Şimdi Ara

MASERATİ GHİBLİ 155.000 EURO- TR'DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
5.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati’nin yeni üretim stratejisinin önemli bir adımını oluşturan, üst orta sınıftaki dört kapılı sedanı Ghibli, Türkiye’de de satışa sunuldu.

Henüz pazara sunulmadan 13 adetlik ön satış rakamına ulaşan Maserati Ghibli, markanın tarihinde bir ilk olan, 3.0 litre V6 turbo dizel ve 3.0 litre V6 benzinli olmak üzere iki farklı motor seçeneğiyle Türkiye pazarında yerini aldı. 3.0 litrelik V6 turbo versiyonu 155.485 Euro’dan başlayan fiyatla satışa sunulan olan Ghibli’nin, 3.0 litre V6 benzinli motor seçeneği ise 196.271 Euro’luk başlangıç fiyatına sahip.

Maserati tarihinde bir ilk olan Ghibli’nin 3.0 litrelik V6 dizel motoru, 100 km’de ortalama 6 litrelik yakıt tüketimiyle 275 HP güç ve 600 Nm tork üretirken, 0’dan 100 km hıza 6.3 saniyede çıkıyor ve 250 km/s maksimum hıza ulaşıyor. 3.0 litre V6 twin-turbo benzinli motorla donatılan dört tekerden çekişli Ghibli ise 410 HP güç ve 500Nm’nin üzerindeki değerleriyle, 0’dan 100 km’ye 5.6 saniyede hızlanıp 285 km/s’lik maksimum hıza ulaşırken, 100 km’de 9.6 litre yakıt tüketiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 3 Kasım 2013; 23:16:20 >

• Panamera ve cls varken aksiyona gerek yok diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstreet

Panamera ve cls varken aksiyona gerek yok diyorum

Onlar bunun yanında bebe kalır anca
  • ben sadece italyan diyorum
  • Porsche Panamera ve Maserati ghibliden sonra CLS ve A7 çöpp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmanders -- 3 Kasım 2013; 1:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Maserati tabi forsu yüksek ama 155K euro paraya araba alsam tercihim kesinlikle Panamera olurdu. Asıgım
  • Yazacak şey bulamıyorum.
    Dizelden pahalı benzinli...Hayat ne garip, vapurlar falan...Beynim mavi ekran verdi...Alışık değiliz...
  • quote:

quote:

Yapma ama Panamera her anlamda üstündür bu araçtan.CLS ile kapışırlar

• quote:

quote:

Vw Polo ve Megane motorlu A180'lerle ayni yerde servise girmemesi bile bir arti bence

• CLA ve Paneramayı bende çok seviyorum ama maseratti başka bir dünya. Bence...
  • QUATTROPORTE dediğin üzre ayrı bi dünya Ghibli daha erişilebilir bi araç ona göre.

EZEL Style

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 3 Kasım 2013; 23:47:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

QUATTROPORTE dediğin üzre ayrı bi dünya Ghibli daha erişilebilir bi araç ona göre.

Daha erişilebilir madem niye erişemiyoruz...

Hocam ben sanırım maseratti fanatiğiyim. Kabul edemiyorum işte bence daha iyi...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

QUATTROPORTE dediğin üzre ayrı bi dünya Ghibli daha erişilebilir bi araç ona göre.

Daha erişilebilir madem niye erişemiyoruz...

Hocam ben sanırım maseratti fanatiğiyim. Kabul edemiyorum işte bence daha iyi...

Fakırız biz Maserati sevilmez mi candır,canandır bknz yukarda asalet abidesi duruyor nufüsa bile alınır bu araç

• Adım gibi eminim Ezel Quattroporte surmeseydi bu araba bizim ulkede bu kadar populer olmazdi.

Hos onunda yeni kasasi hayal kirikligi, ezel kasa tasarım olarak efsaneydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superstreet -- 3 Kasım 2013; 1:51:55 >
  • quote:

Adım gibi eminim Ezel Quattroporte surmeseydi bu araba bizim ulkede bu kadar populer olmazdi.

Polat X5'ten indi yenisi mundar çıktı,Ezel Quatro'yu bıraktı yeni halini görüyoruz.Tekrar binmeliler
  • quote:

Adım gibi eminim Ezel Quattroporte surmeseydi bu araba bizim ulkede bu kadar populer olmazdi.

Ben 97 yılında öğrendim maserattiyi. O donem basketciler almıştı bu maserattiyi. Merakımdan baktım ve cok beğenmiştim. Benim yas 33 bu arada.
  • Maserati benim kafamda marka olarak Ferrari'nin binek otomobile,4 kapıya uyarlanmış hali.Karizmatik,İtalyan zerafetini taşıyan elit bir marka.Amblemi dahi karizma yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 4 Kasım 2013; 0:01:53 >
  • A7'ye çöp diyenler
  • Dizel icin 40 bin euro fark istiyorlar. Maserati de bozuldu
  • Vw Cc daha albenili
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.