Şimdi Ara

Citröen Saxo alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
22.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9-10 milyarımız var tofaş - renault hariç bir araç bakıyoruz ve 98 modelden yüksek olmasını ıstıyoruz zaten pek model çeşidimiz kalmıyor ilanları araştırırken gözüme çarptı 2000 model citroen saxo gayet temiz bir araç 155 bin km fakat araç dizel eski arabanın dizeline bulaşma diyorlar mekanik pompa oldugu ıcın devamlı sıkıntı açıyormuş bu aracı uzun süre kullanan veya bilen motor ustası tavsıye ediyormusunuz bana?

• abi saxo çekilecek araba değil

a segmentimi b segmenti mi bilmiyorum ama büyük ihtimal a

içi öyle dar ki 175 boyumla sürücü koltuğuna oturabilmek için koltuğu en arkaya çekiyorum anca
    zaten koltukları arkaya almadan binilmiyo arabaya
    araba 2 kişilik ona göre al yani
  • Hocam dizel saxo alacaksanız eğer normal mazot kullanmayın çünkü araba her türlü yağı yakıyor o yüzden uygunda olur yakıtınız ama o fiyata da o senede o km hiç inandırıcı gelmedi siz en iyisi iyi bir ustaya gösterin motor yaptıracak olursanız 3 bin civarı masrafla bas basa kalabilirsiniz birde hocam kesinlikle on takım amortisörleri kontrol ettirin aracın altına baktırın lifte kaldırın çürük var mı diye bakın benim aklıma gelenler şimdilik bu kadar
  • O araba hosuma gidiyo ama sirf isminden dolayi almam. İnsan utanir soylerken
  • lpg li r9 al,boşver saksoyu bozulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

lpg li r9 al,boşver saksoyu bozulur
    o motor saxoyu çekmiyor diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecondLieu

o motor saxoyu çekmiyor diyorlar

Alıntıları Göster
    kaç para saxo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

kaç para saxo ?

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehby -- 3 Temmuz 2015; 10:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehby

...

Alıntıları Göster
    forumda ki seviye yerlerde.
  • Valla 1 hafta once ben 2000 1.5d aldim hicde soylelinenler gibi deil ozellikle buraya yazanlar eminim saxo hic binmemistir ici gayet ferah ve rahat disindan kucuk gorundugune bakma arka koltuk 3 normal insan sigiyor rahatlikla :) kronik sorunu yok bu arabanin! 1.5d motoru onnumara cekisi felan cok guzel yokus yukari arabada 5 kisi var 4 vites 90 la cok rahat cikabiliyorsun motor sesi ilk calistiginda yuksek motor isininca benzinli gibi icine ses almiyor araba ben tavsiye ederim parca sorunu yok fiyatida ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanDURSUN

Valla 1 hafta once ben 2000 1.5d aldim hicde soylelinenler gibi deil ozellikle buraya yazanlar eminim saxo hic binmemistir ici gayet ferah ve rahat disindan kucuk gorundugune bakma arka koltuk 3 normal insan sigiyor rahatlikla :) kronik sorunu yok bu arabanin! 1.5d motoru onnumara cekisi felan cok guzel yokus yukari arabada 5 kisi var 4 vites 90 la cok rahat cikabiliyorsun motor sesi ilk calistiginda yuksek motor isininca benzinli gibi icine ses almiyor araba ben tavsiye ederim parca sorunu yok fiyatida ucuz
    o fiyata broadwayden şaşmayın bence az yakıyor çekişi iyi parçası ucuz arıza yapmaz kolay kolay daha ne olsun o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

o fiyata broadwayden şaşmayın bence az yakıyor çekişi iyi parçası ucuz arıza yapmaz kolay kolay daha ne olsun o paraya

Alıntıları Göster
    O Motor saxo(yu) çekemez diyolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

O Motor saxo(yu) çekemez diyolla

Alıntıları Göster
    Kuzenimde 1.6 benzin LPG lisi vardı LPG ye uyumu tam değil o yüzden satmak zorunda kalmıştı dizeli nasıldır nedir bilmem ancak aracın içi gayet yeterliydi motor sıkıntı çıkartmazsa alınır neden alınmasın
  • Bütün forum Saxocu çıktı
  • Eski bir saxo kullanıcısı olarak birkaç şey söyleyeyim.
    -Aracın iç hacmi bayağı küçük. Uzun boyluysanız koltuğu arkaya çektiğinizde arkaya oturmak imkansız oluyor.
    -Klimalıysa kliması güzel soğutuyor.
    -1.4 Lpgli kullanıyordum, performans ve yakıt güzel.
    -Araçların %90 ının direksiyon kutusu bozuktur. Saxoda kronik sorundur direksiyon kutusu problemi.
    -Ön takımına baktırın.
    -Süspansiyonları test ettirin.

Aklıma geldikçe ekleme yaparımç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-45

Eski bir saxo kullanıcısı olarak birkaç şey söyleyeyim.
    -Aracın iç hacmi bayağı küçük. Uzun boyluysanız koltuğu arkaya çektiğinizde arkaya oturmak imkansız oluyor.
    -Araçların %90 ının direksiyon kutusu bozuktur. Saxoda kronik sorundur direksiyon kutusu problemi.
    -Ön takımına baktırın.

Konunun açılması iyi oldu biz de düşünüyorduk. Maliyeti çok mu bu arzanın?

Birde 3 kişik aile kullanıcak birisi benim. 180 boy var göbekte biraz fazla. Daha henüz test edemedim ama sizce küçük mü gelir?

Genel olarak memnun muydunuz?

Edit: şu an kullandığımız araç skoda favorit, bi tık daha geniş sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 4 Temmuz 2015; 1:11:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Orijinalden alıntı: Emre-45

Eski bir saxo kullanıcısı olarak birkaç şey söyleyeyim.
    -Ön takımına baktırın.

Konunun açılması iyi oldu biz de düşünüyorduk. Maliyeti çok mu bu arzanın?

Birde 3 kişik aile kullanıcak birisi benim. 180 boy var göbekte biraz fazla. Daha henüz test edemedim ama sizce küçük mü gelir?

Genel olarak memnun muydunuz?

Edit: şu an kullandığımız araç skoda favorit, bi tık daha geniş sanki.

Skoda Favorit de kullandım. 1993 modeldi. Favorit çok daha geniş. 3 kişi biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Direksiyon kutusunun sıfırını bulmak zor. Tamir yaptırmak gerekiyor. Onu da anlayan az. Fakat araç favoritten sonra size çok konforlu gelecek.

• 94 model seat ibiza, 95 model pololara bakin derim, 95 model bir VW 2000 model citroenden kat kat daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailweb

94 model seat ibiza, 95 model pololara bakin derim, 95 model bir VW 2000 model citroenden kat kat daha iyidir

Ondan sonra boğaz kelebeği bobin uğraşıp dursunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailweb

94 model seat ibiza, 95 model pololara bakin derim, 95 model bir VW 2000 model citroenden kat kat daha iyidir

Adami resmen uçuruma sürüklüyon :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.