Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.691
Cevap
40
Favori
433.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu kirliligi olmamasi acisindan bu konu altinda onerilerimizi paylasalim lutfen.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ben başlayayım anivia mı yoksa malzahar mı karar veremedim ikisiylede free olunca oynadım. ikiside zevkli hero (bana göre) hangisini tavsiye edersiniz ????
  • ne tarz bir oyun stilin olduğunu söylersen yardımcı olmaya çalışırız. Güzel hero diye bir şey yok sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Bankamatik

ne tarz bir oyun stilin olduğunu söylersen yardımcı olmaya çalışırız. Güzel hero diye bir şey yok sonuçta

oyun stili ??? genelde mage ap kasan heroları oynarım ve zor charlar seçimimdir. kolay ölebilen fakat kolay da öldürebilen charlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PushCancelButton -- 18 Ağustos 2010; 17:35:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PushCancelButton

quote:

ne tarz bir oyun stilin olduğunu söylersen yardımcı olmaya çalışırız. Güzel hero diye bir şey yok sonuçta

oyun stili ??? genelde mage ap kasan heroları oynarım ve zor charlar seçimimdir. kolay ölebilen fakat kolay da öldürebilen charlar.

anivia diyorum o zaman oynaması o kadar kolay değil fakat baya eğlenceli duvarını iyi kullanabilirsen resmen rakibeişkence ediyosun hard nuker başka ne diyim ki

• quote:

ben başlayayım anivia mı yoksa malzahar mı karar veremedim ikisiylede free olunca oynadım. ikiside zevkli hero (bana göre) hangisini tavsiye edersiniz ????

Bana kalırsa ben de anivia derim pasifi kesinlikle oyunun en iyi pasiflerinden biri ki rakibin ciddi anlamda canını sıkıyor. Biraz pratik lazım sadece aniviayla
  • Anivia'nın yumurtaya dönüşmesi oyunda gördüğüm en gıcık şey olabilir. Anivia'yı kestiğini zannediyorsun ölmüyor güçlü bir yumurta oluyor. Onu öldürürken de düşman geliyor yumurtayı koruyor ve baştan doğuyor
  • karar verildi anivia yı alıyorum.
  • Uzun süre lane'de kalabilen ve early game'de harass'ı güçlü tank char arıyorum. Ne önerirsiniz ?

Bu tarz oynayıp sevdiğim herolar Dr.Mundo ve Nunu ama yeni bişe lazım artık.
  • bence oyundaki en iyi tank shen ultisiyle takım arkadaşlarına çok yardım ediyor.
  • anivia pek iyi nuker sayılmasa da takıma yardımcı mage olarak güzel iş yapmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy

Uzun süre lane'de kalabilen ve early game'de harass'ı güçlü tank char arıyorum. Ne önerirsiniz ?

chogath diyorum pasifi sayesinde uzun süre lane de kalablysn stun silence takımına çok yardım ediyo aynı zamandada ultiy le de rahat kill alır veya cücük cho yu büyütebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

quote:

Uzun süre lane'de kalabilen ve early game'de harass'ı güçlü tank char arıyorum. Ne önerirsiniz ?

chogath diyorum pasifi sayesinde uzun süre lane de kalablysn stun silence takımına çok yardım ediyo aynı zamandada ultiy le de rahat kill alır veya cücük cho yu büyütebilirsin

cho gath uzun süre lanede kalabilir ama mp harcamassa sonuçta skilleri kullanınca mp si gidiyor ve bunun içinde baseye dönmesi lazım. ama uzun süre lanede kalmak gibi bir problem yoksa cho gath la hem kill alırsın hemde tanklık yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PushCancelButton -- 19 Ağustos 2010; 11:55:07 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

quote:

cho gath uzun süre lanede kalabilir ama mp harcamassa sonuçta skilleri kullanınca mp si gidiyor ve bunun içinde baseye dönmesi lazım. ama uzun süre lanede kalmak gibi bir problem yoksa cho gath la hem kill alırsın hemde tanklık yaparsın.

pasif i hem hp hem mp veriyo crep oldurdugunde ki buda e veya w tam hatrlamyrm kck oklar atanla gayet kolay oluyor

• quote:

Evet arkadaşlar, hangisnii alayım soruları buraya. Konu kirliliği olmasın

Arkadaşım ben zaten açmıştım bildiğin konumun üstüne çıkmışssın ? Zaten topu topu mesajalrın hepsi 1 sayfada aşağıya doğru insen görebilirdin ?http://forum.donanimhaber.com/m_42179074/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackButler -- 19 Ağustos 2010; 12:50:45 >
  • Birde ben Sorayım Olaf mı Shaco mu 2 sinide oynamadım karar veremiyorum
  • shaco oynaması zevkli bir hero öleceği zaman deceive kullanması... ama bence olaf al çünkü hem canı fazla hemde en az shaco kadar kill alırsın.
    Bu arada aniviayı aldım en zevk aldığım herolardan biri ilk başlarda oynayamadım ama alışınca ölüm makinesine dönüştü. Anivia da pro olan biri rehber hazırlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PushCancelButton -- 19 Ağustos 2010; 16:24:19 >
  • 1350 ip im var Alistar almıstım menmun kalamadım yeniden biriktirdim 1350 ip simdi ne alayım Aklımda Twisted fate Evelynn falan var sizce ne seceeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontrolsüz

1350 ip im var Alistar almıstım menmun kalamadım yeniden biriktirdim 1350 ip simdi ne alayım Aklımda Twisted fate Evelynn falan var sizce ne seceeyim

3150 biriktir bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kontrolsüz

1350 ip im var Alistar almıstım menmun kalamadım yeniden biriktirdim 1350 ip simdi ne alayım Aklımda Twisted fate Evelynn falan var sizce ne seceeyim

3150 biriktir bence

ALdım evelynn i cok memnunum twisted gayet guzel gibi ama 3150 yapcam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.