Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (621. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.796
Cevap
34
Favori
457.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SKYLINE

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim, sağolun. Dayanamadım 2. sezon finalini de izledim zaten. Diziyi de mutlaka bitireceğim. Yarıda bırakmam bu diziyi kesinlikle, dayanamam.

3. sezona başlarım az sonra.

@Merc With a Mouth 2. sezon finali çok güzelmiş gerçekten. Şu ana kadar izlediğim en iyi bölümlerdendi.

@Azor Ahai Haklısınız hocam. Bu ekibi ne kadar izlesem o kadar kârdır.

@OnrbK Kesinlikle izleyeceğim hocam. Gerçekten izlemeye değer bir dizi.

Çok kıskanıyorum şu anda seni
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    neden hocam

• Shaw'ı oynayan Brandon Routh bu sezon Arrow'a katılacak sayfa haberi paylaşmış en beğenilen yorumda Shaw'a sövmeye başlamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç gün önce diziyi bitirdim. Genel itibariyle güzel bir dizi.

Dizinin en nefret edileni Shaw'dır diye düşünüyorum. Volkoff bile onun yanında melek kalır. 5. sezon çekilmese olabilirdi, 22-23 bölüm olan sezonlarda zaman zaman sıkıldığımı söyleyebilirim.
  • O teknoloji magazasindaki Chuck'in kankalari yariyordu zamaninda

• quote:

Orijinalden alıntı: SKYLINE

neden hocam

O sezonları yeni izliyor o heyecanı yeni yaşıyor olmandan dolayı yerinde olmak isterdim o yüzden
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Ben de diziye hiç başlamamış bir kişiye inanılmaz derecede özeniyorum şu an internetim falan bozulsa da izleyemesem bir süre diziyi yoksa Ramazan bitmeden bitireceğim
  • Biz onu superman olarak anıyorduk, millet chuck'dan sonra Shaw olarak anmaya başladı.
  • Aktif takip ettiğim bir diziydi.

İlk 2 sezonun tadı bambaşkaydı. 3. sezon aşk girmesi gerekiyordu. Ama 4. sezon zorla gitti. Şimdi iyi anlıyorumki bir diziye aşk meşk olaylarını neden geç koyduklarını. Konu bitiyor harbiden.
  • Bu aralar konunun reytingleri epey yüksek. Ne zaman baksam konu yukarılarda.
  • ilk çıktığı zaman izledim bu diziyi ancak hiçbir zaman bitir(e)medim çünkü son sezon o kadar saçmaladı ki izlenecek hali kalmadı. bu dizinin en güzeli sırasıyla ilk üç sezonudur. chuck zamanında klasik kahraman ve ajan hikayelerine bizden, yani normal insanlardan bakarak yapılmış bir tepkiydi belki de. arkadaşı morgan ile otıurup saatlerce call of duty oynayan bir geek idi. belki de cod'da killstreak yapıyordu ama gerçek hayatta silah nasıl tutulur bilmiyordu. sonra intersect v2 ile adam bizden olmayı bırakıp adeta dünyayı kurtaran süper adama dönüştü. saçları kısaldıkça bizden uzaklaştı bu da sonunu hazırladı. bu da dizinin mantığına aykırıydı ki olmadı, tutmadı saçma sapan bir şekilde devam ettiler. 4. sezonda bitireceklerdi, dizinin külliyatına hakaret edercesine sündürmeyi seçtiler. hayatımda gayet özel anlamı olan bir diziyi bu şekilde hiç ettiler.
  • 4.sezon 10. bölümdeyim. 1 hafta içinde komple 5 sezonu bitirmiş olurum. çok eğlenceli bir dizi. morgan ve big mike çok güldürüyor beni. jeffster da bonus tabi.
  • 4.sezon 4.bölümdeyim az kaldı bu hızla gidersem
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle Chuck'ı bizden biri olduğu için ona bakınca kendimizden birşeyler gördüğümüz için sevdik. Chuck gününü saçma sapan iş arkadaşlarıyla akşamlarını da kankası Morgan ile geçiren biriydi. Ne uyuşturucu yapan bir kimyager ne de hapishane tasarlayan bir inşaat mühendisi o sadece Buy More da saati 12.5$'a (12$ değil 😊) çalışan bir Nerd Herd elemanı.

Chuck, Shaw'ı alt edip Sarah ile yaptıktan sonra artık eski Chuck tamamen bitmişti. Salak Chuck'ın yerinde artık Charles Carmichael vardı. Cnbc-e'nin değişiyle Kibar ajanımızız yerinde yeller esiyor

• Uzun zamandır tekrar izlemiyorum Chuck'ı özlemişim tekrar bir izleyeyim
  • 3 kere bitirdim diziyi daha da izleyesim var.Hiçbir dizi zevk vermiyor bunun kadar

• 4.sezon 13.bölüm jeffsterın doğumda söyledikleri push it şarkısı manyaktı

• Adamlar uğraşmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 11 Temmuz 2014; 3:48:14 >
  • diziye yeni başladım dizi insanı bu kadarmı kendine çeker 2.sezon 11.bölümdeyim ard arda bıkmadan usanmadan izliyorum bütün bölümlerini indirmiştim merak ettim 4.sezondan 1 bölümü rasgele açtım 10sn bakıp kapadım
    ama chuck'ın suratı değişmiş sevimli hayat dolu chuck yerine başka biri gelmiş herhalde dizi sarpa sarmış gibi geldi bana buradaki bazı yorumlara baktım haklı çıktım ama izlemeye devam edicem çok güzel bir dizi sonunu pek hayırlı görmüyorum ağlanacak bir durum var gibi hissettim 2.sezon olmasına rağmen şimdiden bitireceğim diye üzülmeye başladım :(

bu diziyi unutturacak bildiğiniz başka bir dizi önerirmisiniz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 16 Temmuz 2014; 1:00:36 >
  • dizi bugün bitti.Yani tamam boşluk oldu içimde genede ama tekrar başlama isteği olmadı sizin gibi.Çünkü genellikle bölümler bağımsız her bölüm yeni görev ve bölüm sonu görev başarıyla tamamlanıyor.Sadece 1 sezon içinde en fazla 10 en iyi 15 bölüm falan asıl senaryoyla alakaladır.Bundan sonra tekrar izlesem bile sadece komik yerleri için izlenir ama tekrardan bitiremem sıkılırım büyük ihtimalle.Nedense burada bir çok kişi baştan aşağı 3 kere 5 kere bitiren varmış.Sıkılmıyor musunuz harbiden :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Temmuz 2014; 19:00:25 >
  • 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.