Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.691
Cevap
40
Favori
433.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Randy Blythe*

quote:

Biraz da biz soralım bakalım. Jungler playerım. Jungleda oynanıp verim alınabilecek championlardan 5 tane kaldı. Sejuani, Elise, Kha Zix, Rengar ve Skarner. İstediğim özellik sağlam bir initiator olması ve teamfightlarda rahat focuslanabilmesi. Rengar ve Kha Zix hariç hepsiyle bolca oynamışlığım var -Kha ile sadece 2 oyun oynadım, Rengar ile hiç oynamadım- Bu özellikler Rengar'da var gibime geliyor ama bir de sizin görüşlerinizi alalım

Up

kendi soruna cevap vermişsin bence cok up değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce Rumble öğrenmesi kolay bir karakter mi??Early gamede ve late gamede nasıldır acaba?Almayı düşünüyorumda kendisini.Birkaç birşey yazarsanız sevinirim.

Tr serverinde Rumble gibi çok nadir kullanılan karakter almayı düşünüyorum.Başka tavsiyeleriniz var mı Rumble ve Renekton arasında kaldım ama başka hero tavsiyeleride olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

quote:

quote:

Biraz da biz soralım bakalım. Jungler playerım. Jungleda oynanıp verim alınabilecek championlardan 5 tane kaldı. Sejuani, Elise, Kha Zix, Rengar ve Skarner. İstediğim özellik sağlam bir initiator olması ve teamfightlarda rahat focuslanabilmesi. Rengar ve Kha Zix hariç hepsiyle bolca oynamışlığım var -Kha ile sadece 2 oyun oynadım, Rengar ile hiç oynamadım- Bu özellikler Rengar'da var gibime geliyor ama bir de sizin görüşlerinizi alalım

Up

Rengar konusunda emin olmadığım için sordum bir bakıma. Hiç oynamadım ama gelen nerfleri biliyorum. En kötü refund ederim aldığım zaman ama refund kullanmama gerek kalmadan bir champion almak tercihim şuan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Up

Rengar konusunda emin olmadığım için sordum bir bakıma. Hiç oynamadım ama gelen nerfleri biliyorum. En kötü refund ederim aldığım zaman ama refund kullanmama gerek kalmadan bir champion almak tercihim şuan

rengar önermem açıkçası.Jungle Kha da hoşuma gitmiyor Kha bluesuz zor oynanıyor o yüzden midde kullanmak daha uygun.Intiator istiyorsan Skarner yada Sejuani derim saydıkların arasından.Elise jungle da pek hoşuma gitmez.Skarnerda blue ya bağımlı biraz.Sejuani de earlyde squishy.

• Bu arada arkadaşımda benim yanıma yani draven in yanına güzel bir support önerirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hecarim zevkli bi hero mu ? Bide diana mi Hecarim mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

quote:

quote:

quote:

Up

rengar önermem açıkçası.Jungle Kha da hoşuma gitmiyor Kha bluesuz zor oynanıyor o yüzden midde kullanmak daha uygun.Intiator istiyorsan Skarner yada Sejuani derim saydıkların arasından.Elise jungle da pek hoşuma gitmez.Skarnerda blue ya bağımlı biraz.Sejuani de earlyde squishy.

Aynen katılıyorum rengar bitik durumda ve son iade hakkımı galiba onun için kullanacağım atak kasarsan hemen ölüyorsun tank kasarsan öldüremiyorsun heroyu silseler daha iyi olur bence fidd oldukça iyi bir jungler iyi gang atıyor özellikle 6 dan sonra ve kasarsa 350 400 ap civarı adamı bitiriyor zaten ama geçerse tek ultide penta garantili güzel bir hero off tank kasarsan 5 kişi arasından carry sadece w ile alabilirsin zaten canın düşmez o sıradada sizinkiler dalar oyunu alırsınız tavsiye ederim.

• arkadaşlar lee sin almayı düşünüyorum fakat late gamede ''useless'' deniliyor kararsız kaldım
  • Sizce Kassadin mi alayım Karthus mu? Zevk için alıyorum ilk söyleneni alacağım :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkér

arkadaşlar lee sin almayı düşünüyorum fakat late gamede ''useless'' deniliyor kararsız kaldım

Latede useless mi? Onu söyleyenin kafasına bi tane aduket yapıştır geçer adam pasifliğinden oynayamamış sanada kötülüyor lee aldığım zaman karşımda xin bile duramaz ( oynamayı bilirim sende bilirsen sende alırsın ) 6 levelde adamı kule altına yollayıp kuleye öldürtmenin zevki bi lee sinde bide blitzcrank de vardır sen onu boşver off tank kasarsan iyi bir damagenin yanında oldukça sağlam kalırsın tflerde carry öldürmek tek combonu alır okadar sonra kaçarsın zaten son derece kolay :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nothing2_Lose

Hecarim zevkli bi hero mu ? Bide diana mi Hecarim mi ?

