Şimdi Ara

CHP’li Kaftancıoğlu için 11 yıla kadar hapis istendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
15.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eheheh süper yan karakter hocam. Yazma tarzları bile aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baskı ve sindirme Ak parti klasiği.
    Yemez.
  • Şu kadını bir gram savunmuyorum. Atatürk'ün partisinde asla olmaması gereken birisi.

Benim takıldığım nokta bu kadın AKP içinde olsa ve başarılı işler yapsa kimse bu kadar sallamaz.
    Orhan Miroğlu ve Galip Ensarioğlu gibi daha üst level PKK'yı terör örgütü bile görmeyen, Kuzey Irak referandumunu destekleyen tipler varken kimse AKP öyle böyle auuv mauuvv yapmıyor ne işleri var demiyor CHP'de bir tane sakıncalı oldu mu koca parti yafta yiyor.
    MHP'de demokrasinin kaldırıldığını resmen dillendiren Yaşar Yıldırım varken dillendiren yok unutuldu bile ama hala bu kadın konuşuluyor.

Alenen vatan hainliği yapanlar kimsenin umrunda değil ama Canan şöyle CHP böyle auvvvv.

Şimdi bizim millet mi iki yüzlü, yoksa menfaatçi mi, yoksa cahil mi yoksa biz mi körüz.
  • Bu kadını savunan parti fanatikleri yine doluşmuş.
    Aslan BDP yazan, pkk kurucusunu savunan ve "Mustafa Kemal`in Askerleriyiz" sloganına laf atan bir başkandan bahsediyoruz.

Bu kadın olmasaydı emin olun İmamoğlu oyları artardı. Sırf bu kadın il başkanı diye oy vermeyen kişiler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmam Bayıldı -- 23 Mayıs 2019; 23:58:27 >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    altına ben de imzamı atarım. bu kadının gitmesi gerek. Şuanki gibi sıkıntılı bir durumda bilhassa böylelerine yol vermek gerek..
  • CHP’den uzaklaşması iyi olur chp üstündeki tüm kötülükleri atarsa akpnin eleştireceği birşey kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chp ye ve memlekete faydadan cok zarari var..hangi partiden olursa olsun temizlenmeli bunlar..ancak daha beter suçlar işleyenlere dokunan yok,o daha da kötü..

• Bir şey olacağını sanmıyorum.
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Nokta virgül kullan hocam . Kim ne oluyor anlaşılmıyor .

• Bu kadına bırakın kan ısınmasını, yüzünü görmeye bile tahammülüm yok benim. Atamın partisinde istemediğim 3-5 kişiden birisi bu kadındır. Nasıl gelmiş, neden hâlâ orada, nasıl yürüyor bu işler bilmiyorum ama insanların eline böyle kozlar vermek hangi gerizekalının planı çok merak ediyorum.
  • Bu kadın ne içtiyse artık, kendine getirmek gerekiyordu.

Bu tip yüzünden imamoğluna da oy moy atmam ben.
  • şu kadını savunan hangi akla savunuyor cidden anlamak mümkün değil. bir an önce gerekli ceza kesilmesi lazım bu kadına.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Bu kadın ve benzerlerinin ne siyasi bir.kuruluşta ne bu devletin bünyesinde bulunması doğru değil
    Ama merak konusu olduğu için soruyorum bu kadına sebep imamoğlu na oy kullanmam demişsin şunları merak ediyorum

1) Barış süreci saçmalığında benzer görüşü savunanlarada oy attın mı ?

2) Apo denen itin tecritini kaldırıp avukatları vasıtasıyla örgütle haberleşmesini direktif gönderip almasına yol açan zihniyete oy verecekmisin ?

• Bu kadını bir tek ben mi itici buluyorum yav yaptığı açıklamalarla CHPye çok ciddi zarar veriyor çünkü.
  • Kılıçdaroğlu neden çok önceden yol vermedi acaba...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu karıyı hiç sevmiyorum abi ya. Chp ye yakışmıyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

Bu kadını savunan parti fanatikleri yine doluşmuş.
    Aslan BDP yazan, pkk kurucusunu savunan ve "Mustafa Kemal`in Askerleriyiz" sloganına laf atan bir başkandan bahsediyoruz.

Bu kadın olmasaydı emin olun İmamoğlu oyları artardı. Sırf bu kadın il başkanı diye oy vermeyen kişiler var.
    Biz ailece geçen seçimde İmamoğlu'na oy verdik ancak bu seçimde bu terörist sevici kadın ile olan yakın ilişkisinden ötürü sandığa gitmeyeceğiz.
  • Aynen. Özellikle mazbatayı aldıklarında sürekli onun taşıması sahiplenmesi, İBB meclisinde birlikte poz vermeleri beni bozdu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.