Şimdi Ara

Chp'ye pkk şoku ! CHP'li Aysu Bankoğlu PKK'lı teröristlerden oy istedi ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
14.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Aynen ironi. Gülümsemesi ve el hareketleri akpartiyi alaya aldığını gözler önüne seriyor.
  • Askerime, mehmedime kurşun sıkanlara kardeşim diyor ya bunlar bana dünyayı verseler yine oy vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: apali42

Askerime, mehmedime kurşun sıkanlara kardeşim diyor ya bunlar bana dünyayı verseler yine oy vermem.
    Keske senin gibi daha dinledigini anlayamayana oy verme hakki vermeseler.

• Hdp teröristse ankarada 400 millet vekilinin karşısına çıkıp nası konuşuyorlar.
    Fetöylede akşam yemeklerini beraber yiyip aynı yatakta ısınıyorlardı. Bi akşam hepsi terörist oldu.
    Ardından ülkenin yarısını terörist ilan etti adam.

Hiç akıllanmıcaksınız dimi.
    Dedelerinizde babalarınızda aynı haltı yedi.
    Sizde aynı yoldasınız.
    Büyük olasılık çocuklarınızda olucak.
    Cahilden mutlusu yok.

• uzaktan kumandali az okuyan cok yatan calmayi seven her duydugunu ayet sanan bir nesil yetistiriyorlar egitim politikasi 15 senedir bu. bizim en buyuk sorunumuz iktidar degil onun eserleridir. 40 yilda zor duzelir bu tahribat

• Reahax kullanıcısına yanıt
    Forumda bir ironidir gidiyor, her söze bir ironi yakıştırması, geçin bu ayakları kardeşim, ben ak partili değilim yalnız ikiyüzlülük yapmanın da bir alemi yok, kadın bir taşla iki kuş vurmanın peşinde,

bir yandan ironi olarak düşünülmesi sağlamak diğer yandan açık açık PKK destekçileri bize oy versin biz kimin hakkını savunduysak kimin yanında yer aldıysak hepsi bellidir diye de ekliyor, CHP denen partinin alenen YPG olsun PYD olsun PKK olsun destekçisi olduğu su götürmez bir gerçektir, CHP'li vekillerin PKK'lı cenazesine taziyeye gitmeside mi ironiydi,

benim üzüntüm Atatürk'ün kurduğu bir parti nasıl böyle bir halde geldi anlamak mümkün değil, partiyi kimler bu hale getirdi KK neden hala bu partinin başındadır neden CHP seçmeni bunlara karşı çıkmıyor protesto etmiyor belli değil.

CHP kendi ilkelerini koruyabilseydi, sahip çıkabilseydi, gerçekten Atatürk'ün yürüdüğü yoldan gidebilseydi hiç düşünmeden oyumu CHP'ye verirdim ama şu anki partinin durumu içler acısı, HDP den farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 13 Mart 2019; 13:51:54 >

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Sezgin tanrıkulu gibi gerçek varken, oyumuz kürdistana diyenler varken. Tabi biz okuduğumuzu gördüğümüzü anlamıyoruz.
    en iyisini sen biliyorsun kardeş devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl sorumlu ney arkadaş ya. Birisi bir adamın üzerine mermi boşaltsa ne var kardeşim falancı kişi de beş sene önce adam bıçaklamıştı ona bir şey demiyorsunuz da buna niye laf ediyorsunuz mu diyeceksin. Böyle mantık olur mu? Ak Parti zaten proje partisi diye her tarafta söylüyoruz. Şu kadının söylediklerini Ak Partili Adaylar söylese ortalığı ayağa kaldırırdın. Desteklediğin parti diye ses çıkarmıyorsun. Lafı hep Ak Parti de yapmıştı ya getiriyorsunuz. Birinin işlediği günah seninkini paklamaz. Bu duruma ses çıkarıyor mu senin seçmenin? Çıkarmıyor. O zaman eleştirdiğin kesimden farkın yok demektir. Bu kadar basit ve net. Hiç eğip bükmeye gerek yok.
    Biri bir şey yapıyor efendim o kinayeydi.
    Kadıköyde adayınız çıkıp zafer işaretini birlikte yapacağız diye Hdpliyle demeç veriyor. Ses yok.
    Pyd bize niye saldırsın ki deniyor yine ses yok.
    Eski Ulusalcılar çıkıp eleştiriyor, adamları direk Akp'nin adamı olarak yaftalıyorsunuz.
    Siz ne yapıyorsunuz aga? Bir de eğitim seviyesi diye laga luga yapan tayfa var. Ulan sen eğitimliysen ve buna rağmen bütün bu yapılanlara gözlerini yumup şunlara oy atıyorsan bırak millet cahil kalsın gözünü seveyim eğitmeyin abi bu milleti.

Zamanında Akp çözüm sürecini yaparken BUNLAR VATAN HAİNİİİ CAHİLLER ÜLKEYİ BÖLECEKLER diyen adamlar bu sefer Pkkya tepki gösterene eğitimsiz cahil diyor. Yeminle söylüyorum bu ülkeden bir cacık olmaz. Aristo mantığı bile kuramayacak kadar aptallaşmış bir toplum var ortada. Ak partinin bile oyunun düştüğü zamanlar oldu o koyun dediğiniz seçmeniyle. Bunların mübarek kim gelirse gelsin oyları düşmediği gibi artışa geçiyor.

