Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
70.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxlboy

çok komiksin.

Aytaç ı savunacak halim yok.. Banane elalemin firmasından. Ben işime gelene göre hareket ederim.

Ama yazdıkların sende bir gariplik var diyor.

Aytaçtan onu almışın bunu almışın dönüp tekrar almışsım sonra aile bireyleri almış.

Madem hepsi hataydı neden 2 hadi maksimum 3. den sonra bırakmadın ?
    Aytaç tokatı tatlı mı geldi :-D

Birde bize aytaç ın alternatifi olarak kokuşmuş , ne halt yediğini bilmeyen karfur u övüyorsun :-D

Ankara Cepa da dandik bir karfur var ..ne zaman gitsem
    ....evet evet ne zaman gitsem kasap reyonu iğrenç kokuşmuş et kokuyor. Bir insan oradan nasıl et alır çok ilginç.

Alıntıları Göster
    Dostum , Genel alışverişi annem yapıyor ve markette iken indirimde olunca ha bu sefer diye aldım...
    Carrefour'un eti 10 kat daha iyi ondan.
    Bana gelen tüm aytaçlar kötüdür he damak zevkin ayırysa bilemem.Al bak hadi ben zevksiz ve yemekten anlamayan biriyim.
    Bu kadar insanda mı zevskiz ?https://www.sikayetvar.com/aytac-et/sok

• Arkadaşlar tavada nasıl yapabiliriz öğrenciyim döküm tavam yok tost makinesi var bi ızgara olarak fırında yok :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Mühürleme yapacaksınız yüksek ısıda ısıtılan tavaya ( tava dan dumanlar çıkmaya başlayacak) koyun eti 1 dakika diyor tarifine ama kanlı oldu şefin spesyali et kalın oldugu için siz 2 dakikaya yakın tutun tavada sonra diğer yüzü yapın. Mühürleme bitince kısık ateşte 6-7 dakika pişirin her yüzünü yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 2 Ağustos 2019; 4:9:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim, iptaller nedeniyle iadeler 9.95 olarak yatmış, kimilerine 0.01 kuruş eksik yatıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 2 Ağustos 2019; 9:34:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmediysen alma, yeme arkadaşım. Öncesinde aldım yedim, beğendim. Son indirimde de birkaç paket daha aldım yiyorum.
    Şu sebepten dolayı sağlıksız dersin, almayın dersin, ortaya nesnel bir şeyler koyarsın anlarım. Tamamen subjektif bir şekilde bu et kötü bunu yiyenler de zevksizdir demen hoş değil.
    80 milyonluk bir ülke olduğumuzdan şikayetvar üzerinde müşterisine en fazla değer verip önemseyen şirketler için bile şikayet bulabilirsin.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Alışverişi hangi tarihte yapmıştınız hocam? Benim 27.07.2019 tarihinde yapmış olduğum alışverişler henüz yansımadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r3ally

Alışverişi hangi tarihte yapmıştınız hocam? Benim 27.07.2019 tarihinde yapmış olduğum alışverişler henüz yansımadı.
    geçen hafta
    4-5 sürüyor iadesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala devammı ediyor bu 1 günlük demişlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Arkadaşlar tavada nasıl yapabiliriz öğrenciyim döküm tavam yok tost makinesi var bi ızgara olarak fırında yok :D
    Tost makinesinin 1 plakasını çıkar peçete ile yağla ocakta büyük gözün üstüne koy. Duman çıkana kadar ısıt. Etin iki tarafını 3-4 dakika pişir. Üzerine kekik-tuz varsa afiyet olsun.

• Bu sitede 1+1 görünüyor da mağazada deneyen oldu mu dün veya bugün? Şok ve A101'lerde kasada deneme yapmak istemiyorlar nedensiz bir şekilde neymiş iadesi zormuş.
  • 2 parça yedik şefin spesyeli ile akdenizi gerçekten lezzetsizdi beğenmedik

• Arkadaşlar mobilden verdiğimiz sipariş için poşet parası alıyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekinsan_1 -- 5 Ağustos 2019; 23:36:33 >
  • poşet parası vermek istemeyen ekmek poşetlerini kullansın

• https://www.youtube.com/watch?v=0t_-j1BUQhM&app=desktop

• 4 adet aldim .daha sonra bikac tane daha aldim.tek tek stok olmadigi yuzden iptal oldu.uygulamadan sikayet ettim , madem stokta yok neden uygulamada gozukuyor diye.1 gun sonra ilçe de bulunan sorumlu kisi aradi.stok kontrol her aksam oliyormus.dedim iptal oldu para geri yatmadi , ben iletecegim dedi kapatti.yil olmus 2019 hâla anlik stok kontrol yapilamiyor.iadede 6 gun sonra yatti

• Stoklar ne zaman yenilenir acaba kampanya hala devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eminxconan

Stoklar ne zaman yenilenir acaba kampanya hala devam ediyor
    Sitede 1+1 kalkmışsa -ki kalkmış- kampanya devam etmiyordur. Ara ara 1+1'e düşüyor ama.
  • Gördüğüm kadarıyla etler tranç tan kesilme. En iyi döküm tavada deniz tuzuyla dahi pişse yağsız birşeye benzemez gibi geliyor.

• arkadaşlar eti yatay olarak yaprak gibi 2 dilim halinde kesince döküm tavada cabuk ve kolay pişiyor tavsiye ederim öyle pişirmenizi, soslu olduğu için içindeki sarımsak değişik bir aroma vermiş damak tadına uymaya bilir yoksa et pamuk gibi pişiyor yani.AYTAÇ firması piyasada bilindik firmalardan kat kat kaliteli firmadır ette sıkıntı olmaz gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.