Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.691
Cevap
40
Favori
433.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • irelia ne durumda beyler? solo top için önerir misiniz?
  • arkadaşlar sizce miss fortune mu yoksa graves mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

arkadaşlar sizce miss fortune mu yoksa graves mi?

Stilleri farklı. Mf bildiğimiz dps, Graves biraz kombo ağırlıklı. Yine de Miss Fortune daha iyi bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThaNaTooS

irelia ne durumda beyler? solo top için önerir misiniz?

Tabi ki, benim gözümde en baba(!) şampiyonlardandır topta. Jungle da gidebilir. Ama benim favorim mid. Çok iyi oluyor. Late gamede canavar. Atk speed kasıyorsun offtank olduğunu unutmadan. True vuran skill olduğu için dmg almana gerek kalmıyor pek. İceborn yada trinity alırsın. Ultiyi spellblade pasifi ile birlikte etkin kullanmalısın. Bir de early biraz zayıf, farm yap sadece. 15 dkdan sonra al eline sopayı.
  • 60a yakın şampiyonum var ama hiç adcm yok -.- Hangi adcyi almalıyım. Freeyken Corkiyle ve Caitlynle sağlam oynardım ama. Normal game herşey tam belli olmuyor.
  • Cait, Mf ve Varus başlamak için iyidir. Farmı, oynaması kolay, oyunun tümünde etkili şampiyonlar. Adc oynamaya alıştıktan sonra Graves, Ez, Corki ile devam edebilirsin, bunlar skill bazlı şampiyonlardır, lanede kuvvetli fakat tf performansı biraz düşüktür. Kendini iyice geliştirdikten sonra Twitch, Vayne ve kogmaw ile tamamlarsın. Bunlar late gamede etkili, ağır focus yiyen, kaçma skilleri yetersiz, özenli pozisyon alma ve koruma gerektiren şampiyonlardır. Bunlar dışında Sivir ve Ashe önermiyorum. Draven zor ama etkili bir şampiyon, çok pratik istiyor hakkını vermek için. Tristana late de etkili ama early çok zayıf. Şuan senin için en uygunu Miss Fortune bence. Lanede çok kuvvetli gerçekten. Tf'de ise tek yapman gereken iyi bir pozisyon alıp ulti kullanmak. Fighta fazla yaklaşmamak senin için en iyisi olacaktır zaten. Cait alırsan da sıkıntı çekmezsin yine lanede çok güçlü ve etkili bir menzili var. 50cal net ile kendini geri atabiliyor hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Cait, Mf ve Varus başlamak için iyidir. Farmı, oynaması kolay, oyunun tümünde etkili şampiyonlar. Adc oynamaya alıştıktan sonra Graves, Ez, Corki ile devam edebilirsin, bunlar skill bazlı şampiyonlardır, lanede kuvvetli fakat tf performansı biraz düşüktür. Kendini iyice geliştirdikten sonra Twitch, Vayne ve kogmaw ile tamamlarsın. Bunlar late gamede etkili, ağır focus yiyen, kaçma skilleri yetersiz, özenli pozisyon alma ve koruma gerektiren şampiyonlardır. Bunlar dışında Sivir ve Ashe önermiyorum. Draven zor ama etkili bir şampiyon, çok pratik istiyor hakkını vermek için. Tristana late de etkili ama early çok zayıf. Şuan senin için en uygunu Miss Fortune bence. Lanede çok kuvvetli gerçekten. Tf'de ise tek yapman gereken iyi bir pozisyon alıp ulti kullanmak. Fighta fazla yaklaşmamak senin için en iyisi olacaktır zaten. Cait alırsan da sıkıntı çekmezsin yine lanede çok güçlü ve etkili bir menzili var. 50cal net ile kendini geri atabiliyor hem.

