Şimdi Ara

Boyasız verniksiz güneş yanığı giderme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
18.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CC9RBbYJlr0/%3Figshid%3D1ruq3rsdl0do7
    Nasıl yapıyorlar sizce bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ölümsüz köy gibi bir şey..
  • Olmaz. Deneme bile. Boya gitmiş. Ölmüş adamı canlandıran varsa bunuda yapar.

• Olmaz diyorsunuz da nasıl yapmışlar o zaman

• Zaten boya yanigi yok. Vernik yanigi var. Vernigi zimparayla aliyorlar uzerine cilayi basiyorlar. Aracin sahibi 2 hafta sobra ceksin aracin resmini gostersin anlarsiniz

• Konya'da çok güzel yapan bir yer var geçen babamın aracına yaptırdık orjinal gibi oldu. Mantıken özel bir kimyasalla verniği alıp direk boyanın üstüne seramik kaplanıyor. Vernik olmadığı için tekrar güneş yanığı olma ihtimali de bitiyor. Parça başı 400 TL ücreti var

• bir tanıdığa satmışlar öyle araç tertemiz pırıl pırıl. adam da anlamıyor tabi, aldım birkaç ay sonra tavanda güneş yanığı çıktı diyor. muhtemelen pasta cila bişeyler yapmışlar geçici olarak kapatmışlar.
  • Hocam bu sağlıklı bir işlem değil. Verniği komple ağır zımpara veya çizik giderici ile işlem yapıyorlar, üzerine pasta cila. 6 ay sonra ( aracın durduğu ortama göre ) azalabilir veya artabilir bu süre. Klasik vur-kaç tekniği gibi düşünün. Bu işlemin maliyeti ortalama 2 bin tl civarında. ya komple boyatın ya da pasta cila yaptırıp, üzerini kaplatın uzun süreli biniciyseniz eğer.
  • Güneş yanığı boyanın kavrulması ile olur. Zamanla yağmur rüzgar vs uçar gider. Kalan boyada popo terlemesi gibi iz yapar.

Boya olmayan yeri boyamadan nasıl düzeltiyorsun çok pardon ? Dersenki hokus pokus yapıyorum eywallah

vernik atmak anca bir süre aracı parlak gösterir... Oda metalik boyada. mat boyada vernik olmaz.
  • ben de diyorum piyasada neden benden başka arabalarda güneş yanığı yok
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    yer neresiydi rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: eko33

yer neresiydi rica etsem
    https://www.facebook.com/bahattin.yavuz.165
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    Mikron değeri eğer değişirse boyalı der bu expertise ler

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    çalıştığı parçaları orjinal micron değerinde çıkarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.