Şimdi Ara

Chervolet HD 3500 Tr Vergisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu araç tr standartlarına göre kamyonet sınıfınamı giriyor, giriyorsa verigisi makul seveyiye insede, 6.6Lt motor hacmiyle tükettiği yakıttala gene rüyalarımıza bile girmemeye devammı eder görüşlerinizi bekliyorum.

• O değilde bi ara baya baya Ford F350 almaya niyetlendim.Hatta anlaştıkta ama son anda vazgeçtim vergiside çok düşüktü.Keşke alsaydım zaten büyük araçlara ilgim var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-ahd-otomotiv-den-2011-ford-f350-6-7-lt-v8-370-hp-full-91400370/detay

• Güzel bir araç. Masaüstümü süsleyebilir anca.
  • Evet arkadaşlar cevap bekliyorum bu tür araçlar kamyonet sınıfınamı gırer yani vergi motor hacmine göre değilde ağırlığa göre belirlenir değilmi?. Birde bu 6 .6 lt motorlar ne kadar yakıyor bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bu tür araçların Tr de gibi + ve - vardır teşşekürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Evet arkadaşlar cevap bekliyorum bu tür araçlar kamyonet sınıfınamı gırer yani vergi motor hacmine göre değilde ağırlığa göre belirlenir değilmi?. Birde bu 6 .6 lt motorlar ne kadar yakıyor bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bu tür araçların Tr de gibi + ve - vardır teşşekürler.

Kamyon sınıfına girer.O yüzden vergileri düşüktür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

Evet arkadaşlar cevap bekliyorum bu tür araçlar kamyonet sınıfınamı gırer yani vergi motor hacmine göre değilde ağırlığa göre belirlenir değilmi?. Birde bu 6 .6 lt motorlar ne kadar yakıyor bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bu tür araçların Tr de gibi + ve - vardır teşşekürler.

USta sende ilgilisin galibaa bu araçlara ama fordun kalıba bakıp aldanma şu videoları incele derim.

http://www.chevrolet.com/hd-to-hd-truck-comparison/

• 6.7 Litre dizel... Az daha kamyon oluyormuş herhalde
  • linkteki satıcı kamyon sınıfına giriyor ,6 aylık bandrolu 750 tl diyor...
  • peki norml kamyonlarda ortalama kaç litre motor var ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

USta sende ilgilisin galibaa bu araçlara ama fordun kalıba bakıp aldanma şu videoları incele derim.

http://www.chevrolet.com/hd-to-hd-truck-comparison/

Olmaz mıyım ya.Canavar bunlar canavar hala keşke alsaydım diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acceleration

peki norml kamyonlarda ortalama kaç litre motor var ??

Misal yeni ACTROS 12.8 lt tık

AXOR ise ; 6.4lt , 7.2lt , 12lt hacimleri var. tık

Yani küçük bir kamyon motoru var.
    ---
    Ama bu amerikan pick-up'ların tüketimini merek ediyorum.
    12-15 se pek sorun değil, Ş.dışı (arazi) kullanılarda.
    Öyle ise Navaradan iyidir.

• Yakıt ve vergi çok yüksek değil bu araçlarda. Biraz bakım kısmı yorabilir, onun harici yürütmesi kolay..
  • ilginç araçlar. keyif aracı olarak harika seçenek.
  • Forumda bununla ilgili bir konu var. Ford F serisinden bir araç alınmıştı. 5-6 litre mi ne yakıyordu abanılmadığı taktirde.

Tazen torktan dolayı gaza bile basmaya gerek yok.
  • Evet arkadaşlar ilginç yorumlar gelmiş ama ben hala tam yanıt alamadığımı düşünüyorum.Bu 2 araçın Ford SuperDuty 3500 Ve Chevy Silverado HD 3500 ün vergisinde kesin olarak yılda 1500 tl bir ortalama var.(Ben 17 milyar zannediyordum motor hacminden dolayı) Kamyon sınıfında oldunu öğrenene kadar, uzun zamandır böle mutlu olduğumu hatırlamıyorumPeki ya yakıtta bu tür bi aracın 6.6Lt hacimli bu motorlar 100Km ne kadar yakar kullanmış veya kesin bilgi edinmiş kişilerin yorumlarını beklemekteyim.
  • Ancak resimlerine bakabiliriz böyle araçların.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.