Şimdi Ara

Kugaların Kronik Sorunları Mı Var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
16.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğiniz üzere ikinci el çok pahalı olmayan otomatik vites araç bakıyoruz baştan söylüyorum aptal aptal konuyu baltalamaya gelmeyin yok 18 yaşında sen mi alacaksın yok efendim ehliyetin var mı vs tarzı saçma yorumlarınızı kendinize saklayın.
    Sonuç olarak benim bir gelirim olmayabilir arabayıda kendi kazandığım para ile ben almıyor olabilirim fakat anne babam var deme ? onların araba alması demek bi nevi benim almam demek burada konu açarken 2 saat babam şu arabayı alacak vs diye yazmaktansa alacağız yazıyorum beyni olan bir insan arada ki farkı anlar.
    Onun dışında 100 küsür bine ikinci el bi araç almaktan bahsediyoruz 2 günde araba bulup tak diye almamız beklenemez değil mi ? ben kendimce araştırıyorum burda konu açıp öğreniyorum sonra babama şu arabayada bak vs diye iletiyorum yada onun bilmediği sizin bildiğiniz bişey olduğunda konu açıp öğrendiğim için babamıda bilgilendirmiş oluyorum o yüzden hemen bi araç hakkında bilgi isteme konusu açınca o aracın alınmasını beklemeyin hali hazırda zaten arabamız var bunun dışında bi suv almak istiyoruz araçları araştırıyoruz uygun birşey denk gelirse arabayıda beğenirsek alacağız elbet trollükle falan bi ilgisi yok araba hakkında bilgi almak için açılan konunun bana verdiği bi keyifide yok zaten.

Şimdi forumda kuga ile ilgili birkaç olumsuz şey duyduğum için bilgi alma amaçlı konuyu açıyorum bunların kronik bir sorunu problemimi var ?
    2014-2015 60*70k da temiz kugalar 70*80 e alınabiliyor gibi duruyor bende işkillendim bi sorunu varsa belirtirseniz sevinirim iyi geceler

• Kronik var mı yok mu bilemem ama yotumların çoğunda ortak sıkıntı aracın ağır olduğu yakıtının fazla olduğudur.Satışları fazla yok zaten
  • berke bir Laf vardır adın çıkacağına canın çıksın diye. Seninki de o hesap, iki saat açıklama yapmışsın trol konu değil diye. Hayırlısı olsun.
  • Kugalarda kronik sorun olmasa da Tr de gördüğü muamele sıkıntılı bir araçmış gibi, diğer bir çok markanın suvlarına her yerde rastlayabilirsin ama Kuga her yerde gözükmez bunun mutlaka bir açıklaması, sebebi vardır.
  • Araca binmeyen yorum atmasın lütfen,ciddi alıcılara doğru bilgiler verelim. Ford Kuga ecoboost kulübüne gelirsen orada birçok kuga kullanan arkadaş var, hepsi de çok memnunlar,aracın çok satılmaması nin sebebini söyleyeyim, yakıtınin herkesin ekonomik seviyesine hitap etmemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Araca binmeyen yorum atmasın lütfen,ciddi alıcılara doğru bilgiler verelim. Ford Kuga ecoboost kulübüne gelirsen orada birçok kuga kullanan arkadaş var, hepsi de çok memnunlar,aracın çok satılmaması nin sebebini söyleyeyim, yakıtınin herkesin ekonomik seviyesine hitap etmemesi.

sportage da tucson da çok yakıyor. Ama satışta kuga nin üstündeler?
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Ucuz tasarım oyunları,reklamlar sayesinde çok satıyor. Bence ikiside kugayla kıyas edilecek araç değiller.
  • quote:

Ucuz tasarım oyunları,reklamlar sayesinde çok satıyor. Bence ikiside kugayla kıyas edilecek araç değiller.

