Şimdi Ara

Chp'ye güvenen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
8.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akp'den kurtulmak istiyoruz istemesine de chpde 2 isim dışında geri kalanlara kanım ısınmıyor,

onlarda ekrem imamoğlu ve mansur yavaş

bence dikkat edilmesi gereken nokta : yağmurdan kaçarken doluya tutulma tehlikesi

örnek mesela  

Son Dakika Haber Videoyoutube
    CHP'li milletvekili Aydoğan, kendisinden kimlik isteyen trafik polisine kızdı. CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, kontrol için kendisini durduran trafik polislerini azarladı. Milletvekili oldukları için istediklerini yapabileceklerini düşünen politikacılar arasına bir yenisi daha eklendi. CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan'ın aracını durduran trafik polisleri, Aydoğan'ın tepkisi karşısında neye uğradıklarını şaşırdı. Trafik kontrolü için kendisini durdurduklarını izah eden polislere sinirlenen Aydoğan, milletvekili olduğuna vurgu yaparak polisleri azarlamaya başladı. "MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNUZU NEREDEN BİLEYİM" Görevli memur Aydoğan'a, "Milletvekili olduğunuzu nereden bileyim, 650 tane milletvekilini tanıyamam ki" dedi. Aydoğan bu sözlerin ardından sesini daha da yükselterek, "Bakanının kimliğine bakabiliyor musun?" dedi. Son Dakika Haberleri,
    https://www.youtube.com/watch?v=RsaCLsvW5DM

dipnot : 'Önünüze geleni akp'li ile suçlamak, tipik akp'nin solcu tarafını anımsatıyor bana, önlerine geleni fetöcü ilan eden zihniyetten lütfen biraz farkınız olsun'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 31 Temmuz 2021; 13:1:5 >

• Uzun vadeli programı olan mevcut hükümeti de gördük. Herşey patladı.

Hem bu saçma konular neden açılıyor anlamıyorum. %50'yi geçmek gereken sistemde iyi parti diye bir parti var. Öyle chp tek başına iktidar olmuyor.

Eleştirenler akpli. Yıllardır muhalefeti eleştirir dururlar ülke her sene bir önceki yılı arar halde.

• sanırım bir çok kişi aynı fikirde kimse yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

Bu mesaj silindi.

Dedi akp li.

Hadi ordan.

• HDP dahil kimse şuan akp'den kötü olamaz.Evet CHP'ye güveniyorum.

• Biri -100000000000000000000000000000000000000000000

Diğeri -10

Tercih senin

• Güveniyorum. Seçilirse "Her şey güzel olmayacak" elbet ama hiç değilse huzur içinde yaşanabilecek bir ülke olacak.
  • güvenmiyorum
  • Uzun vadeli programı olan mevcut hükümeti de gördük. Herşey patladı.

Hem bu saçma konular neden açılıyor anlamıyorum. %50'yi geçmek gereken sistemde iyi parti diye bir parti var. Öyle chp tek başına iktidar olmuyor.

Eleştirenler akpli. Yıllardır muhalefeti eleştirir dururlar ülke her sene bir önceki yılı arar halde.

• atatürk maskesi kullanan y-sol bir parti gram güvenim yok..

ümit özdağ ve ince biraz umut veriyor bari.

• CHP ve akp den başka parti yok sanırım.

Akp genel başkanın verdiği akılla konu açmış... Yazık
  • Evet her kim olursa olsun şu andakinden daha kötü olamaz.

• Tabii ki güveniyorum .

• 40 yerde ormanlar yanarken, darbe olurken filan düğün ile meşgul olmazlar en azından.

• ampülün eksileri artılarını geçeli çok oldu ayrıca bu seçimi de alırsalar krallık ilan ederler sözde cumhuriyet demokrasi olan bir ülkede 20 sene 1 iktidar olur mu bu ne saçmalık?

• AKP gitse yerine kim gelecek yeğen, her şey daha kötü olacak algısı 3 4 yıl önce çalışıyordu. Devri artık bitti. O koltuklara AKP yerine herhangi bir ceket koysan daha az zarar görür ülke.

• Bence de Chp çözüm değil. KK zaten istenmediği halde yokuş yukarı kürek çekip duruyor.

Gençlerin önü açacakmış, sen önce o süper uhu ile kendini yapışıtırdığın koltuktan bi kalk da defol git..

Tam bir sahtekar ya. Senden kime sıra gelmiş ki gençlerin önünü açacaksın?

Politikacılık zaten sahtekarlıktır, bu ülke kıyametine mahkumdur. Herkes üç kuruş çıkarı için en iyi yalancıya

oy atıyor. Bize zaten taze kan lazım, tüm siyasetçiler ölse de sıfırdan yenileri gelse.

• Nesi varmış CHP'lilerin.Güvenmemen senin akpli olduğunu gösterir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.