Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
4.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Fiziksel olarak;

Elimin taze kaynamış, kaynar su ile haşlanması 2 hafta boyunca acı çektim.

-------

Manevi olarak;

Arabamın çizilmesi

sende duygu olmadığının bir kanıtı daha :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziksel çok fazla acı çekmedim çok şükür ama manevi.

Vücut sağlığı kadar akıl ve ruh sağlığı da çok önemli beyler. Çoğu zaman böyle hastalıklar toplumda önemsenmiyor maalesef.

Dikkat edin kendinize.
  • Sırtımda bir çıtlatmam gereken yer vardı.Basket oynayacaktık rahatsız ediyordu.Ben sırtımı acayip hızlı çıtlattım ve bunla beraber artık kemiklerime ne olduysa müthiş bir acı çektim.3 hafta kaldı öyle anca bu hafta düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağrıya acıya dayanıklıyım
    manevi hariç..
  • Fiziksel olarak yaralanmadan fazlası olmadı Allah'a şükür ama diş ağrısı birde tuvaletten çıkarken şeyin fermuara sıkışması çok kötü oluyo

Duygusal olarak tabi ki kız meselesi var birde annemin rüyamda öldüğünü görmüştüm kendimi 1 hafta toparlayamamıştım.
  • Fiziksel : Ayaklarıma kaynar su döküldü.

Manevi : Babam ın vefatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penisim kum dokuyordu kucukken iserken cok acirdi gozlerimden yas gelirdi .
    Kucuk ayak parmagini zaten hep vururumda bi yerlere ama bi kez cok berbat vurdum sanirim catladi cunku bi ses geldi evde anirdim onemsemedim sonra ama kimse yoktu evde ...

Tabiki de kiz meselesi ve tabiki de benimki sizinkinden farkli ve tabikide ben ercekten seviyordum onqwgdwf... :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kromanyon

Fiziksel olarak yaralanmadan fazlası olmadı Allah'a şükür ama diş ağrısı birde tuvaletten çıkarken şeyin fermuara sıkışması çok kötü oluyo

Duygusal olarak tabi ki kız meselesi var birde annemin rüyamda öldüğünü görmüştüm kendimi 1 hafta toparlayamamıştım.

Ruya dedinizde aklima geldi ruyamda hz . Ali'yi hz. Muhammed'i cebrail'i ( cebrail oldugunu anlamadan once allah zannetmistim insan suretinde [ ruya sonucta ] ) ve melekler gordugum curumus olmus ayaklanip benimle konusmaya gelmis olu bedenler gordum . hic unutmam " sen olusun bozan abi " dedigimde " sende olusun " demisti ve ben resmen iligim bosaldi kiyamet oldugunu anladim orada cok berbat bir ruyaydi . Saatlerce kendime gelemedim uyuyamadim o gun cok tutmama ragmen tamamen korkudan titremeye aglamaya basladim biraz . Hic unutmam o ruyayi .

Bunun gibi bir ruyam birde eskiden halisinasyonlar gorurdum onlar var . Eskiden akil sagligim pek yerinde degildi benim .

• bacagimda 50cm platin, bagirsagimda invajinasyon, akcigerimde metastaz var. bunlarin psikolojik agirligi da yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

quote:

Orijinalden alıntı: Kromanyon

Fiziksel olarak yaralanmadan fazlası olmadı Allah'a şükür ama diş ağrısı birde tuvaletten çıkarken şeyin fermuara sıkışması çok kötü oluyo

Ruya dedinizde aklima geldi ruyamda hz . Ali'yi hz. Muhammed'i cebrail'i ( cebrail oldugunu anlamadan once allah zannetmistim insan suretinde [ ruya sonucta ] ) ve melekler gordugum curumus olmus ayaklanip benimle konusmaya gelmis olu bedenler gordum . hic unutmam " sen olusun bozan abi " dedigimde " sende olusun " demisti ve ben resmen iligim bosaldi kiyamet oldugunu anladim orada cok berbat bir ruyaydi . Saatlerce kendime gelemedim uyuyamadim o gun cok tutmama ragmen tamamen korkudan titremeye aglamaya basladim biraz . Hic unutmam o ruyayi .