Ez-corki ikilisininn yeni sezonda damage'i çok düşük seninde belirttiğin gibi. Kogmaw free biraz denedim. Wsu epey etkili mundonun canını eritmem pek zamanımı almadı yinede Cait mf arasında kaldım. cait outfarm bırakmak için birebir. Ancak MF passiveinden ultisine mükemmel bi skillset bence. Sence Miss Fortune mu Caitlyn mi biraz açar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cranekill

quote:

Cait, Mf ve Varus başlamak için iyidir. Farmı, oynaması kolay, oyunun tümünde etkili şampiyonlar. Adc oynamaya alıştıktan sonra Graves, Ez, Corki ile devam edebilirsin, bunlar skill bazlı şampiyonlardır, lanede kuvvetli fakat tf performansı biraz düşüktür. Kendini iyice geliştirdikten sonra Twitch, Vayne ve kogmaw ile tamamlarsın. Bunlar late gamede etkili, ağır focus yiyen, kaçma skilleri yetersiz, özenli pozisyon alma ve koruma gerektiren şampiyonlardır. Bunlar dışında Sivir ve Ashe önermiyorum. Draven zor ama etkili bir şampiyon, çok pratik istiyor hakkını vermek için. Tristana late de etkili ama early çok zayıf. Şuan senin için en uygunu Miss Fortune bence. Lanede çok kuvvetli gerçekten. Tf'de ise tek yapman gereken iyi bir pozisyon alıp ulti kullanmak. Fighta fazla yaklaşmamak senin için en iyisi olacaktır zaten. Cait alırsan da sıkıntı çekmezsin yine lanede çok güçlü ve etkili bir menzili var. 50cal net ile kendini geri atabiliyor hem.

Ez-corki ikilisininn yeni sezonda damage'i çok düşük seninde belirttiğin gibi. Kogmaw free biraz denedim. Wsu epey etkili mundonun canını eritmem pek zamanımı almadı yinede Cait mf arasında kaldım. cait outfarm bırakmak için birebir. Ancak MF passiveinden ultisine mükemmel bi skillset bence. Sence Miss Fortune mu Caitlyn mi biraz açar mısın ?

Skilleri tek tek anlatmama gerek var mı, daha önce oynadın mı? Karar verdiğinde build de anlatabilirim bu arada. Ben Miss Fortune'ye daha sıcak bakıyorum. Bunun sebebi ultisi. Büyük bir alana etkili bir dmg vuruyor, bc varsa tüm armorları düşürüyor. e yine aoe slow. q sekerek iki rakibe çarıpıyor. Caitlyn ise single-target tamamen. Sonuçta sniper. Caitlyn yüksek range sayesinde lanede daha rahat ama iyi bir pozisyon alınırsa ve korunursa mf toplamda daha fazla dmg vurabilir kolayca. O yüzden takımımda kesinlikle iyi bir Miss Fortune tercih ederim. Ama kendine güvenmiyorsan, ultisini etkili kullanamam diyorsan Cait al. Tek yapman gereken adama tıklamak. Uzun menzili sayesinde güvenli bir mesafeden teker teker indirirsin.
  • Oynadım tabiyki. Aşağı yukarı 10-15 er kez atmışımdır ikisiylede. Ancak Solo queue için hangisinin daha yararlı olacağını tam bulamadım. BU konuyu göze alırsak benim için Cailtlyn bir adım daha önde çünkü uzun range'i ile lanede outfarm kalma ihtimali düşük ve kaçma skilli olarak daha iyi. Hayvani bir pokeyede sahip ancak oyun sonu etkisi Miss Fortune kadar asla değil ve Sona, Thresh, Jarvan gibi şampiyonlar Miss Fortune ile mükemmel bi sinerji oluşturuyor. Caitlyn alıp rahatıma bakmak daha cazip gelsede Miss Fortune ile atabileceğin iyi bi ultinin vereceği hasarda beni cezbetmiyor değil. Çok arada kaldım.
  • quote:

quote:

Stilleri farklı. Mf bildiğimiz dps, Graves biraz kombo ağırlıklı. Yine de Miss Fortune daha iyi bu aralar.

bana da mf daha yakin geliyor.biraz daha adc almam lazim ve aklimda bu ikisi var.graves daha tanky pasifi sayesinde ve E si hoş,mf a bakarsak pasifi ile base atinca hizlica geri geliyor,Q su supp ile adc kacarken atinca birbirine sekip birbirlerine düsürebiliyor ,ultisi ise teamfightta önemli bi yere sahip,uzaktan rahaca atiyosun artı adam kacıcağini saniyor ama ltinle aliyorsun.mf nin kötü yani pasifini bozunca iş bitiyor.gravesinde ultisi nedense bir türlü hoşuma gitmiyor ama. sank dmg bakimindan. gravs daha iyi gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

bana da mf daha yakin geliyor.biraz daha adc almam lazim ve aklimda bu ikisi var.graves daha tanky pasifi sayesinde ve E si hoş,mf a bakarsak pasifi ile base atinca hizlica geri geliyor,Q su supp ile adc kacarken atinca birbirine sekip birbirlerine düsürebiliyor ,ultisi ise teamfightta önemli bi yere sahip,uzaktan rahaca atiyosun artı adam kacıcağini saniyor ama ltinle aliyorsun.mf nin kötü yani pasifini bozunca iş bitiyor.gravesinde ultisi nedense bir türlü hoşuma gitmiyor ama. sank dmg bakimindan. gravs daha iyi gibi

