A

Yüzbaşı
12 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhabalar arkadaşlar. kendim mage ile oynadığm için genie ile kastığım boşta duran karakterimi satıyorm. 79lvl %80 dir. eslant görevlerinin hepsi duruyor. üzerinde görev itemleri bankada 10m parası ve 3-4 sayfa shell+1 bulunmaktadır. 288 saat dc premiumu devam ediyor. Oyun içi 1.5gb ye satıyorum. Telefon numaram 0554 560 31 25
Merhaba arkadaşlar. Creative t3 model ses sistemnde karar kıldım. Fakat ses kartı olarak bu sisteme en uyumlu hangi kartı almalıyıım. Amacım net sü e kaliteli ses almak. Ses kartı için bütçem 100tl
Merhaba arkadaslar. Aralarnda 3 metre alan olan 2 adet dukkan var bunlardan biri bizim islettigimz dukkan yan tarafmzdaki diger dukkanda yeni kiralayan komsumuzun dukkani. Komsumuz bugun dukkaninin tabelalarini koyarken iki dukkanin arasina yani benm ve onun dukkanin arasina 2m yuksekliginde ve 5 metre uzunlugunda uzun bi levha seklinde tabela yaptirdi. Bu tabela bizim dukkanin karsidan gelirken manzarasini kapatiyor yani dukkan karsidan gelenlere gozukmuyor. Anca dukkanimizin onune gelecekki musteri boş mu dolumu oyle gorecek. Adamlada konustuk ters bi adam kaldirmam falan diyor. Belediyeye sikayet etsek bi yaptirimi bi cezasi varmidir bu isin acaba? Yada belediye kaldirtirmi tabelayi ?
Dünkü denememde çıktı, değişmez diyorum ama cevap azalır azalır. Açıklayabilirseniz sevinirim
CEVAP 10 imiş. Soru halloldu
Merhabalar. Acemiliğim hatayserinyol jandarma. İlk askerlik şubesine gidip orada boy ve kilom ölçüldüğünde tam sınırda kaldım ve bi sorun çıkmadan askerliğe el verişli bulundum. Yaklaşık 3 ay önce yapmıştm başvurumu ve boyum 1.72 kilom ise 100 idi. Fakat 3 ay içinde kilo almışım anlamadan ve bugun baktığmda 108 kiloydum ve çarşamba günü birliğime teslim oluyorum. Acaba bu boy kilo oranı bana sıkıntı çıkartırmı ? Çıkartırsane gibi bir yaptırım uygularlar ? Yeni sisteme göre 1 ay hava değişimimi verirler yoksa bu şekilde kabul ederlermi. Ayrıca yine yeni sisteme göre bu hava değişikliği şafağımdan düşermi. Kısaca bu durum ile ilgili nasıl bi sonuca bağlarlar sizlerden bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Merhabalar. Acemiliğim hatayserinyol jandarma. İlk askerlik şubesine gidip orada boy ve kilom ölçüldüğünde tam sınırda kaldım ve bi sorun çıkmadan askerliğe el verişli bulundum. Yaklaşık 3 ay önce yapmıştm başvurumu ve boyum 1.72 kilom ise 100 idi. Fakat 3 ay içinde kilo almışım anlamadan ve bugun baktığmda 108 kiloydum ve çarşamba günü birliğime teslim oluyorum. Acaba bu boy kilo oranı bana sıkıntı çıkartırmı ? Çıkartırsa ne gibi bir yaptırım uygularlar ? Yeni sisteme göre 1 ay hava değişimimi verirler yoksa bu şekilde kabul ederlermi. Yoksa direk çürükmü verirler. Ayrıca yine yeni sisteme göre bu hava değişikliği şafağımdan düşermi. Kısaca bu durum ile ilgili nasıl bi sonuca bağlarlar sizlerden bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
merhabalar. xbox um 250mb hafızaya sahip. bugun orjinal gta5 aldım ama 16g yer gerekiyomuş ve saniyede 15mb aktarım yapabilen bir flas istiyormuş. ben herhangi bir bilgisayarcıdan saniye hıızına bakmadan normal bi 16gb flash alsam oyunu oynayabilirmiym ? varmı bu şeklde deneyen ?
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar üzerinde yapılan işlemlerle birlikte kullanan kişinin de sesini kaydeden bir program var mı? Hani şu videolarda oluyor ya kullanıcı hem masaüstünde işlem yapıyor hem de konuşuyor. Ortamdaki sesi de ekrandaki işlemleri de kayıt eden bir program yani.
merhabalar. bu migrosun sanalmarket.com sitesinden alışveriş yapıcam. kredi kartı bilgilerini girip öyle satn alıyorz diye biliyorum ürünleri ?? ayrıca ne kadar zamanda gönderiyorlar eve. kargo masrafı onlara ait dimi. ve bu site güvenilirmidir ? yardımlarınız için teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Bu hesap iki kişi tarafından kullanılmaktadır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.599
İkinci El Bölümü Mesajları: 78
Konularının görüntülenme sayısı: 250.584 (Bu ay: 492)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 113 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.