Şimdi Ara

Chp'ye pkk şoku ! CHP'li Aysu Bankoğlu PKK'lı teröristlerden oy istedi ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
14.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: por favor

Bu mesaj silindi.
    şaka gibi eleman kendi gözlerinin çok iyi gördüğünü iddia ediyor..
  • Arkadaşlar oyumuzu İyi Partiye atıp chp'yi pkklıların ve kripto akplilerin ellerinden kurtaralım !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Bu mesaj silindi.
    Muhterem bana bildiğim şeyleri tekrar edip durma, benim 98 de okuduğum evrağı sevgili atv niz anca 2012 de haber yapabildi o kadar söyleyeyim.

adam gelmiş şehirlerinin altına tüneller ağını geçtim metro kuracak dereceye gelmiş,
    sınırlarından giren patlayıcının silahın mühimmatın haddi hesabı yok,
    gelmiş şehirlerine terörist akademisi kurmuş,
    12-18 yaş arası bir kuşağını resmen terörize etmiş,
    tüm mahalleleri mütahkem mevzilere boğmuş,

sen bu şehirlere ağır zırhlı birlikler eşliğinde aylarca savaşarak girebiliyorsun,
    sayısız şehit veriyorsun,
    şehirlerin alttan üstten yerle bir oluyor,
    milyar dolarları aşan zarar ziyanın var,
    bir o kadar göç eden insan var,

hadi dönüyorum fetoşa,

diyorsun ya 40 yıllık mevzu diye, hayır muhterem 40 yıldan da öte bir mevzudur öyle k.kırık bir imameyi alacaksın komünizmle mücadele edecek yetkinliğe getireceksin felan bunlar dünden bugüne işler değil, ama...

görünen köy de kılavuz istemez

2011 e kadar ve daha öncesinde bunların ne mal olduğuna dair uyarılar yapılmadı mı?
    sivil askeri istihbaratın içinden tonla emare gelmedi mi?
    Hepsini geçtim tüm bu fetoş eniklerinin sosyal medyada şurada burada "gelecez, asacaz, kesecez," diye boy boy havlamaları duyulmadı mı?
    Avni avni diye aranıp durdular ki olmadık yerlerden yazan bu tiplere karşı köşkün konutun tüm bim ekibini sil baştan değiştirmek ne kadar zor du ?

(yahu hiç güvenmiyorsan elinde yetki radikal duruma radikal karar, random yaparsın aç ik sitelerini gönder elemanları seçtiğin ilandaki vatandaşları alsın
    bir gece getirsin, gözün tutarsa koy sistem odasına sana kim hayır diyebilecek)
    En son yatak odalarını basınca mı akıl başa geldi ki oradaki kutuları daha mevzu bile yapmıyorum bak.

Daha temmuz gecesine gelmedim, ki bende sokakta olanlardanım öyle tiyatro felan diyeninde alnını karışlarım.
    Biz fetoşa karşı o gece zafer kazandık ama bize kadar koca devleti yürütemeyip vatandaşı sokak sokak savaşmaya mecbur bırakan iktidarın ve iktidarın başındaki başkanın nasıl sorumluluğu suçu günahı olmaz?

Bu kadarmı körleştiniz, bu kadar mı aymazlaştınız?

Ha ben aynısı olsa gene iner çatışırım ama sabahına da döner devletin başına gene sorarım bu ne rezilliktir, bu nasıl devlet yönetmektir, neden koca devleti inip sokaklardan toplamak zorunda kalıyoruz diye.

+Kemalizm kemalizm diyorsun ben senle kemalizmin günahlarını tartışmıyorum meraklanma belki senden çok daha etraflı bilgiyede haizim bu konuda ve çok daha acı eleştrilerimde mevcuttur forumda ama dediğim gibi burada mevzu kemalizm değil 17 yıldır bir fiil ülkenin başında bulunan mevcut iktidar ve o iktidarın yerine getiremediği / getirmediği sorumlulukları.