Mf pasifi bozulsa da çok bir şey farketmez. O haritada uzun mesafeleri giderken işe yarıyor recall gibi. Lane de botu tamamladıktan sonra pek ihtiyacın yok pasife. Graves'in sevmediğim yönü tf'de ki etkisizliği. Sonuçta takım savaşında önde tanklar oluyor ve arkadaki carrylere kombo atamıyorsun. Tanka skill harcamak da akıllıca değil. aa ile yeterince dmg vuramıyorum. O yüzden Miss Fortune ile daha iyi aram. Yoksa lanede Graves ezer çoğu adcyi. Miss Fortune sorunu ise ultisinin bozulma ihtimali. Kötü bir pozisyon almış isen stun gg wp.

@Cranekill; İp biriktir ikisini birlikte al düşünme bu kadar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mf pasifi bozulsa da çok bir şey farketmez. O haritada uzun mesafeleri giderken işe yarıyor recall gibi. Lane de botu tamamladıktan sonra pek ihtiyacın yok pasife. Graves'in sevmediğim yönü tf'de ki etkisizliği. Sonuçta takım savaşında önde tanklar oluyor ve arkadaki carrylere kombo atamıyorsun. Tanka skill harcamak da akıllıca değil. aa ile yeterince dmg vuramıyorum. O yüzden Miss Fortune ile daha iyi aram. Yoksa lanede Graves ezer çoğu adcyi. Miss Fortune sorunu ise ultisinin bozulma ihtimali. Kötü bir pozisyon almış isen stun gg wp.

@Cranekill; İp biriktir ikisini birlikte al düşünme bu kadar.

şimdi bende arada kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ikiside ama ben cait oneririm outplayed olma ihtimalin cok zayif.Karsina tristana,varus,quinn birazda graves zorlar.MFortune da iyidir kacis mekanigi caite gore kotu gapcloser varsa karsida zorlanirsin.Kisaca cait rakibe agirligini hissettir oynatma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

quote:

ikiside ama ben cait oneririm outplayed olma ihtimalin cok zayif.Karsina tristana,varus,quinn birazda graves zorlar.MFortune da iyidir kacis mekanigi caite gore kotu gapcloser varsa karsida zorlanirsin.Kisaca cait rakibe agirligini hissettir oynatma.

Adamın kafası zaten karışıktı bir de sen muhalefet oldun

Hangisini alırsan al pişman olmazsın. Tek cümle ile Cait lane de daha iyi, Miss Fortune teamfight da.
  • Tristana mi teemo mu arkadaşlar?
  • Hiç supp herom yok bir yerden başlamak istiyorum ne almamı önerirsiniz? Aklımda lulu var ne dersiniz?
  • Lulu iyidir ama ben Leona hayranıyım. Tresh çok hoş hareketler yapabiliyor ama yanında oynayan adam ile anlaşabilmelisin, duo değilse pek anlamı kalmıyor. Blitz bir numara ama genelde banlanıyor o yüzden önermiyorum. Taric etkili ve kolay. Janna iyidir. Skillshotların iyiyse Zyra ve Lux olabilir.

Tüm supportları saydım sanki. Lulu biraz zor oynaması. Ne zaman hangi skilli nasıl kullanacağını bilmen lazım. Ama Leona öyle değil. Kılıcı bir tutturuyor stunlar bitene kadar çıkıp bir sigara içiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Tristana mi teemo mu arkadaşlar?

Hangi lane ve hangi rol için soruyorsun? Tristana adc olarak oynanır genelde, Teemo ise ap-top olarak. Aynı zamanda Tristana ap-mid ve Teemo adc olarak da oynanabilir. Hatta supp bile gidebilirsin Teemo ile.

Eğer 30 level altı ve meta oturmamış ise Teemo öneririm. Atk speed ve ap kas.
  • Zed mi Khazix mi ?
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.