şimdi tutulmamasınin sebebi yakıt diyorsunuz sportage ve tucson da çok yakıyor diyorum reklam sayesinde çok satıyor diyorsunuz. Sportage in reklamı mi var Allah aşkına. Koskoca ford markasının suv aracından bahsediyoruz. 2016 yılında kuga 960 adet, tucson 8585 adet, sportage 5785 adet satmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 29 Mart 2017; 0:39:46 >
    Nedir bu Tuscon ve sportage sevgisi her kuga mesajıma illaki muhalefet olan çıkıyor yine yazdığıma pişman oldum.
  • Sakin ol liseli
  • quote:

Nedir bu Tuscon ve sportage sevgisi her kuga mesajıma illaki muhalefet olan çıkıyor yine yazdığıma pişman oldum.

muhalefetlikle alakası yok. Makul şeyler yazsanız zaten birşey yazmadım. Satmamasinin sebebi yakıt deyip rakipleri de çok yakıyor deyince reklamla satıyor derseniz sportage ile arasındaki 4825 adetlik farkı açıklayamazsiniz.
  • Nejoz kullanıcısına yanıt
    adam boş işler müdürü kendi kendine takılıyor he de geç ben laf anlatmaya çalıştım anlamıyor bende görmezden geliyorum
    Uzatmaya gerek yok Hayırlı geceler. Ben arkadaşın sorusu için geldim .sportage falan çok ilgim dahilinde değil.saygılar.
  • quote:

Pişman olacak birşey yok. Siz fikrinizi yazmışsınız, diğerleride kendi fikirlerini belirtmiş. Herkes kugayı sevecek övecek diye bir kaide de yok. Sadece aracınızla ve kendi zevklerinizle barışık olun. Başkasının fikri sizi etkilemesin. Böyle olmak zorundayız , başaramazsak çevre baskısı ya tiguan ya passat ya da golf almak zorunda bırakır bizi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 29 Mart 2017; 0:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

adam boş işler müdürü kendi kendine takılıyor he de geç ben laf anlatmaya çalıştım anlamıyor bende görmezden geliyorum

berke A6 nin fotoğrafını atacaktın ne oldu?
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Farklı fikirlere saygım sonsuz ancak Forum da bazi araçlara antipatik yaklaşımlar var, ve algı yaratılıyor. Ben aracı kullanmadan kulaktan dolma iki test video su izleyip x aracı iyi diyenleri pek te önemsemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Pişman olacak birşey yok. Siz fikrinizi yazmışsınız, diğerleride kendi fikirlerini belirtmiş. Herkes kugayı sevecek övecek diye bir kaide de yok. Sadece aracınızla ve kendi zevklerinizle barışık olun. Başkasının fikri sizi etkilemesin. Böyle olmak zorundayız , başaramazsak çevre baskısı ya tiguan ya passat ya da golf almak zorunda bırakır bizi...

ben ne sportage ne de tucson sahibiyim. Konu ne olursa olsun, konu sahibi kim olursa olsun belki Geriye dönük arama olursa diye en net bilgiyi vermeye çalışırım. Kuga da güzel araç, hakkında bilgi sahibi değilim. ama az satmasının sebebini sadece yakıt olayına bağlamak çok doğru olmaz.

• Sözüm meclisten dışarı. Dediğim gibi sosyal medya ya da çevrede insanları tutulan modellere yönlendirme güdüsü mevcut. Bu baskıyı bende ceed i andığımda çok bariz yaşadığım için biliyorum ve arkadaşa daha relax olmasını öneriyorum. Hayırlı geceler ...
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    En doğrusu içinize sinen aracı almak bence ben kugayi nerdeyse 3yildir kullanıyorum eşimde de 3 serisi mevcut kugadaki keyfi o araçta alamıyorum beni daha çok etkiliyor. Bu tamamen kişisel . Bence Tuscon ve Sportage çok satmasinda markanin yürüttüğü politika çok önemli ,kia hyundai suv sektörü üzerinden çok satıyor zaten ford kisminda ise sadece ticari boyut ve filo olarak satim oluyor ,tek tük benim gibi araca bayılan varsa tercih ediyor.ben ilk çıktıktan sonra almistim ve nerdeyse 6ay beklemistim. Zaman ne çabuk geçiyor..
  • Sen 18 yaşında birisi olarak kuganın iç dizaynını beğeniyo musun? Beğeniyorum diyosan zaten konuşacak hiçbişey yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.