Şimdi Ara

Chevrolet Cruze ve 45000 'e Araba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman baya sikintilidir hocam opelden sonra da baskasinin ustlenecegini hic sanmam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 45 ben tl ye temiz cruze bulmanız zor olabilir. Paranızı denklestirip alabilirseniz eğer çok iyi bir seçim yapmış olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O civarda Citroën C4 de bakılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 sene kullandık astra sasisi ve motoru var opel parçası hepsi opel servisi bakıyor zaten

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    En yenisi 2013 model araç, garanti falan bitti gitti yani kim yetkili servis bakım fiyatlarına katlanır ki, kum gibi Chevrolet-opel özel servisi var sanayilerde

• Opel yetkili servis olayına niye takıldınız bu kadar ?

Cruze'u kim yetkili opel servisine götürüyor ki zaten. Herkes sanayilerdeki özel Opel-Chevrolet servislerine götürüyor.
  • Parça sorunu yok hiç bi zaman olacağını sanmıyorum.

• 1.6 2 versiyon var aralarında çok büyük fark olmasada 124 hp liğe göre 113 lüğün performansı kötü cruze un direksiyon hissiyatı berbat birde geri kalan özellikleri fiyatına göre çok iyi

• bende yaklaşık 46000 tl ye kadar araba arıyorum arkadaşlar bu fiyatlara 2011 model pejo 207 almak sizce nasıl bir seçim olur.
  • Cruze kötü bir araç değildir. Parça sıkıntısı hiç bir zaman olmaz... Subap sorunu var demişsiniz bu yeni nesil tüm araçlarda var...

O paraya en iyi seçenek cruze olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

1 yıldır otomatik Cruze sahibiyim.

Fiyatına göre sundukları baya fazla. Konforlu, ses yalıtımı iyi, donanım iyi. Şanzımanı Aisin marka, konforlu ve sorunsuz.

Cruze, Chevrolet forumlarını devamlı okurum. Parça bulamama sıkıntısı yaşayan duymadım.

Bütün parçaları sanayilerde, internette, Opel servislerinde bulunuyor.

Design Edition veya WTCC Edition öneririm. 17" jantlar ve body kit var, standart Cruze'a göre çok daha güzel duruyor.
    Yakıt tüketimi nedir?

• cruze tank gibi arabadir o saydiiniz b sinifi araclarin icinden gecer goruntusu de bircok 70 80 bin tl lik araclardan daha luks duruyor..... YENI KASASI AMERIKADA SATILIYOR AYRICA TURKIYEYE ITHAL EDILEN BIRSURU CHEVROLET CAMARO VE JEEP leri var chevrolet asla bitmez dunyada en cok satan markalardan biridir

• 75 bin km kullandım ben de hb kasa 1.6 otomatik

İzmir şehir içi 25-26 km ortalama hızda 13 litre LPG yakardı

• Ben yeni test ettim. 2012 1.6 benzinli hb model. Gayet tok konforlu ve trim sesi olmayan bir araç. Bagaj efsane büyük. Yaşam alanı çok iyi. O paralara otomatik araç alacak olsam ilk tercihim olur. Bu arada LPG siz binilmez çok üzer

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    45 e adam akıllı cruze var mı ki zaten hem de otomatik nerede varsa ınan saka degıl 2 tane alacagım
  • ben 1 yildir otomatik ls paket kullaniyorum
    malzemesi guzel bir arac. 8 hava yastigi zaten nirvana bu fiyatta.
    sanziman hic sorun cikarmadi. ben tup takmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

45 e adam akıllı cruze var mı ki zaten hem de otomatik nerede varsa ınan saka degıl 2 tane alacagım
    ben cruzeyi 40a aldim otomatik sorunsuz boya bile yok .
    45e rahat bulunur bence

• Bu arada 1.4T olanı piyasada az ama efsane bir araç. Arabayla müthiş bir uyumu var, keyfi bambaşka. Ne yazık ki 1.6 ile aşağı yukarı 10 bin lira fark var tabi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.