Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
12
Favori
4.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi burayı okudum kendimden geçtim. Allah'a binlerce kez şükürler olsun. Şükür acı macı yaşamadım daha.
  • Sonda taktılar en buyuk acim o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lolicon

1. Fiziksel olarak, rollerblade patenlerle uçurumdan uçmam :D Antalyanın yollarını bilmeyen ben iman gücüme güvenerek uçurumun ordaki dönemecin kenarlarındaki engellerden atlıyor önce aşşağdaki kayalara çakılıp sonra yuvarlanarak sahile iniyorum :D

2. Bisiklet sürerken arka tekerleğe süratli bir araba çarpıyor teker sağa ben sola uçuşuyoruz nasıl bir şansım varsa hayvan gibi bi kayanın üzerine düşüyorum.

3. 3 keriz interraille barcelonaya gidiyoruz, yatıcak yer olmadığı için gecenin köründe dolaşırken gaspcılardan demir sopayla dayak yiyoruz

4. Trenle şehir içi giderken dışarıdan taş fırlatılıyo cam kafama iniyor 70-80 dikiş :D

5. Daha büyük bi acı çekmedim galiba ama bi AVM nin ikinci katından düşmüştüm tekrar kalkıp gitmeye çalışınca kafayı yedim diye 2 saat bekletmişlerdi sonra 4 kırığım olduğunu öğrendim :D

Vay anasını

Ayrıca okuyup okuyup kasıldım ya,cok fena

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

1. Fiziksel olarak, rollerblade patenlerle uçurumdan uçmam :D Antalyanın yollarını bilmeyen ben iman gücüme güvenerek uçurumun ordaki dönemecin kenarlarındaki engellerden atlıyor önce aşşağdaki kayalara çakılıp sonra yuvarlanarak sahile iniyorum :D

2. Bisiklet sürerken arka tekerleğe süratli bir araba çarpıyor teker sağa ben sola uçuşuyoruz nasıl bir şansım varsa hayvan gibi bi kayanın üzerine düşüyorum.

3. 3 keriz interraille barcelonaya gidiyoruz, yatıcak yer olmadığı için gecenin köründe dolaşırken gaspcılardan demir sopayla dayak yiyoruz

4. Trenle şehir içi giderken dışarıdan taş fırlatılıyo cam kafama iniyor 70-80 dikiş :D

5. Daha büyük bi acı çekmedim galiba ama bi AVM nin ikinci katından düşmüştüm tekrar kalkıp gitmeye çalışınca kafayı yedim diye 2 saat bekletmişlerdi sonra 4 kırığım olduğunu öğrendim :D

sen gene iyi yaşıyon ha,gülme krizine girdim okudukça hele tren meselesini anlat sen merak ettim

• İnsanların beni anlamaması...

• Gecen sene disim 12 saat boyunca agirdi. Ben hayatimda cok yuvarlandim yara aldim agactan dustum ayagima balta yedim nefessiz kaldim ayagim kirildi gogsum derin bi sekilde soyuldu defalarca ama boyle aci gormedim. Allah kimsenin basina vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

sen gene iyi yaşıyon ha,gülme krizine girdim okudukça hele tren meselesini anlat sen merak ettim

Bu sirkeci halkalı tren yoluydu galiba Küçükçekmece'nin orada kanarya'ya yakın bir yerde oldu. Tren geçerken orduyla taş, molotof atmışlar hiç biri içeri girmemiş bir benim olduğum yerden koca bi taş girmişti. Taşı yedim mi bilmiyorum ama ağzıma bile girmiş cam parçası düşün yani :D

• Şeftaliyi fazla kacirdigim zamanlar micarken baya aci cektigim oldu

• Fiziksel olarak : ayağımın araba tarafından ezilmesi

Manevi olarak : anneannemi kaybetmek daha geçen hafta kaybettik o kadar koydu ki
    Hele bi de 6 yaşına kadar onun yanında büyümüşseniz beraber yatmışsanız yorulduğunuzda sizi sırtında taşımıssa ...

• Fiziksel olarak dişimin apse yapıp yanağımdan 2. bir çene çıkması. Allahtan dişi çektirdim kurtuldum hatırladıkça bile kötü oluyorum. 22 tane iğne yedim

Manevi olarak da kız meselesi tabi ki. Hala bile çekerim Ama bugünümüze şükürler olsun yine elimiz ayağımız tutuyor.
  • Fiziksel az önce ayak serçe parmağımı sehpaya vurdum manevi : sevdiğim fakat açılamadığım kızı en yakın arkadaşımın ricası üzerine ona ayarlamam. Tabi oızamanlar ufaktık. Kafa aşk meşk olaylarına pek basmazdı.

• Kız meselesi ve ailemden uzak kalacağımı anladığım ilk gün.
  • Fiziksel olarak:

Basketbol oynarken kalça kemiğimi çatlatmıştım.. önemli bi maç olduğundan üstüne birde zorlamıştım... maçtan çıktıktan sonra sol ayağımın üstüne hiç basamadığım halde tek başıma otobüs durağına yürüyüp üstüne otobüste ayakta bekledim.. eve gidip babama sanırım kalça kemiğimi çatlattım dediğimde geçer 2 güne lafını duyup 2 gün yatakta yatmıştım.. üstüne ağrıların artması ve hastaneye gitmem ile ağrılar azaldı.. ama hala arada bir sızlar..

Manevi olarak:

Babamın zamanında 1 haftalık Subaru İmpreza 2.0 WRX Sti (354HP) lik aracını daha ilk defa denerken gaza fazla yüklendiğim için balataları indirdiğimde çok kötü hissetmiştim..
  • Diş ağrısı ve aşk acısı.

Bu arada burası Son Durak filmi gibi olmuş. Ne badireler atlatmış millet ya.
    Son olarak sadaka vermeyi ihmal etmeyin arkadaşlar.

• Havuza veya suya atlayayim derken yanlis atlayip suyun sana betona dusme etkisi yapmasi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flcn4 -- 2 Ekim 2014; 0:07:56 >
  • Fiziksrl:
    Kaleciydim top oynarken şut çektiler elim çatladı.

Manevi:
    babasız büyümek

• FreeRunner kullanıcısına yanıt
    kıza yazmadan önce kötü ihtimalleri düşünmek
  • kafama kiremit düşmüştü lıkır lıkır kan akıyodu ama açımıyordu ilginç birşeydi

manevi ise bir babanın yatalak bir şekilde gözümün önünde erimesi içim yanıyor öldü kurtuldu ama yanıyorum işte çaresi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri006 -- 2 Ekim 2014; 1:18:25 >
  • Ayakkabıma büyük bir eşek arısı girmişti , inanılmaZ Bir ağrıyla ayakkabımı çıkardım bir baktım eşek arısı panik oldım bir şey yapamadım 10-11 kere iğnessini sokup çıkardı sonra vurup ezdim doktora gittim felan inanılmaz derece sızlama vardı ayağım resmen 7. 8. Beden büyüdü. Arı cok soktu daha önce ama hiç bir arı 10 11 kere sokan bir eşşek arısının acısını vermedi Manevi olarak aman aman bir acı çekmedim

• 1 orta boy pizzanın alayını yiyip tıka basa doyduktan sonra yüzmeye gitmiştim 1 saat yüzdükten sonra bir ağrı girdi karnıma varya anlatamam
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.