Bunun gibi bir ruyam birde eskiden halisinasyonlar gorurdum onlar var . Eskiden akil sagligim pek yerinde degildi benim .

Hocam ben rüyamda yüksek bir yerden düşüp sırtımın 3 gün ağırdığını biliyorum çok garip şeyler gerçekleşmişliği var rüyalarımda

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakmaterry

quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

quote:

quote:

anestezi yapılmadan 11 dişimin dolgu yapılması

Dolgu yapılırken anestezi yapılmaz zaten.

http://www.uzmantv.com/dise-dolgu-yapilirken-hasta-aci-duyar-mi

allaalla bunlar ne diyo o zaman?

Doktora bizzat sordum senin acı cektiğini anlamak ve nerde durmam gerektiğini bilmem için anestezi yapmıyorum dedi sinirlere gelmemek için .

senin doktorun öyle tercih etmiş, benimki de sen acıya dayanabilirsin iğneye gerek yok diyerek bi nevi beni gaza getirerek anestezi yapmama kararı aldı.

ama ilk alıntıda yazdığın gibi "anestezi yapılmaz" şeklinde bi kural genelleme yok. yapılan bi sürü insan var.

• ön çapraz bağ ameliyatı sonrası ilk gece çektiğim acı biri dizime çivi çakıyordu sanki tüm gece.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doktora bizzat sordum senin acı cektiğini anlamak ve nerde durmam gerektiğini bilmem için anestezi yapmıyorum dedi sinirlere gelmemek için .

senin doktorun öyle tercih etmiş, benimki de sen acıya dayanabilirsin iğneye gerek yok diyerek bi nevi beni gaza getirerek anestezi yapmama kararı aldı.

ama ilk alıntıda yazdığın gibi "anestezi yapılmaz" şeklinde bi kural genelleme yok. yapılan bi sürü insan var.

Senin dediğin başka bir şey olabilir.Doktor Sinirlere geldiğini anlayamayıp dişi öldürebilir.Çok iyi el becerisi doktor olmalı ki anestezi yapıpta dolgu tedavisi yapabilsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin dediğin başka bir şey olabilir.Doktor Sinirlere geldiğini anlayamayıp dişi öldürebilir.Çok iyi el becerisi doktor olmalı ki anestezi yapıpta dolgu tedavisi yapabilsin.

hayır video koydum doktor açıklıyo,

fakültelerde o beceriyi vermediklerini nerden biliyoruz?

neyse tamam devamında cvp atmıcam, sonuç olarak çektiğim en büyük acı dolgu sırasında olanıydı

• Fiziksel:Ameliyattan sonra sonda takmışlar onu çıkarırken biraz acıdı birde koluma serum takarken iğne damardan çıkmıştı o da acıttı biraz.

Manevi:Çok şükür bir acım olmadı karı kız işleri falan olmadığı için.
  • Morfinin iskalaması ve onunla birlikte kanal tedavisi

Manevi
    Doğduğum andan beri yanlız olmam
  • Fiziksel: Koluma demir girmesi orda yarık oluşturması ve eve gelince Alişan Abim'in kolonyayı yarığa dökmesi (mikroplar ölsün diye) ve o andaki acı. Hala izi var

Manevi: Alişan Abim'i toprağın altına koyulduğunu görmek.[X(

• şiddetli diş ağrısı kadar beter bir şey bilmiyorum ne ameliyatlar ne başka bir durumda yaşamadım
    manevi olarak pek acı çekmem maddi acıya kayar
  • sakalasirken heleki bir kiz tarafindan iki bacaginin arasina çaaaat ! Sonra yakin temastan ilgilendigi icin sikayetim yok ama o an cok kotu oldu off off fenaaa..

manevi olarak herkesinki ayni benimkide ondan cok açmaya gerek yok..

• Fiziksel olarak ; Boynumun tutulduktan sonra 3 gün boyunca pipetle beslenip , kolumu bile hareket ettirememem

Manevi olarak : Pişman olduğum bir olay

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.