Şimdi Ara

citroen c3 fun club (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.036
Cevap
23
Favori
267.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese hayırlı forumlar , 18-19bin kadar bütçem var 1.4 dizel c3 almayı düşünüyorum 2003-2004 modelleri var sanırım bu fiyata. Bulduğum bi araç yok ama c3 kullanıcıları olarak c3 bakarken nelere dikkat etmeliyim? Kmsi kaçın üstünde olursa uzak dur dersiniz ? (arabalarda pek anlamam her türlü tavsiyeye açığım)
  • Selamlar arkadaşlar,

2014 düşük km'li bir c3 almaya niyetlendim. Tramer kaydı temizdi ama airbaglerinin açıldığını öğrendim. Bu kadar heveslenmişken öyle kaldım. Eğer 2014+, dizel, otomatik c3 satmak isteyen varsa konuşalım. :)
    Ayrıca baktığım araç pejo bayisindendi, eğer alsam ne kadar bir fiyata satılabilir? Binici olduğum için eğer ciddi bir sorunu yoksa almayı düşünüyorum. Nasıl bir fiyat vermem doğru olur?

Ayrıca elimizdeki 65bin kmdeki 2011 pejo 107'yi de satmam gerekecek. Temiz, bakımlı, yıpranan parçaları değiştirilmiş. Tramerde ufak ufak bi on tane kaydı var. İlk sahibi her çiziği gidip kaskodan yaptırmış. İlk aracı olacak bayanlar için çok uygun, bizde de eşim kullandı, çok da memnundu.

İlgilenen olursa mesajlaşalım.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar.
  • İyi akşamlar.2010 c3 1.4hdi hava difüzörü arızası nedir?Başka bir ismi varmı.Usta hava difüzörü arızası dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Csanirim akis metre arizasi bende de var ayni sorun

• Arkadaşlar merhaba bende c3 2004 model var fakat vites topuzu deforme oldu yeni vites topuzu aldım fakat takmakta sıkıntı yasıyorum eski kopuzu cıkardığımda içindekini cıkaramıyorum nasıl cıkarabilirim

• citroen c3 2003 1.4 16v hdi sx aracın hava debimetresi ankara hakan peuget mevcut. sitelerinden yoktu. telefon açıp sormuştum. 550 tl aldım. şu an kullanıyorum. sıkıntı yok. arayanlar için bilgi olsun.
  • Arkadaslar merhaba. Yardimci olursaniz sevinirim.

Kardesim 2007 xfurio 1.4hdi arac almisdi. Araba su an 99bin km de. Bu arac icin agir bakim kac km de yaa kac yilda yapilmasi gerekiyor. Fiyat yaklasik ne kadar tutuyor, bakkmda ozellikle dikkat etmemiz yada degistirmemiz gerekenler var mi. Tesekkur ederim

• Arkadaşlar merhaba böyle bir problem yaşıyorum bilgisi olan var mı?

https://youtu.be/R6XN7ufEtII

• Arkadaşlar c3 2011 dizel aracimiz var double teyp sigar mi?

Takan var mi?

• Merhabalar benim citroen c3 sx 1.6 hdi 2006 model araç var egzoz muayesine gittim ve egzozdan aşırı duman ve kurum attı sonuç olarak muayeneden geçmedi bu sorunu nasıl çözerim tekrar muayeneye gidicem bana yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar benim c3 egsoz aşırı siyah duman ve kurum atıyor atav muayeneye getircem bu sorunu nasıl gideririm yardımcı olursanız sevevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Deno34

Arkadaşlar benim c3 egsoz aşırı siyah duman ve kurum atıyor atav muayeneye getircem bu sorunu nasıl gideririm yardımcı olursanız sevevinirim
    Enjektörlere ve egr ye baktır...
  • Herkese selam. Ben de dün itibariyle 2012 model 1.4 vti (95) comfort bmp modelini 50.000 tlye aldım. Araç 92.000 km de . Hiç kazası yok değişeni yok. Expertiz tertemiz çıktı. Araç otomatik benzinli.
    2 sorum olucak;
    1.si bu model teybinde bluetooth var mı ? ben aradım ama çözemedim. olmayabilir ya da varsa ben bir türlü bulamadım.
    2.si aracın sahibi sağolsun aracı dün sıfır benzinle teslim etti. Gidip 50 tl lik benzin aldım. 20 km sonra benzin ikaz ışığı tekrar yanıp söndü. Normal mi ?
    Cevaplar için teşekkürler.
  • Merhaba.
    2006 C3 8Valf Dolu Blok (yarım motor veya komple tam) arıyoruz. Nereden bulabileceğimiz konysunda yardımcı olacak kimse var mı? İst de çoğu yere baktık.

• Citroen c3 torpido mandali kırıldı yenisini aldım nasıl değiştireceğim bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olurmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Bu aracın testini gerçekleştirdik, umarım birilerine faydalı olur. Faydalı bulmanız durumunda abone de olursanız çok makbule geçer gerçekten, ihtiyacımız var :)

• Arkadaşlar merhaba. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. 2006 model 1.6 hdi sx paket sunroflu 176 binde 3-4 parça lokal boyaları var aracın. Bu model bu km araç tavsiye edermisiniz ? Piyasası nasıldır ? Sizce ne kadar fiyat eder. Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yaserim25

Arkadaşlar merhaba. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. 2006 model 1.6 hdi sx paket sunroflu 176 binde 3-4 parça lokal boyaları var aracın. Bu model bu km araç tavsiye edermisiniz ? Piyasası nasıldır ? Sizce ne kadar fiyat eder. Yardımcı olursanız sevinirim
    Bu km de dizel bir araç almanızı tavsiye etmem. Özellikle Citroen ler çok hassas araçlar elektronik aksamı özellikle.
    Bu km ye gelene kadar araç nasıl kullanılmış bilemezsiniz, motorda sıkıntılar yaşayabilirsiniz, EGR de sıkıntı yaşanması muhtemel, Triger, baskı-balata volan değişmediyse yakında bu masraflarla karşılaşabilirsiniz.
    Aracı teste sokmanız iyi çıkması falan hikaye. Geçmişini bildiğiniz, bakımlarının düzenli yapıldığını bildiğiniz bir araç değilse hiç bulaşmayın.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerinizi dükkate alıyorum hocam 👍🏼 Çok teşekkürler

• İlk kasa dizel sanırım 2004 - 2007 arası model bütçeme uygun, nelerine dikkat etmek gerekir?
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.