Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.690
Cevap
40
Favori
433.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sosyalik

Arkadaşlar 6300 IP biriktirip AD Carry almak istiyorum. Aklımda Graves var ama Jayce'i de düşünüyorum. Sizce AD Carry Jayce iş yapar mı? Ayrıca birkaçı hariç melee karakterlerle çok rahat farm yapamıyorum, Jayce alırsam onunla topa da giderim diye düşünüyorum. Topta ve AD Carry olarak Jayce hakkında fikir verebilir misiniz? Özellikle AD Carry olarak düşünürsek hangisini tercih etmeliyim?

Graves, Vayne gibi squishy karakterleri lanede patates ediyor, tek komboda öldürüyor. Taric ile çok uyumlu. Ama late biraz düşüyor. Sonuçta skill komboya dayalı bir şampiyon ve tf'de bunu karşı adc'ye yapamıyoruz. Tanka da kombo harcamak pek akıllıca değil. Onun dışında Jayce adc oynanabilir. Ama asıl mevkisi toptur. Top oynarken range ile pasif şampiyonları outfarm bırakabilir. Menzili biraz kısa adc olmak için ama yine de oynanabilir. Miss Fortune ve Caitlyn çok iyi durumda s3 ile. Bu ikisini, özellikle mf şiddetle öneririm. Graves'i Jayce ile karşılaştırırsak Graves oynamak çok daha eğlenceli. Umarım yardımcı olmuşumdur. Benim düşüncelerim bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Response-

quote:

Orijinalden alıntı: Omara

jayce? mid?

evet olur güzel olur

solotop rünler ile de gidilir ama değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: Atazeus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atazeus

Hcarım jungle dısında ıs yapmaz mı

Zor be usta. Oynanırsa top oynanır onu da önermem. Farm sıkıntı. 6'dan önce stun, slow yok. Earlyde pek dayanıklı değil zaten. Dmg az. Jungle yapmak en uygunu.

Oncelıkle cevabın ıcın tesekkurler jungle oynamayı pek sevmem solo top bana daha uygun gelıyo pekı sızın solo top ıcın onerılerınız var mı

Şuan Elise çok iyi durumda, mana problemi dışında op. Singed yine çok iyi. Yorick ve Renekton oynuyorum sıklıkla. Farklı bir şey istersen tank Katarina iyi oluyor. Nasus ve Garen kasılırsa durdurulması çok zor. İrelia, Jax, Malphite bir top oyuncusunda mutlaka olmalı, late terör estiriyorlar. Voli ve Wukong da iyidir.

Elıse renekton jax ırelıa wukong var ve hepsınden memnunum ama bır sure sonra hep aynı karakter sıkılıyorum sınged ve yorıck nedense sevmıyorum
    Edıt: volıde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atazeus -- 26 Mart 2013; 21:58:23 >

• Sizce Vi alinir mi? hazir indirimdeyken alayim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

Sizce Vi alinir mi? hazir indirimdeyken alayim diyorum.

Alınır. Çok etkili bir jungler.
    Not: Soruları sormadan en azından son sayfaya bir göz atsanız.. Bir çok yorum yapıldı Vi için.
  • Akali veya Katarina?
  • Arkadaşlar yeni bir karakter alcam zed mi rengar mı ? rengar çok nerf yedi iyi değil artık diye duydum ama yinede size sorayım dedim alıntılıyarak cevap verirseniz sevinirim
  • bu champlara sahibim genelde adc oynuyorum ama başka bir lane daha hakim olmak istiyorum bu azda olsa suuport ağırlıklı olarak top olsun istiyorum sizce hangi champları almalıyım 15k ip var(trundle alabilirim free skin için) aklımdan geçen champlar renekton,jarvan IV ,irelia,riven(top olmasada diana ve syndra da ilgimi çekiyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

Arkadaşlar yeni bir karakter alcam zed mi rengar mı ? rengar çok nerf yedi iyi değil artık diye duydum ama yinede size sorayım dedim alıntılıyarak cevap verirseniz sevinirim

Rengar'ın kötü olduğunu düşünmesemde oynamanın artık çok daha zor olduğunu söyleyebilirim. Ben Zed derim, hem 3 rolde oynanabilen bir hero.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyDevrim

Rumble mı Renekton mı ?

Aynı sayfada aynı soruyu yavanekmek sordu. Cevap yazdım. Biraz yukarıdaydı. Kopyalayayım direk.

Rumble oynarken tek dikkat etmen gereken şey heat. Skill kullandıkça ısınıyor. Sarı olduğunda daha çok vuruyor, kırmızı olduğunda kendi kendine silence koyuyor. Isıyı sarıda tutup trade girersen büyük ihtimalle karlı çıkarsın. Ama silence yememen gerekiyor.
    Mana yok zaten. Shield var bir de spellwamp alırsan sustaini sağlarsın lanede. Renektonda da sustain var, q sayesinde. Rumble gayet rahat Voli counterlıyor bu arada. O yüzden tr serverı için iyi bir seçim olabilir ama Renekton çok daha güçlüdür benim gözümde. Yine benzer bir zorluğu var. O da fury. Minionlara vurdukça fury doluyor. Skiller 50 fury harcayıp ek özellik kazanıyor. Renekton early için en iyi şampiyonlardan biri ama latede düşüyor.

