Şimdi Ara

Çernobil'den Yeni Geldim Sorularınızı Yanıtlayabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çernobile gitmeyi düşünenler varsa sorularınızı yanıtlayabilirim.
    Aşağıda gezi yazım fotoğraflar ve videolar bulunmaktadır.https://www.denizhoca.com/index.php/2017/07/24/aldim-basimi-gidiyorum-cernobil/

• Elinize sağlık. Gerçekten fotoğraflar ve videolar ile desteklenmiş çok akıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Yazınızı okurken benimde ilgimi çeken bu fantastik yerin havasını solumuş oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Elinize sağlık. Gerçekten fotoğraflar ve videolar ile desteklenmiş çok akıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Yazınızı okurken benimde ilgimi çeken bu fantastik yerin havasını solumuş oldum.

Eğer İstanbuldaysanız 30 Eylül saat 14:00 da Sirkecide Sony Konsept mağazada Çernobil söylemiş olacak. Beklerim mutlaka..
  • denizhoca kullanıcısına yanıt
    Malesef Ankara'da ikamet ediyorum. Katılabilmeyi çok isterdim keyifli bir söyleşi olacağına eminim. Belkide söyleşiyi kaydedip İnternete yüklerseniz bizde yararlanmış oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Malesef Ankara'da ikamet ediyorum. Katılabilmeyi çok isterdim keyifli bir söyleşi olacağına eminim. Belkide söyleşiyi kaydedip İnternete yüklerseniz bizde yararlanmış oluruz.

Tabiki, kaydedeceğim :)
  • Çok beğendiğim bir yazı oldu. Merak ettiğim ve ilgil alanım olan bir seyahatti bu. Teşekkür ederiz aktardığınız bilgilerden dolayı. Seneye yıl içerisinde bende uğramayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutlaka gidin. Gitmeden önce iletişime geçerseniz benimle daha detaylı bilgi de verebilirim.
  • 30 senedir kimsenin uğramadığı, tarihi bir değeri olmayan ölümcül bir yer.

Kaza olmasaydı bu kadar çok ilgi görmezdi..

Eskimiş çürümüş yerleri görmek için bu kadar uğraşmaya gerek yok bence, şahsi düşüncem budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

30 senedir kimsenin uğramadığı, tarihi bir değeri olmayan ölümcül bir yer.

Kaza olmasaydı bu kadar çok ilgi görmezdi..

Eskimiş çürümüş yerleri görmek için bu kadar uğraşmaya gerek yok bence, şahsi düşüncem budur

Yaşamın devam ettiği, bir çok kişinin uğradığı ve ölümcül olmayan bir yer.
    Tabiki kaza olmasaydı bu kadar ilgi görmeyeceği kesin.

Eskimiş, çürümüş doğa ile iç içe geçmiş, hayvan sayısının arttığı, bitki çeşidinin bollaştığı bir yeri sadece ve sadece kaza sonrası enkaz temizleme çalışmalarında aldıkları yüksek dozda radyasyon nedeniyle başka hayatları kurtarmak için ölen kahramanlar için bile gezilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.