ki fetret devrinden bu yana bu devlet sonu 15 temmuza kadar gidecek bir boşluk yaşamadı, artık herkes üstüne düşen günahı çekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Çırpının ak troller ankara-istanbul-antalya- bursa gittiiiiii
    Aldın mı ki?
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Ankara ve Antalya kesin düşüyor bu seçimde. Bu kaçınılmaz oldu artık.
  • CehaPKK diye bosuna demıyoruz türk partisi hele hiç degil zaten alevilerin dolup taştıgı türl görünmlü doguların idare ettiği iktidar gibi istellerinin olmadıgı bi parti zaten oyları sabit Atatürkün partisi diyede atan cok durmak yok yola devamm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Ankara ve Antalya kesin düşüyor bu seçimde. Bu kaçınılmaz oldu artık.
    Antalya zaten Chp'nindi. Bakmayın Ak Parti'ye son zamanlarda aldı belediyeyi.
    Ankara hiç bir zaman belli olmaz. Zamanında tüm partilerin birleşip Ak Parti'nin tek başına girdiği seçimi de Ak Parti adayı kazanmıştı. Ama bizim millet oynak. Çıkarı yoksa Ak Parti falan tanımaz
  • kardeş ne saçmalıyorsun ya burada AKP yi destekleyen bir konu mu var? kim dedi sana AKP doğrudur kim dedi şehite kelle diyen adam çok iyi bir adam. Kim dedi hendeklere izin verenlere helal olsun falan. Eğer konu buysa onların yaptıkları da çok büyük hainliktir. Ama burada konu AKP nin yanlışları mı burada AKP ile ilgili hiçbir söz bulunmamakta sen neden burada AKP nin yanlışlarını sunarak haklı çıkmaya çalışıyorsun? ne alakası var CHP nin yaptığı da şerefsizliktir AKP nin yaptığı da ikiside aynı yolun yolcusu. AMA BURADA KONUMUZ CHP LÜTFEN SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMA KİME AKP SAVUNMUYOR BURADA.
  • Bunların bazı milletvekilleri ara ara ezan türkçe okunsun der.Taksimde ezanı bastırmak için ıslıklayanların %95 i ya chp ya hdpye oy verecektir.Şimdi de açık açık teröristlerden oy isteyecek kadar kendini kaybetmişler.Kendini çağdaş laik solcu gerçek kemalist gören Dsp'ye oy vermeli,bunlar İslama Türk milletine kültürümüze ihaneti artık göstere göstere yapıyor.Sorsan bunların çoğu her yere Atatürk heykeli yaptırır,kolunda da Atatürk dövmesi bulunur ama ülkeyi bölmek için devlete millete 40 yıldır pusu kurarak binlerce masumun kanını akıtan terör örgütünden oy isteyenleri ya İstiklal ya Ölüm diyen Atatürk yaşasa eminim bunların alnının ortasına tükürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyice cacik ulke olduk kadin cikip terör örgütünden oy istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

iktidarın önüne gelene "pkklı" demesine karşın İRONİ yapıyor ama sizde onu anlayacak zeka nerede?

orada ZİLLET İTTİFAKI da diyor.Şimdi bu kadın kendisine zillet mi diyor?

ama suçlu yine chpdir.ülkenin yarısından çoğunun eğitim durumu ortada.dümdüz ve basit cümle kurmak varken olayı böyle anlatırsan başka yere çekerler tabi ki.

Alıntıları Göster
    chpnin yıllardır yapamadığı şey, zeka seviyesi düşük,espri anlayışlı olmayan insan seviyesine inebilmek. orada samimi arkadaşlar arasında yapılan muhabbet gibi muhabbet ediyorlar. bunda yanlış bişey yok ama tv ekranında yapmamaları gerektiği konu içeriğinden dolayı ortada.
    ortada savunulacak ya da anlamayana anlatılacak bişey yok. çünkü bir çok kişi at gözlüğü ile inanmış zaten bazı şeylere.
    türk insanı gün geçtikçe zaten eğitimsizleşirken siyaseti anlama da daha da geriye gidiyor.

• Az once Mansur yavasin aciklamasini dinledim, secim gunu oy kullanmayacaktim ama ins nasipse , istanbulda imamogluna oy vermeye gidecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Bir cumhuriyetçi parti bunu nasıl yapabilir ya ?
    Hala aktroll deyip duruyorsunuz.tamam aralarında kraldan çok kralcı var ama sen CHP sin ya.Senin kurucun bu ülkenin kurucusu.Akıl almaz bir laf Pekeke chpyi desteklesin demek.
  • eninde sonunda istiklal mahkemeleri kurulmalı.bu tarz minvalde olan bütün vatandaşlar anayasal olarak cezasını bulmalıdır.akpli,chpli,iyi partili,saadet partili olması ya da sıfatı fark etmeksizin adalet uygulanmalıdır.

ve gün gelecek uygulanacaktır da.ümidim var.

yeni Atatürkler türeyecek içimizden,ümidim var.
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Göz var izan var arkadaşım. Herkes her şeyin farkında,kelime oyunlarına lüzum yok. CHP, iktidar uğruna her şeyi mübah gören makyavelist bir yaklaşım sergiliyor. Adı lazım değil CHP'li milletvekili çıkmış resmen terör örgütü propagandası yapıyor.

CHP bu ülkenin milli güvenlik sorunu haline dönüştü hakikaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 12 Mart 2019; 14:50:6 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.