Çok zevklidir Düldül. Diana ile Hecarim'i karşılaştırmak saçma olur, Jungler olarak soruyorsan Hecarim gankleri Diana'ya göre daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Çok zevklidir Düldül. Diana ile Hecarim'i karşılaştırmak saçma olur, Jungler olarak soruyorsan Hecarim gankleri Diana'ya göre daha iyidir.

Aynen katılıyorum karşılaştırmak saçma ancak 1 vs 1 de hangisi alır dersen orda playere bakar o iş derim ikiside off tank kasılınca çok iyi tanklayıp çok iyi hasar veriyor hecarimin seri q ve w dan gelen hp si ve e ile atılan başarılı gangları var dianada ise q r combosunda cd olmayışı kaçan adamı e ile çekebilmen ayrıcada sağlam damage atması iyi ikiside olur jungle atacaksan hecarim mid top oynarsan diana derim

• quote:

Orijinalden alıntı: pr0gedys

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Aynen katılıyorum karşılaştırmak saçma ancak 1 vs 1 de hangisi alır dersen orda playere bakar o iş derim ikiside off tank kasılınca çok iyi tanklayıp çok iyi hasar veriyor hecarimin seri q ve w dan gelen hp si ve e ile atılan başarılı gangları var dianada ise q r combosunda cd olmayışı kaçan adamı e ile çekebilmen ayrıcada sağlam damage atması iyi ikiside olur jungle atacaksan hecarim mid top oynarsan diana derim

hecarim alıyorum sağolun :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Rebirtha

herkese iyi günler 29 levelim su an. Şimdiye kadar bot mid top jungle gibi lane lerde oynadım. Ancak zaman zaman takımın support ihtiyacı oluyor bu ihtiyaca göre ancak lux seçebiliyorum. Ve hiç bir support karakterle oynamadım. Bana ilk kez oynayabileceğim oynarken fazla beceri gerektirmeyen bir sup karakteri önerir misin. tabi buna uygun da birkaç taktikte olursa hiç fena olmaz. Şimdiden herkese teşekkürler.

Silence etkisi ve adc ne mana yükleyebilme özelliğine sahip Soraka. tf de takımının canını ultileyerek katkı sağlar deneyebilirsin, mana sorunu fazla olan fakat sersemletmeye sahip Taric taric aynı zamanda armor herosudur adc ye armor verir, Benim kendi main sup herom Alistar dır istersen dene off tank alistar. kolay olan bi support karakteride sona var artık hangisi daha uygun gözüktüyse bunları tavsiye ederim. ha eğer 6300 varsa Mutlaka lulu al.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirCrocodile

Sizce Kassadin mi alayım Karthus mu? Zevk için alıyorum ilk söyleneni alacağım :P

2 sininde ultisi OP
  • quote:

arkadaşlar lee sin almayı düşünüyorum fakat late gamede ''useless'' deniliyor kararsız kaldım

hoşuna gittiyse al ama ilk oyunlarda tak diye öğrenemessin haberin olsun, nasıl kasarsan öyle olur ve q yu tutturmak için çalışman lazım biraz el pratikliği kaçma vs..
  • Caitlyn indirime girmişken alayım mı ne dersiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Response-

quote:

hoşuna gittiyse al ama ilk oyunlarda tak diye öğrenemessin haberin olsun, nasıl kasarsan öyle olur ve q yu tutturmak için çalışman lazım biraz el pratikliği kaçma vs..

Bir dotaciya bunu demeni yakistiramadim

• quote:

Orijinalden alıntı: onslaught23

Caitlyn indirime girmişken alayım mı ne dersiniz???

Adc oynayan biriniz mutlaka sahip olması gerekir diye düşünüyorum. S3 ile birlikte en iyi 2. adc bence. 1 numara Mf.
    Not: Kişisel düşüncelerdir. Pbe'de deneme şansın varsa önce dene derim. Gerçi 2 haftada bir bedava oluyor oynamışsındır illa ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: onslaught23

Caitlyn indirime girmişken alayım mı ne dersiniz???

Adc oynayan biriniz mutlaka sahip olması gerekir diye düşünüyorum. S3 ile birlikte en iyi 2. adc bence. 1 numara Mf.
    Not: Kişisel düşüncelerdir. Pbe'de deneme şansın varsa önce dene derim. Gerçi 2 haftada bir bedava oluyor oynamışsındır illa ki.

Daha önceden deneme fırsatım oldu çok da sevmiştim.Yorumun için teşekkürler kesin alıyorum
  • 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.