Şimdi Ara

cep telefonu seçimi -k790-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon almayı düşünüyorum. araştırdığım kadarıyla. k790 öne çıkıyor. aslında ilk önce w810 almayı düşüyordum tamda karar verebilmiş değilim. Şu noktalarda yardımlarınızı bekliyorum

-k790 mı alayım w810 mu? Ya da bu telefonların fiyat aralığında başka model tasiyeleriniz.

-netten fiyat ile ilgili şoyle bir link buldum daha uygun fiyatlar da vardı fakat güvenilirlik konusunda pek bir bilgim olmadığı için bunu tercih ettim.
    k90

daha iyi fiyat öneren güvenilir bir site veya istanbul içinde magaza ?

Aradığım özellikler.

-Şık bir görünümü olması(sadece biraz ince olması yeterli kaba olmasın cebimde rahat taşıyabileyim)
    -Kulaklıktan çıkan ses kalitesinin iyi olması.Höperlerin kalitesi o kadar önemli değil açık hava konseri vermeyeceğim
    -hafıza kartı eklenebilmesi max hafızanın yüksek olması en azından içine yeteri kadar mp3 atabilmeliyim.
    -yanımda mp3 player+telefon+foto mak taşımak yerine sadece tel taşımak istiyorum. Bu sebeple fotograf kalitesi super olmasa bile en azından tatmin edici olmalıdır.
    -fiyat 400m yi geçmemelidir.

yadımlarınız için şimdiden teşekkurler.

• K790
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

K790

saol

yorumlarınız önemli benim için yardım plz
  • k790i
  • quote:

Orjinalden alıntı: ryatsu

telefon almayı düşünüyorum. araştırdığım kadarıyla. k790 öne çıkıyor. aslında ilk önce w810 almayı düşüyordum tamda karar verebilmiş değilim. Şu noktalarda yardımlarınızı bekliyorum

-k790 mı alayım w810 mu? Ya da bu telefonların fiyat aralığında başka model tasiyeleriniz.

-netten fiyat ile ilgili şoyle bir link buldum daha uygun fiyatlar da vardı fakat güvenilirlik konusunda pek bir bilgim olmadığı için bunu tercih ettim.
    k90

daha iyi fiyat öneren güvenilir bir site veya istanbul içinde magaza ?

Aradığım özellikler.

-Şık bir görünümü olması(sadece biraz ince olması yeterli kaba olmasın cebimde rahat taşıyabileyim)
    -Kulaklıktan çıkan ses kalitesinin iyi olması.Höperlerin kalitesi o kadar önemli değil açık hava konseri vermeyeceğim
    -hafıza kartı eklenebilmesi max hafızanın yüksek olması en azından içine yeteri kadar mp3 atabilmeliyim.
    -yanımda mp3 player+telefon+foto mak taşımak yerine sadece tel taşımak istiyorum. Bu sebeple fotograf kalitesi super olmasa bile en azından tatmin edici olmalıdır.
    -fiyat 400m yi geçmemelidir.

yadımlarınız için şimdiden teşekkurler.

Bu saydığın özelliklere göre Sony Ericsson K790i ye bakabilirsin fotoğraf kalitesi açısından,kulaklık seside tatmin edici düzeyde.
    Müzik fotoğrafdan daha önemli diyorsan Nokia 5320 modelini öneriyorum.Kamera hariç hemen hemen herşeyde 5320 üstün özellik açısından.

• k 790 i modeli iki tel arasından daha iyi bir tercih olur
  • k790i

• K790i

• Alacaksan k790i al bende almayı düşünüyorum ama
  • k790i iiyi güzelde bence ekranı küçük n73 tavsiye ederim
  • k790i al tabiki

w810i'nin sadece birkaç ufak +'sı var :

- walkman menüsü ve megabass
    - kutu içeriği olarak müzik kablosu ve 512'lik kart (k790i'deki m2 256mb) ayrıca daha iyi bir kulaklık hpm70 (tabi bunlar telafi edilebilen şeyler)
    - daha küçük ve kibar
  • Oy Birliğiyle K790 gözüküyor şu anda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.