Şimdi Ara

Chp'ye güvenen var mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
8.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mersinde kadın istihdamı trafik çalışmaları sahil çalışmaları yeni ulaşım imkanları vb bir sürü şey var şu anda tek sıkıntı Mersin için pahalıya su tüketiyoruz.

• Olum bunlar koltuğa tutkal ile yapışmıyor 4 sende 1 seçim var beğenmezsen değiştirirsin. 20 sene seni sömüremezler o 1 kere olur.

• Siyasetçiye güvenilir mi ya ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp seçimleri kaybedeceğini anlayınca, en tutarlı alternatifini şeytanlaştırmaya çalışma görevini trollerine vermiş. bu akp trollerinin vicdanı olsa, her şeye % 40-50 zam gelirken, maaşlara 14-15 yapılmasına ses ederlerdi. kaale almayın şu gereksizleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenmeyin Mazallah chp seçilirse camileri ahır falan yapar. Siz yine kötünün iyisi diye akp'ye basın geçin.

• Akp'nin 20 senedir oturttuğu soygun-hortum ve yolsuzluk düzenini 2021'de bile hala savunanlar net vatan hainidir.

Başka bir parti aynı yeme sistemini kurmak istese bile uzun zaman alacağı için o arada ülke biraz olsun rahatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

akp seçimleri kaybedeceğini anlayınca, en tutarlı alternatifini şeytanlaştırmaya çalışma görevini trollerine vermiş. bu akp trollerinin vicdanı olsa, her şeye % 40-50 zam gelirken, maaşlara 14-15 yapılmasına ses ederlerdi. kaale almayın şu gereksizleri.

Evet arkadaşım ben Akp iktidarı tarafından yıllardır kazanmasına yardım eden sözde büyük düşmanı(!)'nı şeytanlaştırmak için görevlendirildim

galiba heralde işe dün mü başladım ne çünkü bu konuyla alakalı tek yazı yazmışım, yada dur bir dakika belki de bir dolu hesaplardan birinde güvenilirlik elde edip tarafsızmış ve chp'ye karşı şüphe içine düşmüş rolü yapıyorumdur? Ne dersin?

hayır ülkenin içine düştüğü durumu da geçtim, akplilerle uğraşa uğraşa farkınız kalmamış iyice benzemişsiniz,

dahada kötü senaryo chp'nin akp v2 olma ihtimali, çünkü gördüğüm kadarıyla parti de seçmende bu moda iyice bürünmüş vaziyette

• neytullah1 kullanıcısına yanıt
    iktidarını görmediğin partinin neyini gördün de, akp 2 falan diyorsun? sorum retorik bir soru, cevap vermene gerek yok. bakın, müneccimlerle çok sıkı fıkı olmak vasıtası ile, geleceği görebiliyorsanız, bu yeteneğinizi buralarda harcamayın, sirklerde falan iş bulup, güzel para yapabilirsiniz. asıl merak ettiğim, bu saçmalıkları ciddiye alanların olup olmadığı. şu andaki asgari ücret miktarını da (eridi gitti şimdi), emekli bayram ikramiyesini de chp sayesinde aldığını bilmeyenlerin olduğu yerde, aslında garip de olmaz ha.

• attığınız taş vurduğunuz kuşa değmez sayın akp mevzi savunucuları. ister 4-4-2 oynayın, ister 3-52 artık maç da kazanamazsınız. bitiksiniz, yanınızda koca ülkeyi götürmeye çalışmayın bari. bu ülke ne badirelerden sağ çıktı ve çıkacak. ülkenin kuruluş ilkelerini savunan partiye pislik atmaya çalışırsanız, o pislik yine sizin elinize yüzünüze yapışır.

üstüne neden alındın ki? senin ismini mi yazdım?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

üstüne neden alındın ki? senin ismini mi yazdım?

ciddi olamazsın heralde? bir tartışmanın içindeydik akabinde yorumumun altına yazıyorsun ve üstüme neden mi alındın? sanırım problemli biriyim

tartışma yok. tartışma olması için iki tarafın da argümanı olması lazım. müneccimlik ve önyargı argüman sayılmıyor. konuşma bitti benim için. bu nedenle genel bir fikir beyanında bulundum. budur.

• Yağmuru mu kaldı dolusu mu. Hala güveniyor musnuz diyor. Devam edin o zaman iktidara vermeye. Aynı şeyleri yapıp da farklı sonuç bekleyene ne denir iyi bilirsiniz.

• Maaş eksik yatmış galiba. Az çalışmayın olum az çalışınca fazla para alamıyorsunuz atmden. Sonra bak tüm kaymağı sizden daha az çalışıp daha az yalayan tipler arabasında kokoreç yiyor, yatlar katlar alıyor bak. Daha fazla konu açın az açıyorsunuz.

• Değişim iyidir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.