bu saydıklarınız hondanın hangi paketi hocam?

baz model honda civic te var elegans diye geçiyor lpg li olan 265k

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Sırf motoru için Megane seçilir.
    Aynı para olsa düşünülür de arada bi sürü fiyat farkı var.

Güvenlik donanımları önemli tamam lakin şu far sensoruymus yagmur sensöruymus benim icin hic muhim değil nolcak bi kolu çevirmek bi dugmeye basmak çok zor değil.

Düşünme bile al Megane yoluna bak.

Bende 2015 Focus var. Memnun olmama rağmen sıfır Meganı baya baya düşünüyorum.

yeni focus nasıldır ? baktım ekran yoktu kasa mı değişecek acaba ? arkasında büyük FOCUS yazan yenş çıkmadı mı ? 254k fiyatı galiba

• darkcald kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız araç dolu ama bu tercih meselesi ben motor ve sürüş deyim işin 2021 yılında elektrik çağına gecilen dünyada artık turbo benzinli ve LPG li son fosil yakıt çağı başladı. Bu çağa ayak uydurmak lazım. Ki 1.6 atmosferiği bu araca koyan Honda da utansın 1.0 ego gibi fabrikasyon LPG li ve turbolu bir motor koymaya muktedir bir marka. Ama ne gereği var böyle de satılıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 8 Eylül 2021; 16:44:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmd.239

Evet haklısınız araç dolu ama bu tercih meselesi ben motor ve sürüş deyim işin 2021 yılında elektrik çağına gecilen dünyada artık turbo benzinli ve LPG li son fosil yakıt çağı başladı. Bu çağa ayak uydurmak lazım. Ki 1.6 atmosferiği bu araca koyan Honda da utansın 1.0 ego gibi fabrikasyon LPG li ve turbolu bir motor koymaya muktedir bir marka. Ama ne gereği var böyle de satılıyor zaten

city için 1 motor turbo yılbasında gelme durumu varmış inş olur 220k vergi avantajlı turbo olursa çok iyi olur. 1.5 turbo %50 çekseler civic te o da harika

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt

Hocam şuan 250k en mantıklı araç megane mı sence biraz daha ekleyip civic düşünüyorum da doluluğu yüzünden çok karasız kaldım genelde tek kullanacağım corsa ultimate de bi taraftan dürtmüyor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42E58B857

Turbo motorlu çift kavramalı Avrupa araçlar varken fahiş fiyatlı Doğulu araçlara bakılmaz. Doğunun ne hayrı dokunmuş ki bu dünyaya arabasından hayır gelsin. Avrupa medeniyettir.

Bir ürün alırken nerenin üretimi olduğu pek söylenmezken. Japon malı ürünler özellikle vurgulanır. Neden acaba ?

Bu gün kullandığınız bir çok ürün Çinde üretiliyor markalı ürünler dahil. Zaten ekonomisi çöp olan bir ülkede yaşarken Çin olmazsa o ürünlere uzaktan bakarsınız anca.

Güney kore desek Samsung LG gibi devlerin vatanı bugün telefon alırken bile Samsunglara göz atıyorsanız TV alırken LG Samsung ve diğer cihazları kıyaslıyorsanız demek ki doğunun dünyaya çok ciddi hayırları dokunmuş. Hepsi kendi alanlarının en iyileri.

Siz medeniyet uğruna düdüklenin size maksimum hizmeti en uygun fiyata sunan ülkeler doğu ülkeleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: FunkedUp

Hocam şuan 250k en mantıklı araç megane mı sence biraz daha ekleyip civic düşünüyorum da doluluğu yüzünden çok karasız kaldım genelde tek kullanacağım corsa ultimate de bi taraftan dürtmüyor değil

dolu paket cam tavanlı dizel-otomatik (8 ileri tam otomatik) seçeneklerde var.

Civic VS Megan 2021

• HondatugraL kullanıcısına yanıt

Doğunun sermayesi de teknolojisi de batıya ait.

• siz ciddimisiniz?

megane gibi bir arabayı çok daha ucuza almak varken hala daha civic diye mı ısrar ediyorsunuz?

• Tamam Civic VS Megan 2021 

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt

Hocam aslında nokta atışı araç diyebilirim benim için fakat yeni kasası bambaşka görünüyor bu fiyatlara mümkün değil tabiki. İkinci eli elimde patlar diye çekiniyorum Civic VS Megan 2021 

• quote:

Orijinalden alıntı: FunkedUp

Hocam aslında nokta atışı araç diyebilirim benim için fakat yeni kasası bambaşka görünüyor bu fiyatlara mümkün değil tabiki. İkinci eli elimde patlar diye çekiniyorum  

yeni kasa elbette güzel ancak en boş paketi bile 350 civarında olur (üstelik dizel-otomatik olayına girmiyorum bile) ikinci eli konusunda bence çok çekimser olmaya gerek yok, yeni kasalar önceki kasalarında satılmasına yardımcı oluyor aslında. ayrıca dizel-otomatik seçeneği ülkemizde hala tercih sebebi 2.el noktasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 9 Eylül 2021; 17:15:31 >
  • %50 ile elegans oto gelir yoksa accord varken kimse civic almaz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.