Benim önerim Renekton. Daha kolay ve daha rahat domine edersin topu. Rumble counter-pick olarak iyi iş görür ama onun dışında mid oynamanı tavsiye ederim.

Peki Rumble da tam olarak şu olayı anlamadım sarıyken kırmızıya geçerken yani silence yaparkenmi 1 skille etki sağlıyo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Response-

quote:

jayce? mid?

evet olur güzel olur

solotop rünler ile de gidilir ama değil mi?

gidilir diye düşünüyorum,http://www.solomid.net/guides.php?g=48068-budders-jayce-build-guide hemde kolay kolay counterlanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Response- -- 27 Mart 2013; 0:08:22 >

• quote:

quote:

quote:

Rumble mı Renekton mı ?

Aynı sayfada aynı soruyu yavanekmek sordu. Cevap yazdım. Biraz yukarıdaydı. Kopyalayayım direk.

Rumble oynarken tek dikkat etmen gereken şey heat. Skill kullandıkça ısınıyor. Sarı olduğunda daha çok vuruyor, kırmızı olduğunda kendi kendine silence koyuyor. Isıyı sarıda tutup trade girersen büyük ihtimalle karlı çıkarsın. Ama silence yememen gerekiyor.
    Mana yok zaten. Shield var bir de spellwamp alırsan sustaini sağlarsın lanede. Renektonda da sustain var, q sayesinde. Rumble gayet rahat Voli counterlıyor bu arada. O yüzden tr serverı için iyi bir seçim olabilir ama Renekton çok daha güçlüdür benim gözümde. Yine benzer bir zorluğu var. O da fury. Minionlara vurdukça fury doluyor. Skiller 50 fury harcayıp ek özellik kazanıyor. Renekton early için en iyi şampiyonlardan biri ama latede düşüyor.

Benim önerim Renekton. Daha kolay ve daha rahat domine edersin topu. Rumble counter-pick olarak iyi iş görür ama onun dışında mid oynamanı tavsiye ederim.

Peki Rumble da tam olarak şu olayı anlamadım sarıyken kırmızıya geçerken yani silence yaparkenmi 1 skille etki sağlıyo

Hayır. Her skill biraz daha ısınmasını sağlıyor. Çubuk boşken normal skill atıyorsun. 50yi geçince sarı oluyor. Sarı iken attığın her skill fazladan özellik gösteriyor. Her skillin kendi ısınma miktarı var. Eğer hiç skill atmazsan ısı Tryndeki fury gibi kendi kendine düşüyor yavaşça. Eğer sürekli skill spamlayıp arada ısıyı düşürmezsen 100 olduğunda kırmızı oluyorsun ve 0'a inene kadar hiç skill atamıyorsun silence yiyor yani 6sn galiba. Ama bonus atk dmg veriyor kırmızı iken. Skiller kadar işine yaramıyor tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Arkadaşlar 6300 IP biriktirip AD Carry almak istiyorum. Aklımda Graves var ama Jayce'i de düşünüyorum. Sizce AD Carry Jayce iş yapar mı? Ayrıca birkaçı hariç melee karakterlerle çok rahat farm yapamıyorum, Jayce alırsam onunla topa da giderim diye düşünüyorum. Topta ve AD Carry olarak Jayce hakkında fikir verebilir misiniz? Özellikle AD Carry olarak düşünürsek hangisini tercih etmeliyim?

Graves, Vayne gibi squishy karakterleri lanede patates ediyor, tek komboda öldürüyor. Taric ile çok uyumlu. Ama late biraz düşüyor. Sonuçta skill komboya dayalı bir şampiyon ve tf'de bunu karşı adc'ye yapamıyoruz. Tanka da kombo harcamak pek akıllıca değil. Onun dışında Jayce adc oynanabilir. Ama asıl mevkisi toptur. Top oynarken range ile pasif şampiyonları outfarm bırakabilir. Menzili biraz kısa adc olmak için ama yine de oynanabilir. Miss Fortune ve Caitlyn çok iyi durumda s3 ile. Bu ikisini, özellikle mf şiddetle öneririm. Graves'i Jayce ile karşılaştırırsak Graves oynamak çok daha eğlenceli. Umarım yardımcı olmuşumdur. Benim düşüncelerim bunlar.

