Şimdi Ara

Çift grafik işlemcili ATi Radeon HD 5950 ve 5970 Kasım ayında geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1m kart şaka bi yana baya uzun yahu millet kasalarında hdd bölümlerinde falan epey sıkıntı yaşayacak heralde artık x2 yi alanda uzaymontaj yapsın bi zahmet. demekki böyle bir kart almaya niyetlensek kasayı masayı gözden çıkarmak gerek. birde 5870 fazla uzun diye düşünüyordum Allah"ın sopası yok :D
  • Ati fanları işbaşında diyor arkadaşımın birisi. Fermi çıksa da Nvidia fanlarıda artık işe başlasa diyorum.
    Şaka bir yana bu kart her atx kasaya sığarmı acaba. Biraz büyük duruyor. Ati bu kartla performans liderliği koltuğuna tekrar oturur bence. Fermi bir gün çıkarsa o zaman bu ikisinin kapışmasını izlemek güzel olacak. Mesut çevik bir güzellik yapar bu iki kartı kıyaslar. Haydi artık Nvidia çıkar şu fermiyi.
  • Düz FPS sayılarına bakarsak Fermi'nin 5870x2 ile kapışmasının mümkün olacağını kesinlikle zannetmiyorum. Ama microstuttering ve diğer Crossfire başağrıları sebebiyle Fermi, fiyatına göre tabi, daha iyi bi seçim olabilir, belli olmaz
  • fehmi doğmadan ölecek :)
  • 5890 doğmadan öldü mü acaba?
  • Kartlar acayip uzun olmuş.

Sürücüler üzerinde yoğun çalışmaları hoşuma gitti.
  • Benim karta uzun derdim ama bu ondan da büyük maşallah
  • hele bi çıksında AFR MFR fln görürüz sonuçları...
  • Kartların tipi de hoş performansıda. Oldukça uzun yapıları var ama bu kartları alan da Mini Tower bir kasa kullanmaz herhalde.
  • tam benim kasaya göre mesut çevik inceledikten sonra bana hediye etsin
  • <<< long vehicle >>>

kartın uzerine bu şekilde bi sticker filan yapıştırmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 23 Ekim 2009; 2:03:14 >
  • Bir de aradan fırlayıp "benim yorumum nerdeee?" demiyorlar mı, ölüyorum cidden :)

Medeni insanlar gibi tartışmaktan acizsiniz, sonra da sızlanıyorsunuz. Buraya yazılan ilk mesajları görmedi bazıları. İyiki de görmediler. Yazık gerçekten.

Bu arada X2 yerine normal isimlendirmeye gitmişler demek. Çıkınca görürüz artık.
  • tamam herkes buraya yorum yazmış eyvallah ama hakketten bu kadar para verip kim bu kartları alabiliyor, cidden merak ediyorum:)))

bunu geçtim adamlar sürekli teknoloji yeniliyor 5870 in 4870X2 yi geçmesi gibi

+özellikleride cabası

ülkede asgari ücretin iki katı olur bu kartlar kesin:D
  • ati de akıllandı artık yeni gpulu kart gibi satar x2 leri

5850
    5870
    5950 (5850 x2)
    5970 (5870 x2)
  • Kart çok uzun ikitane fan şart bence suna 70-75 c oluyor yazın en az 8-7 c artar ikitane fan şart ve nvisiayı beklemek lazım bence bakalım o napıcak onuda görmek lazım tabiki ama suan ati fiyatları fena deyil hemde dx11 destegi mevcut nvidianın kartlar hala ucuk fiyatlı indirime gitmiyorlar ati baya çıkış yakalar bence uzun lafın kısası ihitiyacı olanlar suan atiyi tercih etmeli daha kartı idare edenler nvidiayı beklemeli
  • Böyle bir kartı hakkını verecek ebatlarda monitorler ile kullanmak şart, bunu alıpta 22" monitor kullanan olursa aklına şaşarım..
  • 30 cm uzunlukta bir kart bunu pcı slota takarken alttan destek koyarız artık kasadaki hdd kızakları sökmek lazım olcak ama en önemlisi performansı 5870 gtx 295 yakın bi performans gösterdiğine göre bunlar %80 daha fazla performans verir AMD İŞLEMCİLERDE 50usd indirim yaptı bunlarla beraber gelsin 26 inç monitör vay be paraya bak
  • Bunu uzay sistemidir nedir ondan asagisi kurtarmaz kasaya taksak bir ucu bosta sallanir valla yada kolibandi cozer :)
  • one be abi
  • Fermi doğmadan ölecek diyen arkadaşa,

Fermi çıktığında ATI ölecek sen merak etme :D

vede 2 sene sonra oturacak bir standart için (dx11) hemen atlamak abartı olur.

Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.