• chp'ye bu terör örgütü seviciler ve başındaki zat gitmediği sürece asla oy kullanmayacağım seçimlerde... gerekirse boş oy atarım yine de vermem bunlara oy filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

ideoloji olarak benzer iki partinin arasındaki ufak tefek alışverişler görüyorum.
    ANDIMIZI NEDEN MECLİSTE REDDETTİNİZ ANDIMIZDAKİ TÜRKÜM KELİMESİ NEDEN HDP İLE SİZİ RAHATSIZ EDİYOR BU İTTİFAK DEĞİLDE NEDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

ANDIMIZI NEDEN MECLİSTE REDDETTİNİZ ANDIMIZDAKİ TÜRKÜM KELİMESİ NEDEN HDP İLE SİZİ RAHATSIZ EDİYOR BU İTTİFAK DEĞİLDE NEDİR

Alıntıları Göster
    1. akpli değilim hiç oyda atmadım git akplilere sor.

2. and konusu akpyi desteklediğim nadir konulardan biridir.
    Çocuklara zorla tek tip üniforma giydirip ezberletilmiş bir metnin zorla her sabah okutulmasına karşıyım. Metinin içeriği umrumda değil isterse beni övüyor olsun gene karşı çıkardım.
    İsteyen okusun bildiğim kadarıyla okunması konusunda bir yasak yok varsa onada karşı çıkarım yasak olmamalı. İnsanlar özgür olmalı. İsteyen okusun istemeyen okumasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

1. akpli değilim hiç oyda atmadım git akplilere sor.

2. and konusu akpyi desteklediğim nadir konulardan biridir.
    Çocuklara zorla tek tip üniforma giydirip ezberletilmiş bir metnin zorla her sabah okutulmasına karşıyım. Metinin içeriği umrumda değil isterse beni övüyor olsun gene karşı çıkardım.
    İsteyen okusun bildiğim kadarıyla okunması konusunda bir yasak yok varsa onada karşı çıkarım yasak olmamalı. İnsanlar özgür olmalı. İsteyen okusun istemeyen okumasın.

Alıntıları Göster
    O zaman istiklal marşı da okutulmasın ?

• Teröristlerin saçından konfeti ayıklayanları alkışlayanların açtığı konuya bak.
    Şecaat arzederken sirkatin söylemek derler buna.
  • Dili şürzmüş vah vah hemen karalamayın yok yok onu kastetmedi başka bir şet demek istedi cehapeli bir birey yapar mı öyle şey :) reziller sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu işin siyaseti falan kalmadı artık.

Bir yere kadar insan sabır gösterebiliyor. Ancak ailesinde terör mağduru olmayan ben bile kusacak seviyeye geldiysem, şehit yakını olan insanların halini düşünemiyorum bu sözleri duydukları zaman.

Bunlardan haberi olmasına rağmen hâla CHP'ye oy verecek insanla arama ciddi anlamda mesafe koymaya başlayacağım.

Bazı şeyler ne kadar da normalleşti. Bu normalleşme normal değil. Ortalama bir vatan sevdalısının yarım metre gülümseyen ağzından çıkmaz şu sözler. Bu apaçık düşmanla iş tutmaktır, bu düpedüz hainliktir.

En yakın zamanda Cumhuriyet savcıları gerekeni yapmalıdır.

Gerçekten tiksiniyorum.
    daha önce akp ye oy atanlarla da arana mesafe koydun mu?Bunları unuttun mu? bu kadar palazlanmalarına neden olanları unutumu? apo yu ipten alan mhp yi unuttun mu? "o zaman öyle gerekiyordu" diyorsan, açıklaman buysa bende şimdi sana "şimdi böyle gerekiyor" derim. aşağıdaki videonun her saniyesini izleyip,utanmadan sıkılmadan yorum atacaklara toplu cevabım bi sEktirin gidin.

https://www.youtube.com/watch?v=fM0BnbkHffM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 13 Mart 2019; 15:13:0 >

• Lafı biyerinden anlamak tabirinin en güzel örneği,,Bölme ve parçalama sanatını videolarada uygulamaya başlamışlar,,,Millete zillet diyenlere de bir dava açılmasını isterdim yeleğinde düğme olmayan bir savcı varsa tabi,,
  • aaaa ki ki ki akp cözüm süreci diye diye bi bitmediniz akp bu larin silahi birakmadigini gördü süreç iptal oldu kimse denemediniz çözümü demesin diye urasildi çözümün azina sıctilar çözüm silah birakmak pkk yi dogulu kardeslerimizden ayirmakti degilmi bunu istemediniz şimdi chp pkknin ayagina gidip yalakalik yapinca akliniza cözüm süreci gelir siz busunuz şuan pkk chp secilirse silah birakacagizmi dedi hayir hala dertleri toprak bunu bile bile chp pkk yanyana zamaninda bize söz hakkimiz olsun baska bisi istemiyoruz diye yozlasamayanlar chp ile ne konuda yozlasti onuda merak etmiyor degilim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.