Caitlyn ve Miss Fortune'da yakın zamada almayı düşündüğüm herolar. Özellikle Caitlyn'i range'i için almak istiyorum ama aldığım hero'nun skillerinin de iyi olmasını istiyorum. Caitlyn'in skilleri kötü değil ama sanki sadece sağ tık oynuyormuşum gibi geliyor, fazla skill kullanmıyorum Caitlyn'de. Miss Fortune da düşündüğüm herolardan. 6300 IP olmasına daha çok var, o zamana kadar karar veririm diye umuyorum :) Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

bu champlara sahibim genelde adc oynuyorum ama başka bir lane daha hakim olmak istiyorum bu azda olsa suuport ağırlıklı olarak top olsun istiyorum sizce hangi champları almalıyım 15k ip var(trundle alabilirim free skin için) aklımdan geçen champlar renekton,jarvan IV ,irelia,riven(top olmasada diana ve syndra da ilgimi çekiyor.)

Renekton early canavarı. Earlyde lane kaybetme olasılığın çok düşük. Late de bir Nasus bir İrelia değil ama. Etkisiz kalıyor. Burst dmg vurabiliyor. Çoğu offtankta yoktur bu. İtemsiz 100 fury Renekton kadar dmg vuran pek şampiyon yoktur herhalde. J4 top için önermem. Jungle oynanır genelde. İrelia ilk 10-15 dk farm yapmalısın. Nasus gibi biraz. Sonrasında kimse duramaz karşında. Bir de İrelia alırsan mid denemelisin. Çok iyi oluyor. Riven oynamayı pek beceremiyorum, ama forumda çok Riven hayranı var, iyi oynayanı tek başına taşıyor zaten. Syndra biraz zordur oynaması. Diana çok nerf yedi, sonra buffladılar falan. İlk çıktığında op idi ama şimdi ne durumda pek bilmiyorum.
    Trundle bu durumuyla oynanmaz bence. Ama remake gelecek. Free skin için alınabilir bakarsın adam gibi remake gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLeech67

Akali veya Katarina?

Akali tek hedefe karşı daha etkili, tipik assassin. Katarina ise alan dmg vuruyor özellikle ultisi ile, takıma daha yararlı. Katarina ile farm yapması daha kolay. Energy derdi yok. O yüzden Katarina diyorum.
  • Cassio - Zed - Kha bu üçünü alacağım. Fakat hangisinden başlamalıyım sizce? Bir sıralama yaparsanız iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Cassio - Zed - Kha bu üçünü alacağım. Fakat hangisinden başlamalıyım sizce? Bir sıralama yaparsanız iyi olur.

Cassio sona bırak derim. Sadece mid gidebilir ve Cassiop devri bitti. s3te genelde ad bruiserlar mid gidiyor. Khazix ve Zed en iyi iki örnek. O yüzden bu ikisinden biriyle başlamanı öneririm. İkisi de oldukça etkili. Özellikle midde. Ama top ve zorlarsan jungle gidebilirler. Mercedes ve Audi arasında seçim yapmak gibi bir şey bu. İkisi de iyi. Önce hangisini alırsan al pişman olmazsın. Ninja olduğu ve mana sıkıntısı olmadığı için Zed'i daha çok oynuyorum ama.
  • quote:

quote:

Cassio - Zed - Kha bu üçünü alacağım. Fakat hangisinden başlamalıyım sizce? Bir sıralama yaparsanız iyi olur.

Cassio sona bırak derim. Sadece mid gidebilir ve Cassiop devri bitti. s3te genelde ad bruiserlar mid gidiyor. Khazix ve Zed en iyi iki örnek. O yüzden bu ikisinden biriyle başlamanı öneririm. İkisi de oldukça etkili. Özellikle midde. Ama top ve zorlarsan jungle gidebilirler. Mercedes ve Audi arasında seçim yapmak gibi bir şey bu. İkisi de iyi. Önce hangisini alırsan al pişman olmazsın. Ninja olduğu ve mana sıkıntısı olmadığı için Zed'i daha çok oynuyorum ama.

Teşekkürler büyük ihtimalle Kha-Zed-Cassio sırasıyla gideceğim ama bunlardan herhangi biri yakın zamanda indirime girebilir mi? RP ile de alabilirim. Geçen hafta Vi aldım bu hafta indirime girdi yine öyle bir şey olsun istemem.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler büyük ihtimalle Kha-Zed-Cassio sırasıyla gideceğim ama bunlardan herhangi biri yakın zamanda indirime girebilir mi? RP ile de alabilirim. Geçen hafta Vi aldım bu hafta indirime girdi yine öyle bir şey olsun istemem.

2 hafta geçmediği sürece ticket atıp geri alabilirsin farkı. Ticket at anlat durumu yardımcı olurlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2 hafta geçmediği sürece ticket atıp geri alabilirsin farkı. Ticket at anlat durumu yardımcı olurlar.

Yok onu demek istememiştim. Ben biriktirdiğim IP ile Vi almıştım. Vi indirime girince rp ile alır, Kha'yıda IP ile alır 2 champ almış olurdum.
    Böyle bir şey tekrar olur mu listemdeki champların indirime girme olasılığı var mı? Bunu soruyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.